Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek ez miért van? fórum

Szerintetek ez miért van? (beszélgetős fórum)


18. 31c1daa9fa (válaszként erre: 1. - Fbdb58f3c5)
2012. jan. 16. 10:43
Teljesen normális. Miért kéne a zenei ízlésednek megváltoznia a korral? Miért erőltetnéd a gyerekcsinálást, ha nem érzed még úgy, hogy szükséged van rá? Ezt nem erőltetni kell, ez jönni fog. Vagy nem. És akkor mi van? Semmi. Éld ki magad maximálisan. Jó szórakozást. :))))
2012. jan. 16. 10:36

A férjem elmúlt 30.

Még mindig imád a számítógépen lövöldözni. :)


A felnőttség nem abból áll, hogy amit gyerekként, tinédzserként szerettünk, azt most már utáljuk, vagy cikinek tartjuk!


A mai napig szeretek mesét nézni :)


A szüleink folyton aggódnak, hogy mikor növünk már fel. Pedig dolgozunk, van saját lakásunk, aminek az árát mi kerestük meg.

De mi nem akarunk komolyabbak lenni. :)

16. 91c956613e (válaszként erre: 4. - A0c1361e44)
2012. jan. 16. 10:00
A farmer kortalan..
2012. jan. 16. 09:47
Szerintem nem te vag yaz egyetlen. Én sok hasonló emberrel találkoztam. Nekem nem volt ilyenem, de én idősebb is vagyok nálad. El fog múlni szerintem, nem olyan nagy baj ez.
14. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Fbdb58f3c5)
2012. jan. 16. 09:22
Ajándék az élettől, ha meg tudunk őrizni magunkban valamit a "gyerekből", illetve, ha életben tudjuk őt tartani. Tehát örülj neki, és vigyázz rá! :)
13. Sirga
2012. jan. 16. 09:10
Gyerekként túl komoly voltam, most időnként infantilis. Előbbit sajnálom, utóbbit élvezem. :)
12. 92422a8764 (válaszként erre: 11. - De Luca)
2012. jan. 16. 08:54
Mindenkinek más a tolerancia küszöbe :)
11. de Luca (válaszként erre: 9. - 92422a8764)
2012. jan. 16. 08:50
Mit mondhatnék? A kor nem számít, ha a lelkünk fiatal, és egyébként nem csinálunk magunkból bohócot :-)
2012. jan. 16. 08:33
Nem biztos, hogy neked is gyereket kell szülnöd:) ha lesz valakid, akovel komolyan gondolod az életed, akkor szülj, de ne azért, mert azt gondolod, hogy ez társadalmi elvárás.
9. 92422a8764 (válaszként erre: 5. - De Luca)
2012. jan. 16. 08:05
Xd ! Na és?
8. honeywald (válaszként erre: 1. - Fbdb58f3c5)
2012. jan. 16. 07:42

nem hiszem, hogy ez hatalmas problémát jelentene.. inkább csak aggódnak érted a szüleid, ami valljuk be valahol jogos pl gyerekvállalás terén, mert mindenkinek ketyeg az a bizonyos biológiai órája :P

Mindenesetre ha látsz korodbeli, számodra példaértékű "felnőtt" nőt, én a helyedben megpróbálnám átélni a helyzetét, vajon milyen lehet az ő élete...mindig ezt teszem, és néha találok pár dolgot, amit tisztelni tudok, és igyekszem követni azokat.

Nem gond, hogy még "gyereknek" vagy ugye "kisfelnőttnek" érzed magad, de nem árt az sem, ha kicsit a felnőttesebb irányba orientálódsz. :) persze nem egyik percről a másikra, ez nem így működik. az öltözködéssel egy gond szokott lenni. 30évesen nem gáz még 22évesnek öltözni, ha nem feltűnő a külső és az életkor Összeillendőségének az eltérése. emiatt ne aggódj. de számomra már az ilyen 40éves vagyok, de 20nak mutatom magam kinézetű nők kiábrándítóak..

Remélem tudtam 1-2jó dolgot mondani! :) szép napot, puszi

2012. jan. 16. 07:10
Érdekes kérdést boncolgatsz... és úgy sem tudod siettetni a felnőtté válást. Vagy megkomolyodik az ember vagy nem. De talán az a jó, ha nem, ha egy kicsit mindig le vagyunk maradva a korunkhoz képest. Nekem már 20 éves fiam van és sokszor én magam is úgy viselkedek, mint egy 20 éves :) De azt hiszem, jó ez így... Ne aggódj semmin, a korodtól függetlenül, ami Rád vár, meg fog történni veled.
2012. jan. 16. 07:06
Én 30 vagyok, de lélekben 17 éves vagyok, van családom, gyermekeim, férjem. Nem érzem hogy ez akkora hátrány lenne, igaz nincsenek barátaim , mert nem vagyok besavanyodva mint a környezetem. :D Örülj neki, ez adomány :D
2012. jan. 16. 06:12
Mindjárt töltöm a 37-et, de ez nem változtat azon, hogy az Iron Maiden a legjobb metálbanda :-)
2012. jan. 16. 06:11

Én lehet, hogy sokkal előbb megálltam. Még mindig szeretem a Vidám Úttörőt:))))

Nem is értem miért kellene máshogy öltözni? Gondolom nem térdzoknit és rakott szoknyát hordasz fehér blúzzal. Mi az az öltözködés, amit ennyi idősen kellene hordani?

Én 44 vagyok, de még mindig a farmer a kedvencem.

Az én férjem örül, hogy kicsit gyerek maradtam. Jól szórakozik rajtam:) Igaz, néha szeretné, ha a koromnak megfelelően öltöznék, de szerintem csak akkor ha már túl idétlen vagyok:)

3. fbdb58f3c5 (válaszként erre: 2. - Simple)
2012. jan. 16. 02:59
Akkor,megnyugodtam,köszi:)))
2. simple (válaszként erre: 1. - Fbdb58f3c5)
2012. jan. 16. 02:48
Normális, nyugi. Vannak dolgok amikben én is megálltam, én is 30 vagyok. :-)
2012. jan. 16. 02:45
Úgy érzem megálltam egy szinten,kb. mintha 22éves lennék:)Na,nem agyilag,hanem bizonyos dolgokban:öltözködés,zenei érdeklődés,ami nálam a house,vagy a monoton gépzene inkább,pedig nem ártana család,gyerek felé orientálódnom,próbálom is magam rávenni erre,de nem megy.Azt hittem ennyi idősen teljesen felnőttnek érzem magam,de nem ez van.Ráérek még felnőni,vagy jobb ha sürgősen elgondolkozok magamon?Amúgy fiatalabbnak nézek ki a koromnál(30):)De akkor is:)Normális ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook