Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van itt valaki akinek szintén problémája van a barátnőivel? (barátságra értem) fórum

Van itt valaki akinek szintén problémája van a barátnőivel? (barátságra értem) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. jan. 21. 12:52
Nem valószínű, hogy ő magyarázkodni fog neked... Ezt ne is várd el tőle. Lehet, hogy csak meglepetés gyanánt váratlanul állítottak be. Mindegy, ez a történteken már nem változtat.
70. 72542cb970 (válaszként erre: 69. - A0c1361e44)
2012. jan. 21. 12:31

Azert beszelek vele naponta mert szeretnem megerteni mi bantja vagy mi volt az oka annak amit csinalt..Ha en hibaztam vagy bantottam meg valamivel akaratomon kivul akkor megertem es bocsanatot kerek..de egyelore semmit nem tud mondani amivel megbantottam volna..

En nem szeretnek egy 5 eves joban-rosszban baratsagot lezarni egy -hulye voltal- felkialtassal..Ha le kell zarni valamit akkor tudjam megindokolni miert illetve a masik fel indokat is figyelembe veszem..

69. a0c1361e44 (válaszként erre: 68. - 72542cb970)
2012. jan. 21. 12:02

Nem, nem értettelek félre.

Azt mondod, hogy barátnő, de ez nem igaz! Ez nem barátság, hanem egy sima ismeretség, sőt megkockáztatom, hogy ráhúzom az ellenség fogalmat.

Nem neked írtam kifejezetten, hanem azoknak, akik azt mondják, hogy csalódtak a barátnőjükben ezért nem is kell nekik nő barátnak, stb.

Akik ilyet mondanak, azoknak még sosem volt igazi barátnője, hiszen ha lett volna, akkor tudná, hogy kit nevez annak, és azt is, hogy benne nem szoktunk csalódni.

Miért beszélsz ezzel a nővel naponta? Van értelme? Miért nem zárod rövidre ezt az egészet?

Nem tudom azt mondani, hogy igazad van, hiszen csak nagyon keveset tudok az eseményről, ráadásul olyan eseményeket írtál le, amilyeneket én nagy ívben kerülnék, mint írtam ezeket az embereket is, mert ők nem barátok.

68. 72542cb970 (válaszként erre: 67. - A0c1361e44)
2012. jan. 21. 11:34

Azt hiszem alaposan felreertettel..Itt nem irigykedesrol es egyebekrol van szo,hanem arrol hogy szerintem unfair volt velem,es egyszeruen nem vergodunk zold agra MIERT..Naponta beszelunk azota is,szerinte en vagyok a szemet,aki nem ment el a szulinapjara szerintem meg ez egy nagy show volt a reszerol hiszen elfelejtette tudatni velem hogy party lesz csak annyit irt hogy 5-kor 'ugorjunk at'..raadasul olyan embereket hivott akikrol nincs nagy velemennyel..

Mivel en kisse ertetlenul allok szemben ezzel a helyzettel ezert kertem ki masok velemenyet..Tobb szem tobbet lat alapon hiszen nagyon bant a dolog..

Ez a madarat tollarol megjegyzes AKAR banto is lehetne de mivel nem ismerjuk sem egymast sem egymas barati koret szemelyesen igy nem veszem magamara..Ha nem banod..

2012. jan. 21. 10:22

Ha valaki nem kér a barátnőből, akkor annak sosem volt barátnője.

Én biztos belehalnék, ha a barátnőmmel történne valami. Olyan régen ismerjük egymást, hogy nem tudunk egymás nélkül létezni. Ha véletlenül nem beszélünk 1 hétig, akkor valamelyikünk már rohan, hogy nincs e baj.

A barátnőmmel mi jóban rosszban együtt vagyunk. Együtt gyerekeskedtünk, együtt tanultunk, együtt dolgoztunk, együtt szórakoztunk, együtt sportoltunk, együtt éltük meg a házasságot, a gyerekeink születését, a szüleink halálát, azt ha valamelyikünk a csúcson van vagy ha épp a béka feneke alatt, együtt sírunk ha beteg valamelyikünk gyereke és együtt örülünk, ha sikeresek. Sosem hagyjuk egymást a rosszban és élvezzük egymás boldogságát. Nem irigykedünk egymásra, Ha problémánk van egymással, amire nem nagyon van példa, akkor együtt beszéljük meg és nem egy sokadik ismerőssel. Pedig a temperamentumunk és külsőnk is teljesen ellentétes. A véleményünk sem egyezik sok mindenben...


Hogy is szokták mondani? Madarat tolláról....

66. Ami.
2012. jan. 20. 23:08
Ezért vannak fiú barátaim..bennük ritkán csalódik az ember...nőkből nemigen kérek már én sem,eddig csak szívtam velük.
65. 07c4794583 (válaszként erre: 64. - 6b006fc769)
2012. jan. 20. 20:28
:))))
64. 6b006fc769 (válaszként erre: 39. - 31c1daa9fa)
2012. jan. 20. 10:53
vakon és kopaszon?
63. Mayke (válaszként erre: 55. - Pici Manócska)
2012. jan. 19. 22:42
Hát azt nem hiszem, h neked a legjobb, sajna vagy hála nekem sincs. De néha bánt, h velem van a probléma, h így alakulnak a dolgaim???? Hát lehet, de ha már eddig nem változtam meg ezután sem fogok...
62. 72542cb970 (válaszként erre: 59. - A0c1361e44)
2012. jan. 19. 22:31

En nem Magyarorszagon elek,kulfoldon 7 eve..Az otthoni barataim joreszevel megszakadt a kapcsolatom..Itt probaltam ujakat szerezni..E a csajszi 5 eve mellettem volt joban rosszban..Vagyis inkabb en mellette de ez mindegy..Lehet az a problemaja hogy en boldog hazassagban elek egy fiatalabb pasival mig O egyedul van a gyerekevel es a kutyanak sem nagyon kell csak egy ejszakas kalandokra maximum..(megvan az oka is hogy miert nem reszleteznem)

Bar o mindig azt hajtogatja neki nem kell tartos kapcsolat szerintem pont az ellenkezoje igaz..

Es ezt meg is mondtam mar egy parszor neki..

61. 72542cb970 (válaszként erre: 58. - 2e137fbcc7)
2012. jan. 19. 22:25
Annak idejen egy havernak volt a baratnoje..Haver elment tengerentulra ez a amobaagyu meg itt maradt...Ennek kb masfel-ket eve..Azota mindenhol felbukkan..A kutya sem hivja (en tutira nem hivtam egyszer sem hozzank) de valahogyan minden barati osszejovetelen feltunik..Valakihez mindig hozzacsapodik..Eloszor sajnaltuk aztan rohogtunk az idiotasagain mara egymast ijesztgetjuk vele..
2012. jan. 19. 21:32

Ezek nem barátságok... Idétlen lötyögés...

Elkerülni őket nagy ívben.

2012. jan. 19. 21:26

Az ilyenek nem barátok, nem is értem miért szólítják sokan az ilyeneket annak. Nekem van barátnőm, már 35 éve. Sosem veszekszünk, sosem hajtunk egymás pasijára.


Szerintem hagyd ezt az egészet a fenébe, de ne csak ezt a barátnőt, hanem a többit is, ha ilyenek. Az egyik a gyerekedet molesztálja a másik a férjedet, a harmadik meg esetleg téged fog megkörnyékezni?

Az ilyen kapcsolatok nem barátságok.

A baráti körömben sosem volt civakodás, verekedés, hajtépés egymás párja után koslatás. Ha lett volna, akkor már nem nevezném őket a barátaimnak. Ez tényleg hasonlít egy Mónikasóra...

58. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 57. - 72542cb970)
2012. jan. 19. 20:24

Az utolsó mondatoddal egyetértek.

Nme tudom, de ha a mi társaságunkban lenne egy ilyen szandrácska, tuti körön kívül tartanánk.

Mirt keres ez köztetek, ilyen sztorik után?

57. 72542cb970 (válaszként erre: 56. - 2e137fbcc7)
2012. jan. 19. 20:22

Hmmm...Ha ismerned a ferjemet nem irtal volna ilyet..Ismered azt a fajta embertipust akinek mindig a masike kell??Na ez a csajszi ilyen...Egyszer egy feleseg ugy megtepte hogy szo szerint parokat kellett hordania honapokig:-(

A hazassagommal minden a legnagyobb rendben van koszonom szepen...En csak azon toprengtem el hogy en vagyok hulye hogy a lelkemre vettem ennek a baratsagnak annyi vagy mas is ugy velekedik hagyjam a fenebe...

2012. jan. 19. 20:16

Nem is tudtam hogy folytatódik a Maúnika só...

:D

Szerintem ez nem barátság, én kiiktatom az életemből az ilyen személyeket.

A helyedben inkább azon töprengenék el, miért volt képtelen hónapokon keresztül elküldeni a férjed a szopiribit a bánatos f*szba. Az ilyen nőket egy mondattal le lehet pattintani. Kivéve, ha embörnek mégiscsak csiklandozza a...a...az egóját a hölgy közeledése.

55. Pici Manócska (válaszként erre: 54. - 72542cb970)
2012. jan. 19. 20:14
nekem a legjobb mivel egy barátom sincs igy egy se mehet tönkre... :(
54. 72542cb970 (válaszként erre: 53. - A0c1361e44)
2012. jan. 19. 20:13
Nem dehogy..Masik..Ezert mondom hogy a masodik baratsag megy tonkre ebben az evben:-(
53. a0c1361e44 (válaszként erre: 52. - 72542cb970)
2012. jan. 19. 19:54
Ez ugyanaz a barátnőd, akinek a gyereke szexuálisan molesztálta a te gyerekedet?
52. 72542cb970 (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2012. jan. 19. 18:57

Volt NAGYON SOK KONKRET NEM..Es ful mellett elengedes is kb 7 honapig..De mikor egy asztalnal ultok es a 'holgy' konkretan a ferjed labat kezdene el simogatni az asztal alatt akkor TE mit csinalnal?????Vagy megjegyzest tenne arra hogy szoptatsz es a melleid 'lognak' jobb lenne ha a parom az ovevel foglalkozna??

Mindezt tarsasagban..Vagy hogy mikor novi ki a parom az anyakomplexust?(idosebb vagyok)

En annyira nem ertem mi abban a gyerekes hogy nem szerettem volna olyan emberekkel tolteni az estet akiket nem kedvelek...

51. 72542cb970 (válaszként erre: 6. - 31c1daa9fa)
2012. jan. 19. 18:52

Jogos..Nekem sincs sok kb 4 ezek kozul ugy latszik 2 kilove...Es az ev meg csak most kezdodott el:-(

Fiu baratom sok van de senki nem er ra:-( A legjobb haverm meg jo messze van nem loghatok orokke a skype-on:-(

50. spinneli (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2012. jan. 19. 18:50
Ugyanez jutott eszembe, ilyen jellegű civakodás, és baráti kör 15 évesen is nagyon gáz.
49. 72542cb970 (válaszként erre: 38. - Andi6020)
2012. jan. 19. 18:47
Igaz..Nem mentseg csak megemlitem hogy SZO SEM VOLT SEMMIFELE BULIROL mindossze annyit irt hogy 5 korul menjunk at..Gondoltam ok az idopont is megfelel megiszunk egy kavet felvagjuk a torta gondoltam lesz meg ott 1-2 ismeros kiraly lesz egy kellemes estenk..Ehelyett olyan emberek voltak ott akikrol csupa rosszat beszel a hatuk mogott..A kozos ismeroseink kozul egy sem kapott meghivast...Serelmezik is..
2012. jan. 19. 18:43
Az en elveimmel ellenkezik hogy olyan emberekkel bulizzak akiket nem kedvelek..Gerinctelennek tartom..Egyebkent latom ez a pofon dolog haborgatja a kedelyeket,azert az nem ilyen egyszeruen ment hogy 'gyere lesz..k' bumm egy pofon...A csajszi mar kb 3 honapja kemenyen nyomult a paromra szemembe meg is mondta hogy megb...atja magat vele (bocsanat igy mondta szo szerint) es amikor felreszegen bekopogott a furdoszobaba a parom utan tett valami ocsmany megjegyzest ram..Nem tudom pontosan mit sojha nem derult ki de a parom szajba vagta..Lehet elitelni erte en konkretan az ilyen noket itelem el akik csalados ferfiak utan szaladgalnak...
47. Pici Manócska (válaszként erre: 46. - 31c1daa9fa)
2012. jan. 19. 18:10

nem vagyok verekedős tipus...

de lehet kihozna a sodromból...

46. 31c1daa9fa (válaszként erre: 43. - Pici Manócska)
2012. jan. 19. 18:09
Minden verekedés, pici pofonnal kezdődik.
45. Pici Manócska (válaszként erre: 41. - Babszibobó)
2012. jan. 19. 18:09

mindegy....

nem az itt a téma...

44. Pici Manócska (válaszként erre: 40. - Andi6020)
2012. jan. 19. 18:09
bocs... szemeit...
43. Pici Manócska (válaszként erre: 39. - 31c1daa9fa)
2012. jan. 19. 18:08
egy ici-pici pofon miatt nem kerülnék sitre...
42. minden név foglalt (válaszként erre: 16. - 07c4794583)
2012. jan. 19. 18:05
kiváncsi lennék ha a Te párodnak tett volna ajánlatot akkor is igy gondolnád??
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook