Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ózdi szülészet -tapasztalatokat várunk fórum

Ózdi szülészet -tapasztalatokat várunk (beszélgetős fórum)


11. cslili
2015. szept. 15. 11:01
Esetleg frissebb tapasztalatok nincsennek az Ózdi kórház szülészetével kapcsolatban? Megköszönném ha esetleg még írnátok!!!
2012. dec. 15. 14:07
Én Ózdon születem Fábián doktornál. Azt gondolom, hogy nekünk ózdiaknak semmi kivetnivalónk nem lehet a szülészeti-nőgyógyászati osztály tisztaságát, felszereltségét tekintve. A kórtermekben elhelyezett fürdőszoba jelentősen megkönnyíti az itt töltött időt, valamint lehetőség van VIP szoba igénybevételére, ami elég megfizethető áron van. Tudatosan választottam Fábián doktor urat, aki a problémás teherbeesés és terhesség ellenére, nagyon rendes és körültekintő volt velem. Véleményem szerint a főorvos úr nem flegma, hanem leterhelt. Nyilván előfordult, hogy nem az én érzelmi világomnak megfelelő hangvételben szólt hozzám, de terhességem gondozását mindig körültekintően végezte, és ez a legfontosabb. A szülés után nem kizárólag az én felépülésem, hanem a kisfiam fejlődése, napirendünk, tejem mennyisége, és a szoptatási nehézségek is érdekelték. Mindent egybevéve csak ajánlani tudom az ózdi szülészetet, és ha úgy hozná a sors én újra Fábián főorvos úrnál szülnék.
2012. jan. 29. 18:53
Köszönöm
8. Vancsa1977 (válaszként erre: 7. - Picixy)
2012. jan. 29. 13:28
Olvastam,és már válaszoltam rá
7. picixy (válaszként erre: 6. - Vancsa1977)
2012. jan. 29. 12:10
Köszönöm,köszönöm!Írtam neked privát üzit is.
2012. jan. 28. 17:55

Én Ózdi vagyok,és CSAK JÓT TUDOK ÍRNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1984 az mégis csak 1984,és nem 2012!!!!Én 2010 júliusában szültem,azóta már 1,5 éves a fiam!!!!!

33.-ik héten szombat este majdnem éjfélkor vittek Miskolcra a Megyeibe.Ahoz az Ózdi 1 luxusszálloda.Miskolcon egymás seggében vannak az orvosok,akik flegmák,pénzéhesek(1kivételével)És úgy jöttem haza a következő pénteken saját felelősségemre,mert NEM bírtam ott!!Miskoci mocskos,az Ózdi tisztaságból is első lett az Évkórháza szavazáson!!!!

Picixy-itt Ózdon 4 orvos van(Még 3-al több volt,de 2 nyugdíjba ment,az egyik meghalt belőle,1 meg kiment külföldre)1 belőle az osztályvezető főorvos.Ő magasan a legjobb,meg ultrahangban is-neki köszönhető,hogy van 4d.De az a "baj"vele,hogy 1 kicsit flegma,lekezelő.Ha nem vagy komplikált eset,mint én akkor rendes lehet veled.Mondjuk a végére már megismertük egymást,sőt a szülésemnél is bent volt(nem ő csinálta a császárt).Az ápolónők 95%-a szülésznő-nagyon hozzáértő mind,csak jókat tudok írni róluk,talán az egyik aki olyan magának való,őt nem igazán tudtam kiismerni amíg benn voltam(mert sokat voltam bent a terhesség alatt,főleg a vége felé).A csecsemősök is 2 kivételével nagyon jók nagyon hozzáértők(mondjuk az a 2-vel is csak az volt a bajom,hogy flegmák voltak).Van egy a rangidős csecsemős-Marika néni-na őt egyenesen imádtam.A mai napig emlegeti a fiamat.Lassan 30 éve a szakmában van.Nagyon profi!!!!!

Most nem tudok így írni.Kérdezz nyugodtan!!!!

5. picixy (válaszként erre: 4. - Zseby baby)
2012. jan. 21. 16:28
Tudom,csak pozitívan.Mi Egerhez tartozunk,arról pedig nagyon rosszakat hallottunk.Szóval,majd meglátjuk.Köszi szépen!
2012. jan. 20. 23:42

1984-ben, de nem szeretném leírni őket.

Egyébként sem szeretném Ózdot eláztatni hiszen mégiscsak ott születtem..és szeretem is!


Lányok szerintem ne aggódjatok annyira mert az nem jó. Úgy kell neki vágni az egésznek h nem lesz semmi baj! Csak pozitívan!

3. picixy (válaszként erre: 2. - Zseby baby)
2012. jan. 20. 11:50

Szia!

Ez mikor volt?Mindenre kíváncsiak vagyunk.

2012. jan. 19. 11:46

Szia

Hát én Ózdi vagyok ill. voltam de nem szívesen szülnék ott. A lányom most 27 éves és ha nem visz be az apám miskolcra szülni akkor talán meg is halok. Jobban mondva amikor a zárójelentéssel haza mentem azt mondta a kedves doktor úr h jobban tettem h miskolcon szültem mert már rég nem élnék. Az igaz h akkoriban még nem volt annyira az Ózdi kórház gépekkel felszerelve talán mint most.

A hugom Ózdon lakik de ő is feljár ide pestre nőgyógyászhoz mert elvesztette a bizalmát az ottaniakban. Röviden ennyi.


Egyébként ez csak az én véleményem. Gondolom sokaknak van azért jobb tapasztalat is! :)

Reménykedjünk benne!

2012. jan. 19. 11:30

Sziasztok!

Nagyon szeretnénk tapasztalatokat az ózdi szülészetről,akár jó,akár rossz.Nem ózdiak vagyunk,így nincs nagy rálátásunk,de ott szeretnénk szülni(barátnőm és én is).Előre is köszi a hozzászólásokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook