Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy kell szedni a Flucorin kapszulát? fórum

Hogy kell szedni a Flucorin kapszulát? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 17. 11:39
Nem tudom tőle megkérdezni mert csak helyetesítő orvos volt.... És ebbecsak 4db van.... azt nem tudom szedni hétig...:S
4. 8ef78160df (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2012. jan. 17. 11:38
Ám ebben nincs annyi, mint amennyi kellene.
2012. jan. 17. 11:37
Ugy ahogy a nögyogyász mondta. Ami a dobozon van az egy általános adagolás. Van akinek kevesebb kell van akinek több ez a beteg állapotátol függ. Nekem volt olyan krém amire rá volt irva hogy csak külsöleg hüvelybe ne kerüljön viszont több nögyogyász mondta hogy nyugodtan tegyek bentre is tamponra kenve és tén yleg nem is volt semmi probléma. Én az orvosra hallgatok, nem véletlenül mondja azt amit.
2012. jan. 17. 11:35
a legjobb ha megkérdezed tőle :)
2012. jan. 17. 11:31
Sziasztok! A nőgyógyász felírt nekem Flucorin kemény kapszulát! Azt mondta nekem,hogy 1hétig szedjem utána 1hét szünet és megint egy hétig szedjem! Oké... De mikor kiváltottam a receptet 4db volt benne 3500ft-ért.! és 2x1 van ráírva! Hogy szedjem 1hétig a 4dbot...nem tudom,hogy kezjem el szedni.....szerintetek??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook