Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futócipőt..., de milyet? fórum

Futócipőt..., de milyet? (beszélgetős fórum)


14. miel77
2012. jan. 24. 12:12

Nekem beváltak bizonyos nike cipők, pl a structure triax volt a kedvencem, minden terepen tökéletesen jó volt.

A pegasus nem jött be, most lunarswiftem van, de ezzel is meg vagyok elégedve :)


Ez szerintem tényleg láb forma, futóstílus kérdése.

Pesten még a nyúlcipőbolt is jó a spuri mellett :) itt sok az asics :)

13. ati240
2012. jan. 19. 21:14
Sziasztok! Tudom, hogy nem idevaló téma, csak érdeklődnék, hogy tudna valaki segíteni görkorcsolya vásárlás terén, mert új nekem ez a sport és nem nagyon vagyok benne milyet kéne.... köszi
2012. jan. 18. 23:45

Saucony; Reebok Runtone (jelenleg ebben nyomulok) vagy Zig Zag és a Fila (csak egy változata) vált be nekem.


A Nike, Adidas "bántotta" a tappancsomat. Sőt a Nike volt számomra az abszolút csalódás, régen -cirka 12-13 éve- isteni futócipőket gyártott; de az elmúlt 5-6 évben elfelejtettek jó cipőt gyártani (vagy kemény, vagy csámpít vagy egy az egyben rossz).

A Pumak nekem törik a bokacsontomat, kb az első lépéstől, kegyetlenül; pedig nagyon vékonyka bokám van :S


Ha rám hallgatsz egyetlen egy helyre nem térsz be, az pedig a Hervis; dilettánsok gyülekezete (több áruházukban is voltam már; gázak)

11. falcsy
2012. jan. 18. 23:04
Nagyon köszönöm mindenkinek a sok hasznos infót....
2012. jan. 18. 15:23
Én elsőre se vennék no name-et, tönkreteszi a lábat, gerincet, stb...Saucony, Adidas, Reebok mind jó márkák.
9. titati (válaszként erre: 2. - Falcsy)
2012. jan. 18. 15:20

Kezdőként a decathlon saját márkás futócipője tökéletes!


Nekünk (férjem, apukám és én) a Nike air cipőkkel csak rossz tapasztalatunk van...


A reebok férjemnek bevált, nekem nem...


Évekig saucony-ban futottam míg versenyeztem....


De kezdésnek bőven jó a decathlonos és csak 5ezer körül van :-) Aztán ha kitartó vagy, fél év után úgyis le kell cserélni, válthatsz drágábbra is, ha......nem válna be. De szerintem beválik :-)

8. annácskaa (válaszként erre: 2. - Falcsy)
2012. jan. 18. 15:11

Én egyértelműen Nike Air-re szavazok!

Pont valamelyik nap adtam el!

2012. jan. 18. 15:09
A Decathlon áruházban van a cipőknél futópad is, kipróbálhatod mennyire kényelmes egy-egy fazon, vagy márka amit forgalmaznak.
2012. jan. 18. 15:06
Saucony márkabolt, profi eladókkal, csak ajánlani tudom.
2012. jan. 18. 15:00
Futó boltba menjél mindenképp.
2012. jan. 18. 14:59

szerintem ne nagyobb sportáruházban kérdezd az eladókat, mert egyáltalán nem biztos, hogy jobban értenek hozzá, mint pl te:)


kimondottan futóboltba menj (pl spuri futóbolt), ott szakképzettek az eladók, és minden tekintetben segíteni fognak. várhatóan nem azt fogják majd neked ajánlani, amelyik cégnek a legszínesebb a plakátja, hanem tényleg olyan cipőt, ami illik a lábadra, és alkalmas arra a típusú futásra amit szeretnék csinálni.

(google: spuri futóbolt. de biztos van más hasonló szakbolt is, de én csak ezt ismerem)

2012. jan. 18. 14:54

Keress rá a neten, hogy mi alapján kell választani. Sok minden meghatározza: futóstílusod, hol futsz, mennyit ...

Elméletileg nagyobb sportáruházakban az eladók értenek hozzá és segítenek választani!

2012. jan. 18. 14:53

Kezdő futó vagyok, nagy lelkesedéssel..., szeretnék elkezdeni futni, de nem tudom milyen cipőt kellene vennem, mert azt tudom, hogy a jó cipő nagyon fontos!

Kérlek segítsetek!

Köszi

2012. jan. 18. 14:52
Futócipőt..., de milyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook