Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek hogy túltegyem magam az exen? fórum

Mit tegyek hogy túltegyem magam az exen? (beszélgetős fórum)


1 2
40. 1560f47887 (válaszként erre: 39. - Niki607)
2012. jan. 23. 16:41
Így.
2012. jan. 23. 14:00

Haliló


Lehet hogy valaki más el tudná feledtetni és lenne is valaki de rajta viszont nem tudok kiigazodni.Pedig annyira aranyos és mindíg várom hogy talizzunk.

38. Pen80 (válaszként erre: 37. - Zizisicc)
2012. jan. 20. 10:12

Szerintem érdekes, hogy miért akarunk mindig racionális magyarázatot kapni érzelmekkel kapcsolatos kérdésekre :)

Egyszerűen így érezte és kész.

37. Zizisicc (válaszként erre: 36. - Emily222)
2012. jan. 19. 21:46

Pfffff ... hát, ez egy "remek" indok.

Nézd, ha ez neki tényleg probléma volt, nem tudsz mit csinálni, csak elfogadni. Ha viszont csak egy üres kifogás, és gyáva volt megmondani az igazat, akkor meg jobban jártál így.

2012. jan. 19. 21:34
A választ perpill én még nem tudom. Most 2 év után elhagyott a párom, bár mindketten így láttuk jónak, mégis ő volt az, aki kimondta, hogy nem tudja velem elképzelni a jövőjét... Én elfogadtam minden hü_eségével együtt. Annyira szerettem, hogy azt szavakba se lehet foglalni. És tudjátok miért szakított velem? Mert nem tudja elfogadni, hogy ezotériával foglalkozom....
35. Zizisicc (válaszként erre: 34. - 04fcdde522)
2012. jan. 19. 21:14
Hát, ez nem mindig megy ilyen egyszerűen. Az eszünk már rég tudja, hogy felejtős, de a szívünk nem igazán engedelmeskedik parancsszóra. :o))
2012. jan. 19. 21:11

Ez így nem igaz!!

Segítenek kiverni a fejedből ha te is akarod!!

És eldöntötted hogy lesz*rod nagy ívben az exet!! :)

2012. jan. 19. 21:06
Szerintem amíg érzelmileg valaki nem heverte ki az előző kapcsolatát, az képtelen őszinte kapcsolatban élni valaki mással. Igaz, vannak búfelejtő kapcsolatok, de azok annyit is érnek....
32. 04fcdde522 (válaszként erre: 1. - Niki607)
2012. jan. 19. 19:13

Ismerkedj! :)

Minél előbb annál jobb!

Valakit egy másik valaki tud a legjobban és leghamarabb elfeledtetni! :)

31. 54840f0fce (válaszként erre: 16. - 1dc16653d6)
2012. jan. 19. 17:12
Az viszont igen, így ismeretlenül is minden elismerésem!! :)
2012. jan. 19. 15:33
Csak az a nagyon rosz hogy egyedül vagyok de nagyon és itt ki sem tudok mozdulni mert itt dolgozom ahol lakom.A lakcímkártyát meg azért kérdeztem mert nálunk általában, ott csinálják ahová menni fog, nem pedig ott ahol lakik. Csak nagyon furcsa mert az is lehet hogy be akar ide jelenteni valakit mondjuk a csaját. Mert ő akinél mindíg nála van minden most azt mondta hogy majd holnap visszajön mert nincs nála a lakcímkártya. Pedig mivel ő sofőr mindennek nála kell lenni. Az is furcsa hogy most adtam neki vissza az ingyenes papírt amivel ingyenesen utazhattam bárhová volánbuszokon, azt mondta hogy a héten fogják csinálni az újat de mivel már elváltunk ezért nekem nem lehet, vagy csak a másik csajnak akarják adni. Mert kiválthatja élettársra csak az kell hozzá hogy egy legyen a lakcímük.
2012. jan. 19. 15:21

Én a szakításokat mindig úgy oldottam meg, hogy lehetőleg ne találkozzak az ex-szel soha többet. egy pszichológus most felsikítana, hogy ez menekülés, de legalább bejön :D

A legutóbbi sikerült a legjobban (mármint a szakítás :D), 2,5 évig tartott a kapcsolat, és eléggé romboló volt már magában is. mikor szakítottunk, megpróbáltam feldolgozni, és nem azon rágódni, hogy miért történt. Előttem már írta valaki, hogy úgy kell felfogni, hogy nem véletlen, hogy megszabadultál tőle, nem kell, hogy benne legyen a jövődben valamiért. viszont ha elkezdesz magaddal foglalkozni, eljárni, lekötni magad, és esetleg megfogalmazod magadban, hogy az utódjának majd milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie (de ne görcsölj rá, hogy mindenképp legyen másik, csak tervezgess), akkor előbb-utóbb belép az életedbe.

Én is így voltam, sose gondoltam volna, legalábbis akkor, hogy jön valaki aki ennyire beleillik a képbe, mégis jött, amikor legkevésbé sem számítottam rá.

2012. jan. 19. 15:11
ja és szerintem bárhol elintézheti, de célszerű ott ahol éppen van, hiszen az közelebb van, és pont azért csináltatja, mert ott van többet. szerintem legalábbis. nekem volt ideiglenes lakcímem, de ugyanebben a városban, ahol lakom, szóval ezt a részét csak sejtem.
2012. jan. 19. 15:10
ideiglenes lakcímhez fogja magát, becsattog az önkormányzathoz az okmányirodába, és igényeli. persze előtte azzal a tulajdonossal alá kell íratnia a papírt, ahová költözik. és gyakorlatilag ennyi a teendő, két héten belül megküldik az új lakcímkártyát, a régit ott kell hagyni.
2012. jan. 19. 15:00
Szóval ti nem így gondoljátok? Tehát ha valaki ideiglenes lakcímet akar azt ott kell ahová megy? nem?
25. c3f39fd03b (válaszként erre: 24. - 1dc16653d6)
2012. jan. 19. 14:15
:-DDD
24. 1dc16653d6 (válaszként erre: 23. - C3f39fd03b)
2012. jan. 19. 14:10
pfff...akkor agysérült is vagyok:DD Nem csak két bal lábas:)
23. c3f39fd03b (válaszként erre: 22. - 1dc16653d6)
2012. jan. 19. 14:08
Sokan mondják,hogy fejben dől el az egész...és sajnos igazuk is van.:-)
22. 1dc16653d6 (válaszként erre: 20. - C3f39fd03b)
2012. jan. 19. 14:04

Én minden évben nagy lelkesedéssel elkezdek futni...tornázni és elmúlik...:D

Olyan vagyok mint Don juan a nőkkel:-DDD

21. 31c1daa9fa (válaszként erre: 17. - Niki607)
2012. jan. 19. 14:00
Nehéz bizony, de ha akarod, bazi sok olyan jó tulajdonságod lesz, ami másnak soha. Nézd erről az oldalról.
20. c3f39fd03b (válaszként erre: 16. - 1dc16653d6)
2012. jan. 19. 14:00
Én 20 éves koromig meg se mozdultam.:-) Ma már futok,aerobic,pilates.El se tudnám képzelni mozgás nélkül a napot.
19. c3f39fd03b (válaszként erre: 13. - Niki607)
2012. jan. 19. 13:59

Hát,ez tényleg nem egyszerű...Ha költözni akar,az ellen úgyse nagyon fogsz tudni mit tenni,bár ha már így szétmentetek,talán jobb is,hogy nem fogod látni.Én az extől 350 csodálatos kilométerre lakom,a legnagyobb örömömre.:-)A családjával a mai napig tartom a kapcsolatot,sőt,2009-ben,amikor meghalt az apukája,én voltam ott,nem pedig ő.Szóval nem szentírás az,hogy innentől kezdve a szüleivel nem beszélhetsz.(Csak van,akinek ez furán jön le.Nálunk működik.)

És tényleg ne keseredj el,egyrészt azért,mert ez nagyon odavág a kisugárzásnak,másrészt meg azért,mert ahogy ő jött az életedbe,jön majd valaki más is.Általában akkor és onnan,amikor és ahonnan nem is várnád.

2012. jan. 19. 13:58
De egyébként ha valaki ideiglenes lakcímkártyát akar csináltatni nem oda kell menni ezt megtenni ahová szeretne költözni.?
2012. jan. 19. 13:57
Csak nagyon nehéz család nélkül és úgy hogy tudom hogy mi van vele, talán látom is őket együtt.
16. 1dc16653d6 (válaszként erre: 10. - 54840f0fce)
2012. jan. 19. 13:57

Nem mentettek fel:)),de nem vagyok élsportoló típus:D

Viszont táncolni nagyon szerettem és sokáig jártam balettra:)

15. Cucicsillag (válaszként erre: 13. - Niki607)
2012. jan. 19. 13:55

Még fiatal vagy, új életbe kell vágni!

barátnőm 39 évesen kezdte a nulláról, új környezetben, új melóhely, új lakhely, új minden.

Úgyhogy hajrá !

14. Hello Titti (válaszként erre: 13. - Niki607)
2012. jan. 19. 13:53
elhiszem, hogy rossz volt :(
2012. jan. 19. 13:50
Az a baj hogy 9 évet voltunk együtt nagyot csalódtam benne. Több mint valószínű hogy meg is csalt. Nagyon rosz volt a nyár de azt hittem hogy jobb. A szüleivel laktunk ő akart válni a végén. Sajnos nekem nincsenek szüleim azóta egyedül lakom és itt a faluban nincs hol szórakozni és ismerkedni sem tudok mivel itt is dolgozom tehát barátnőm sincs sok. Hiányoznak a szülei is mert nagyon aranyosak voltak és szoktunk néha találkozni mert összefutunk. Vele ritkán találkozom. Ő sofőr és mst mivel én a hivatalban dolgozom bejött hogy szeretne ideiglenes lakcímkártyát csináltatni, segítsek neki. Na ez volt a pont, mert belémötlött hogy talán el akar költözni innen és nem tudom miért megint előjött az a rossz érzés mint az elején. Ők voltak a családom és most senki nincs.
12. omaja
2012. jan. 19. 13:50

"Tanuld meg elengedni a múlt szerelmeit, szeretteit! És tanuld meg tiszteletben tartani az ő döntésüket! Mert ami nincs, az fájhat, de attól még nem lesz." Csernus szösszenet:)

Próbálj a jelenre és a jövőre összpontosítani a múlt helyett. Tudom, h nem könnyű, de ha akarod, menni fog.

2012. jan. 19. 13:49
Amikor a gyermekeim apjával(!) egy évig külön voltunk, egy dolog segített: bepasiztam. Olyan fickóval sikerült ezt megtennem, aki csodált, imádott, az önbizalmamat visszahozta a normál tartományba a béka segge alól. Amikor pedig meglátott vele az exem, rájött, hogy mégiscsak nagyon kellek neki, velem akar családot alapítani, s lőn, ma már 2 gyerekünk van, bruttó 11 éve, nettó 10 éve vagyunk együtt:)) Amúgy pedig írj ki magadból mindent, olvasd vissza, majd amit kihagytál, azt is írd le, és mire kiürülsz, már túl is tetted magad rajta.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook