Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nászút, Rab sziget, Horvátország... Vélemények szállásokról fórum

Nászút, Rab sziget, Horvátország... Vélemények szállásokról (beszélgetős fórum)


14. Pahet a vadász (válaszként erre: 13. - Judy1974)
2012. jan. 27. 15:01
Nagyon szépen köszönjük! :)
2012. jan. 20. 10:56

Sziasztok! Rab-szigetet imádom! 2x voltunk ott eddig, mindkétszer szállodában. Először a hotel Evában, ami egy nagyon egyszerű 2* szálló, a kaja viszont nagyon finom volt. Másodszorra a Hotel Padovában, ami 3* és annyival szebb is, mint az _Eva. Kaja ott is jó, és a belvároshoz közel van, + hajóval visznek Suha Puntára, ami a sziget legszebb strandja. Az Evából ide le tudsz sétálni!

Szerintem jó választás Rab, mert a sziget kicsi, bejárható, van homokos strandja is, ha azt szeretitek (Lopar), és közel is van Mo-hoz.

Sok boldogságot és nagyon szép nászutat nektek!

2012. jan. 20. 10:50
Én törökországra szavaznék ha pihenős utat szeretnétek. Szerintem a legjobb kaják és ellátás ott van. (persze ez csak az én véleményem ,tapasztalatom) Horvátországban nagyon szép partszakaszok vannak, szállások szerintem nem annyira "pazarok". Viszont nekem a szállás, főleg ha kirándulós, tengerpartos, autós nyaralásra mennék, akkor nem lenne annyira fontos.
2012. jan. 19. 14:47

Szia,a 3* minimum,ha hotelbe mentek,érdemes teljes ellátást kérni,mert nagyon jók az ételek szerintem és választékosak is!Éttermek jóval drágábbak szerintem,ha naponta oda járnátok,de ezt mindenki maga dönti el:)

Csodás hely!

2012. jan. 19. 13:14

Köszi szépen :) Pont ezt az oldalt nézem most :) rengeteg szállás van itt :)


Rengeteg helyen jártam már, szebbnél szebbeken, de most olyat szeretnénk, ahol mindketten először vagyunk.


Mármint nem feltétlen az ország, hanem másik sziget stb


Nézegettem Ciprust is, meg Törökországot is.

A lényeg hogy szép és romantikus legyen :) És ne csalódás.

2012. jan. 19. 12:39

itt foglaltunk szállást és minden rendben volt, sok információt, véleményt olvashatsz a hotelekről, apartmanokról. Lehet ismered is :)


[link]

8. pbeácska75 (válaszként erre: 1. - Pahet a vadász)
2012. jan. 19. 12:37

Mi nyáron voltunk ott,de nagyon jó volt!!

Igaz nem szállodában ha nem egy háznál a gazda mellettünk lakott egy kis házban,de nem volt így drága!!

Merem ajánlani!!

2012. jan. 19. 12:36
Szerintem nem érdemes félpanziót kérni, mert annyi jó kis hangulatos étterem van, érdemes inkább mindig máshova ellátogatni enni! választani sem tudtunk :)
2012. jan. 19. 12:35
szerintem a legjobb szigete Horvátországnak a Hvar sziget :))) én már voltam Brac-on, Pag-on, Krk-n, Hvar-on, Cres-en :) Azt hiszem mondjuk a Rab épp kimaradt, basszus már nem emlékszem, az elmúlt 5-6 évben annyiszor voltunk itt nyaralni, tavaly voltunk kettesben a párommal, előtte pedig családdal jártuk az országot :) Menjetek úgy, hogy a plitvicei tavakat nézzétek meg, az nagyon szép :)))
2012. jan. 19. 12:33
Kréta Hotel Capsis...egy csoda, hihetetlen fekvéssel kertekkel, tele állatokkal, homokos és kavicsos strandokkal....klassz éttermek a kikötőben...nagyon szép hely, inkább romantikus mint bulis hely, nászútra tökély...itt játszódott Kern Csodafilmje....és a sziget is gyönyörű!! egy valami volt negatív all inclusive voltunk... itt ez egy hátrányos megkülönböztetés volt...nem Amerika környéke...inkább a kikötőben ettünk isten volt
2012. jan. 19. 12:23
De ha van valakinek esetleg ötlete, Görögországban vagy környékén nászútra, hova érdemes, azt is szívesen veszem :)
3. Pahet a vadász (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2012. jan. 19. 12:13

Köszönöm, nézem..

Ti hogy mentetek? Autóval?

Mennyi volt az út odáig?

2012. jan. 19. 12:11
A szállodák elég drágák, általában inkább apartmanba mennek arra felé az emberek. De persze van pár hotel de azok drágák. A város szép hangulatos este. A part általában sziklás, köves, de van homokos part is de oda csak inkább kisgyerekesek mennek. Mi béreltünk egy napra motor csonakot az nagyon jo volt elhagyatott kis öblöknél meg lehet állni. Csak Ti ketten nem a tömegben lenni. Van egy nagyon hangulatos része az a neve hogy gozinka nagyon hangualtos ki öböl. Azt hiszem ott van fél panzios ellátás is a szobához, de lehet csak reggeli erre nem emlékszem pontosan. Viszont ide idöben le kell foglalni mert itt nincs sok szállás és sokan már elözö nyáron lefoglalják. viszotn agyon hangulatos, nézd meg a neten nagyon szép.
2012. jan. 19. 12:05

Először is Mindenkinek szép napot :)


Kérdésem lenne, hogy van-e esetleg itt valaki, aki nyaralt már itt, esetleg van-e olyan szálloda amelyet szívesen ajánl, vagy vélemény mit érdemes választani a kínálatból.


Nyáron szeretnénk oda menni nászútra, és annyi szállás van, jó lenne valami támpontot kapni, melyik az amelyik nem csalódás , értem itt ez alatt az étkezést, szobát, fürdőszobát, környezetet.


Érdemes-e félpanziót kérni, vagy inkább csak reggelit, vagy A.I.- ellátást.

Milyen a tengerpartja, tapasztalat hogy amit az utazási irodák írnak, nem minden esetben helytálló...


Szóval megköszönném, ha mondanátok néhány tippet, véleményt mit érdemes megnézni mint szálloda.


Előre is köszi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook