Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külföldi munkavállalás ami megbízható fórum

Külföldi munkavállalás ami megbízható (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Munkavállalás külföldön, külföldi munkák, munkalehetőségek

2012. jan. 16. 16:32

Sziasztok!


Nagyon szeretnék külföldön dolgozni, tudtok megbízható közvetítőket ajánlani? Sajnos sok kamu van, mire kimegy az ember már nincs meg az útlevele stb. Sajnos angolul még nem beszélek rendesen de az alapok megvannak és úgy gondolom hogy angol nyelvterületen könnyebben megtanulható elsajátítható az angol. Ausztráliáról is jókat hallottam de oda nehéz kijutni és elég messze van inkább valami közelebbi kéne. Anglia háát, azt hallottam ott is válság van nincs sok munka. Máltát is néztem de ott sincs sok lehetőség és a fizu se valami jó. Jó lenne valami meleg helyre menni mert itt lassan már kimarad a tavasz és a nyár is. Nem szeretnék örökre kimenni csak egy darabig amíg megtanulom normálisan a nyelvet és világot látni egy kicsit. Bébiszitterkedés nem igazán érdekel, igazából kutyás munka lenne jó mert ott legalább van állatvédelem talán ott ellehetne helyezkedni valamilyen kutyás állásban.


Előre is köszi!!

Zsu


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook