Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nu Skin termékekkel, táplálékkiegészítőkkel mik a tapasztalataitok? fórum

Nu Skin termékekkel, táplálékkiegészítőkkel mik a tapasztalataitok? (tudásbázis kérdés)


1 2
58. Wanda85 (válaszként erre: 55. - BBabba)
2019. nov. 12. 16:36

Hát erre csak azt tudom mondani,hogy ameddig nem tudod miért kerülnek ennyibe a termékek inkább ne írj semmit.A másik,hogy aki azt mondja ebből fél év múlva meggazdagodik,hazudik.Mint minden vállalkozáshoz,ehez is idő kell és sokat kell tanulni.Tehát aki elszánt és szerelmes a termékekbe,hajlandó időt energiát bele fektetni annak kb 3-4 év alatt sikerülhet egy annyi pénzt rendszeresen összehoznia mint sima melósként.Persze tiszteletben tartani ha valaki tényleg nemet mond,mert akkor ő nem akar változtatni.Ha már úgy kezdődik,hogy valakit rá akarnak venni régen rossz.Akkor sokan nem tudják mi az MLM rendszer lényege

Felvilágosítalak.Megveszem a termékeket,tesztelem és ha elégedett vagyok akkor másnak is ajánlom,csak cserébe a cég jutalékot ad.A termékek azért ennyire méreg drágák mert közvetlenül a cégtől kapod meg termékeket,amiket 72 laboratoriumi alkalmazott fejlesztett ki,hogy minnél magasabb minőséget és minnél természetesebb alapanyagból állítsák elő.Az olyan terméket amit megveszel más drogériából lehet fele annyiba kerül,de kérdem én ha valami problémád van akkor ki segít?Ha konkrétan problémára keresel megoldást segít neked valaki?Megveszed,ha nem használ félre teszed vagy kidobod és veszed a másikat.Ha másnak is ajánlod a drogériás terméket,az neked jutalékot azért mert tovább ajánlottad?Minden nap értékesítesz csak nem veszed észre mert senki nem jutalmaz érte.Át kéne gondolni mielőtt valamit kijelentesz.Egy biztos,neked tényleg nem ajánlanám az MLM céget,használd inkább azokat a termékeket amik fele annyiba kerülnek,aminek az előállítása 100Ft,minden adalékanyagot,kőolaj származékot tesznek bele közben tönkre teszed magad mert olcsó.Hajrá

2017. jún. 10. 13:30
Köszönöm a véleményeket.
56. Judit36 (válaszként erre: 55. - BBabba)
2017. jún. 9. 15:49

Baromi távol áll tőlem a nuskin, de maga az mlm rendszer egy remekül kitalált dolog.

Közgazdasággal foglalkozom és számtalan tanulmányon túl vagyok a témában.


Az meg, hogy szekta:)

Hát, nézd meg az értelmező szótárat szerintem :)

Durva vagy hallod.


Tudtad, hogy van olyan mlm cég, aminek az üzleti tervét kétszer is Nobel-díjra jelölték?

55. BBabba
2017. jún. 9. 13:46

Nahát, még létezik ez? Szokásos lehúzós MLM csak kicsit rosszabb. Jellemzően középkorúakat és rossz anyagi helyzetűeket dumálnak bele, hogy "lépjenek be" vegyék meg a méregdrága kezdőcsomagot (akár kölcsönből) mert milyen hipergazdagok lesznek és majd életük végéig passzívan dől a lé.

Aztán ők is elkezdenek középkorú/hiszékeny/rossz anyagi helyzetű embereket beledumálni, végül mindenki egy csomó veszteséggel abbahagyja és az ismerőseid is kerülni fognak.

A termékek irreálisan túlárazottak. Szerintem nehogy elkezdd, ha elkezdted hagyd abba mondjuk most, mielőtt még többet buksz.A csoda csomagodat add el a szponzorodnak vagy hogy hívják ezeket. Többeket közelről ismerek, akik belementek ebbe és jó sok pénzt elbuktak mire abbahagyták. Meg úgy általában szerintem ezeket az MLM szektákat (Nuskin, Aloe Verás izé, stb.) érdemes marha messziről elkerülni.

2017. jún. 9. 13:21
Röviden:rossz !
2017. jún. 9. 13:02
Vélemények a nuskin cégről
2014. ápr. 12. 17:48
De tényleg árt!
2014. ápr. 12. 17:29
Kávézás után ne használd, a Life Pak +, mert a túl magas vérnyomás miatt össze fogsz esni! És mindig kérd ki a háziorvosod és a gyógyszerészed tanácsát!
50. derintini (válaszként erre: 49. - Hedi13)
2013. júl. 22. 10:36
egyik sem...csak gondoltam, hátha van valakinek "felesleges" és azt számomra is korrekt áron átvenném.
49. Hedi13 (válaszként erre: 47. - Derintini)
2013. jún. 14. 19:33
Próbáld meg ADR csomagként rendelni, úgy sokkal olcsóbb. Regisztrálva vagy -e? Van -e scanner kártyád?
48. Hedi13
2013. jún. 14. 19:32
Egy kis tapasztalat a galvanic spa készülékkel: két rokonomat kezelték meg, fél arcra. Döbbenetes volt a különbség a két arcfél között! Megemelte, kisimította az arcpofákat, nem is tudom hogy fogalmazzak. Aki ezt használja rendszeresen, éveket fiatalodhat, hihetetlen. talán sikerül egy készüléket venni a családba. :)
2013. máj. 17. 08:27

Life Pak-ot vásárolnék olcsón.

Valaki tud segíteni?

46. Hedi13
2013. ápr. 26. 21:19

Sziasztok, jó rég nem írt ide senki. Én ma kezdtem el a Life Pack-ot és az omega-at. Egyenlőre a Life Pack-ból nem merek egy zacskónál többet fogyasztani egy nap. Remélem így is hatásos lesz.

Van esetleg valakinek új tapasztalata a termékekkel kapcsolatban?

Én csak a tápl. kiegészítőket fogom szedni, a kozmetikumok már nagyon drágák számomra.

2012. febr. 20. 21:24
A VAterán én is láttam 9ezerért.
2012. febr. 20. 21:24
Sajnos, én egyiken sem vagyok...azt hittem, esetleg itt is tud valaki olcsón/olcsóbban szerezni.
43. 65298a0518 (válaszként erre: 42. - Mkjudit)
2012. febr. 20. 09:31
köszi:)
42. mkjudit (válaszként erre: 41. - 65298a0518)
2012. febr. 20. 08:44
A Vaterán, tesz-veszen is lehet ilyeneket venni, jobb áron! Próbáld meg ott!
41. 65298a0518 (válaszként erre: 39. - Derintini)
2012. febr. 20. 05:43

Szia!


Én is úgy vadászok, hogy beírom a gugliba a termék nevét, meg az "ára" szót.

Én most life pakra, bár szerinten nem fogok olyan ajánlatot látni, ami számomra megfizethető:((

2012. febr. 19. 11:33
Age Loc...elírtam... elnézést.
2012. febr. 19. 00:12

Sziasztok.

Age lock Vitalityt vennék megfelelő áron.

Mennyibe kerül?

Köszönöm segítségeteket!

2012. febr. 13. 08:52
Life Pak: Csak erről tudok írni, ezt szedte a család. Nekem a refluxom miatt nagyon rekedtes a hangom, a magas énekhangom pedig totál eltűnt. Amíg ezt a terméket szedtem, teljesen tünetmentes volt a reflux miatti savtúltengésem, a legjobb "tünete" a tápl.kieg. jó hatásának pedig az volt, hogy visszatért az énekhangom 6 év után, azon kívül persze, hogy amíg szedtük, egyáltalán nem volt még egy meghűlés sem, de anyagilag nem engedhettük meg magunknak sokáig, számomra sajnos megfizethetetlen.
2011. okt. 17. 19:30
kicsit behalt a topik. vki vmi újat tudna mondani a termékekről?
36. Fruzsko (válaszként erre: 33. - 6b9e3fb6e6)
2010. okt. 21. 14:23

Szia Lepke!


Szerintem fantasztikusak az AgeLOC termékek, és nemsokára jön az AgeLOC Vitality, ami pedig belülröl újítja meg a mitokondriális hálózatot, a belső szerveket fiatalítja!! Hihetetlen

2010. szept. 15. 23:52

Sziasztok,

Családom is fogysztja őket, eddig nagyon poz. visszhangja van.

A gyereknek vettük az immunerősítőt, azóta nem betegeskedik annyit, én mikor fáradtabb vagyok akkor szoktam hozzányúlni a felpörgető csodabogyóhoz :-)

2010. szept. 13. 13:02
Én eszméletlen meg voltam elégedve a Life Pak-kal, észrevehetően feltöltött, amíg szedtük nem voltunk betegek. Hülyén hangzik, de már 6 éve elment az énekhangom, és amikor ezt szedtem, visszajött, véletlenül vettem észre, hogy tudok visítani, ami korábban nem ment, csak valami repedtfazékféle hang jött ki. Most sajna nincs rá pénzünk, hangom ismét repedtfazék, persze más okból is szeretném, bárcsak ne kerülne ennyibe!
2010. máj. 5. 15:45

Sziasztok!


Az új AgeLoc generációról, és a Nu skin termékekről, mi a véleményetek? Azt tudjátok, hogy a Nu skin termékek nem tartalmaznak tartósítószert (egyedül a kézfertőtlenítő), alumíniumot, kőolaj származékokat. Természetes alapanyagokból készülnek. Semmi káros dolgot nem tartalmaznak. Ellentétben a világmárkák termékeivel.

32. Klimpírozi (válaszként erre: 31. - Henie)
2008. júl. 24. 10:21

ok, így rendben, és tökéletesen igazad van!

Az "angyalszárnyakat" is remekül eltünteti a gyakori használattal..remélem mielőbb megveheted magadnak, használd örömmel és légy olyan karcsú, amilyen szeretnél)))

31. Henie (válaszként erre: 23. - Klimpírozi)
2008. júl. 24. 10:14
A "durva" szo pozitiv ertelemben ertve:D Nagyon latvanyos volt mar 1 kezeles is!! Ledobbentem:) Nekem a felso kar belso reszet kezeltuk a geppel.. az egyik karomon... aztan megneztuk a kulonbseget... Megdobbentem, de igaz:)) Es alig varom, hogy megtehessem anyagilag is, hogy hasznaljam:D:D
2008. júl. 23. 21:41
nagyon látványos a hatása...
29. Klimpírozi (válaszként erre: 28. - 3e0ba54fb8)
2008. júl. 23. 21:41

a hatóanyagok bevivődnek apró gépecskével bőr mélyrétegeibe, feltöltik, megemelik, ránctalanra simítva babapopsira hajazóra vasalgatják...ráncokat, durva redőket finomítják...lógó pofazacskó, ereszkedett toka, szemhéj, ésatöbbi rettenet a múlté, ha valaki becsülettel kezeli önmagát...

ez nem a reklám helye volt, mert kapok a ráncmentes képesfelemre:)))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook