Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki milyen diétával fogyózik? fórum

Ki milyen diétával fogyózik? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 19. 10:57
ÉN csak sport. Régebben lefogytam 9 kg-ot, mellette futottam is, de nagyon keveset. Annyi lett a vége, h igaz lefogytam de löttyedt maradtam :D És ideges voltam, mivel nem ettem :D Vissza is jött 5 kg. Most csak aerobic, 6 után nemevés, és összeszűkítettem a gyomrom, azaz többször eszek egy nap kevesebbet. :) Most 58 vagyok, de formásodik a fenekem, és a combom tömörödik, a hasam meg húúú :D Fantasztikus :)
2012. jan. 17. 19:31

90 napos diéta, a mozgást holnaptól kezdem.

Bővebben a naplómban olvashatsz. :)

2012. jan. 17. 14:46

Sport és mértékletesség a kaja terén.

Torna dvd-re nyomom.A kedvenceim:

Nell McAndrew,Amy Dixon,Rubint Réka,Insanity-ból a 40 percesek,Czanik Balázs

2012. jan. 16. 20:49
800 kalóriás diéta. Mozgás csak ami eddig is volt.
2012. jan. 16. 19:25

Én mértékletességet igyekszem tartani, valamit megpróbálom mellőzni a lisztet és a cukrot. Délelőtt egy szendvics, aztán ebédre valami rendes kaja, utána meg már csak gyümölcs, vagy tejben felforralok egy kis zabpelyhet.

A folyadék általában napi 1,5-2 liter(ezelőtt fél liter volt).

Mozogni se kedvem, se erőm, és főleg időm. De majd ha a munkával lazíthatok kicsit, akkor valamit fogok :)

2012. jan. 16. 19:14

Én csak sportolok, nekem az jött be egyedül. Többféle diétát is kipróbáltam (pl. vércsoport-diéta, laktovegetáriánus étkezés és satöbbi-satöbbi...), de mozgás nélkül semmit sem ért egyik sem nálam. Nem pont fogyókúra céllal mindig.

Most mindenből eszek mértékletesen, rendszeresen túrázom, jó időben futok, többféle tornát is csinálok, jógázom, amatőr szinten gyúrok.

2012. jan. 16. 19:07
Egy kis diéta egy kis mozgás.Mit sportoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook