Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehet hátrány egy kapcsolatban az egyik fél kancsalsága? fórum

Lehet hátrány egy kapcsolatban az egyik fél kancsalsága? (tudásbázis kérdés)


1 2
2021. dec. 9. 23:33
Nàlam volt.. szerelmes voltam egy srácba.. megmondta ezt nem tudná elfogadni.. sőt okoskodott is hogy nem lehet műteni.. pedig lehet.. hát nem volt egy észlény de annál bántóbb
41. jeti
2015. júl. 18. 19:55
szerintem nem.
2015. júl. 18. 09:18
dehogyis hatrany
2015. júl. 18. 09:03

Milyen gondot okozhat ha egy ember kancsal?

Az nem azt jelenti hogy fogyatékkal él:)

Van egy szemtengelyferdülése ami szemüveggel láthatatlan...

Nem beszélve arról hogy a szíve és a lelke ugyanúgy a helyén van mint bárki másnak...

A lövészek közt rengeteg szemüveges ember van aki kancsalság miatt szemüveges....

Teljes értékü ember minden hátrány nélkül... Ha valaki azt lesi hogy kancsal e a másik akkor az esztétikai partnert keres nem pedig igaz kapcsolatot:)))

2013. jan. 25. 19:37

Ja és még egy gondolat csak nem találom a szerkesztés gombot itt.. Éhes (és buta, főleg ha ugye nem kéne éhesnek lennie mert megkapja amit kell, azt meg megkapja mniden pasi ha normális és úgy teljesít a párjánál ő is ahogy kell :D ) disznó makkal álmodik.. Nem lehet hogy ő nem jönne be azoknak a "fullos" csajoknak, és ez a kisebbségi zavara az, ami ilyenkor a felszínre tör és esetleg féltékenységet akar benned gerjeszteni? A lentebb említett exem is pontosan ezt csinálta, de olyan hapsikkal sokszor, akikhez a legtöbb nő bottal nem nyúlna hozzá.. én se vagyok jó pasi, meg széparcú, főleg nem tini csajok kedvence, de azért vannak határok, pl. ő még azt is elújságolta nekem ha egy pasi ránézett a buszon és rámosolygott..:)

Attól hogy neked ő tetszik és anno tetszett.. tudod :) Ez oda-vissza működik ám.. Utána is megfordulnak a nők? :P


Bocs hogy ezt az egy példát hozom fel, de ez eléggé meghatározó és meglepő és szánalmas és nem kevésbé röhelyes volt nekem is anno..:)

37. andi6020 (válaszként erre: 3. - Bff6ca9620)
2013. jan. 25. 19:20
Hát de ha elvett, akkor már nem mindegy?
2013. jan. 25. 18:56

Én is ezzel a dologgal szenvedek (több mint 10 éve), 1,5 hete műtöttek (először) meg Budapesten a Mária utcai klinikában, Fodor Magdolna adjunktus követte el a beavatkozást, kell még idő mire kiderül hogy mennyire sikerült, meg kell-e még korrekciós műtét. A műtét nem nagy cucc, meg jó kis szobatársaim voltak, a 4 ágyas szobában full koleszos feelingem volt, nem kórházas, szóval hajrá ha gondolkozol rajta szánd rá magad, a beavatkozás ugyanis ingyenes..


Báááár egy kis baki történt, 5 napnyi csepegtetés után tele lett az arcom kiütéssel, pöttyökkel, úgyhogy a héten 2 nappal előbb kellett menni pofavizitre, írtak másik csöppöt és ennél már nincs gond (eddig):)



A kérdésedre rátérve.. igen, nekem is voltak, meg vannak frusztrációim, sajnos ez ilyen "hibánál" előfordul, meg sajnos "normális" is és az akinek nincs ilyen probléjáma nem is érti meg, holott pont az ilyenek okozzák a problémát, nem magam miatt mentem el műttetni (tökéletesen elvégzem a munkám /pedig a szemem nagyon kell hozzá/, meg egyetemre is tudok járni tőle munka mellett nem is akármire :P/, hanem a sok "okos" miatt, akik beszólogattak meg lenéztek emiatt, pl. kaptam el két csaj beszélgetését, mikor az egyik megkérdezte a másiktól hogy összejönne-e velem, erre a kis okoska rávágta hogy persze, csak hát a szemem.....Aki emiatt bánt, az mint ember, annyit sem ér mint egy guriga vécépapír és így is kell őket kezelni.. De a férjed, mikor elvett feleségül, tudta mi van, és ha ezt az orrodra húzza ÉVEKKEL KÉSŐBB, mondjuk ki, a férfiatlanság netovábbja, jobbat akartam írni csak hát ugye nem akarok a regisztrációm után 1 órával máris kitiltott lenni :)


Szóval, ha majdnem tökéletesre is megoldják ezt a kis problémát nálam (ergo nem látható), én akkor is minden további nélkül belezúghatok egy kancsal csajba és ez annyi problémát okozhat max. a kapcsolatban, hogy az ezért a nőmnek beszóló illetőnek is lehetnek utána egészségügyi problémái, mégha ideiglenesen is.. :D


Volt duci, nem túl szép barátnőm (sőőt, komolyra csak ő volt), akinek a kinézetével több gond volt, mint az hogy kancsal lett volna ( :P ), mégis imádtam és nem is miattam mentünk szét /bár azért egy biztos, egója az mondjuk volt neki :D /..


Szóval, ha neked nem ezek a kislány arcú elkényeztetett nyávogós szerencsétlenségek, hanem a normál pasik jönnek (nem tom milyen a férjed, ha az előző kategóriába tartozik akkor sorry), be, akkor azok emiatt nem bántanának..


Csak az a baj a mai nőkkel hogy nem pasit keresnek hanem egy barátnőt más felszereléssel a lábuk között :D.. kinézetben is.. Tisztelet a kivételnek.. Ez a divat no..

35. Ami. (válaszként erre: 32. - Bff6ca9620)
2012. jan. 15. 14:10

Ez nem lehet probléma,mi is így vagyunk,csak fordítja,én nézek meg pasikat,ő nem a csajokat:)

Ő nyugodt türelmes,lassú..én mindent egyszerre,pörgök.Míg én bulizni járok,neki a horgászás a kikapcsolódás,mégis jól megvagyunk.

34. Ami.
2012. jan. 15. 14:07
Attól még szerethet a férjed,de neki is van szeme,mindenkinél van jobb nő.És bár elfogad így h kancsal vagy,zavarhatja.pl azt gondolja,h te utánad nem fordulnak meg a férfiak..ahogy ő a jobb csajok után.Lehet büszkeséggel töltené el,ha neked is füttyögetnének.Ki tudja?Nehéz kiismerni őket:)
33. Doostetdaram (válaszként erre: 32. - Bff6ca9620)
2012. jan. 15. 14:07

"Pár év után melyik kapcsolatban van vibrálás."


A tökéletesben. Van olyan.

Amilyenben mindkét félben megvan a bizalom és a feltétlen szeretet a másik iránt, és mikor bármit megtennél érte. Ha bármelyik pont is döcög, el kell húzni.

2012. jan. 15. 14:05
Pár év után melyik kapcsolatban van vibrálás. Mindketten más-más személyiség vagyunk: Ő tüzes jellem, mozgó, pörgős típus, én pedig teljesen az ellentéte (visszahúzódó, csendes). Tűz és víz.
31. Doostetdaram (válaszként erre: 30. - Meggy)
2012. jan. 15. 14:02
Örülök, hogy örülsz, de ez tény. (:
30. meggy (válaszként erre: 23. - Doostetdaram)
2012. jan. 15. 14:00

Aha értem...

örülök, hogy vannak pasik, akinek fontos a személyiség, az intelligencia is..

29. Doostetdaram (válaszként erre: 28. - Bff6ca9620)
2012. jan. 15. 13:59
Az ágyban minden okés és megvan még a vibrálás?
2012. jan. 15. 13:58
egyik sem. Csak keresem a kérdésemre a választ.
27. Doostetdaram (válaszként erre: 25. - Bff6ca9620)
2012. jan. 15. 13:57
Most te szakítani akarsz, és keresed az okokat? (:
26. Doostetdaram (válaszként erre: 22. - Meggy)
2012. jan. 15. 13:56
Az pech. Így seperc alatt elveszti a pasiját, ha ezen rágódik. (:
25. bff6ca9620 (válaszként erre: 24. - Doostetdaram)
2012. jan. 15. 13:56
Neki minden nap kicsúszik valami a száján.
24. Doostetdaram (válaszként erre: 21. - Bff6ca9620)
2012. jan. 15. 13:55
Nekem a múltkor az csúszott ki a számon, hogy "lehetne az ágyban", de nem lett probléma. Tudja a párom, hogy soha a büdös életben nem csalnám meg.
23. Doostetdaram (válaszként erre: 20. - Meggy)
2012. jan. 15. 13:53
Simán, ha a megjelenése összességében levesz a lábamról. Aztán meg, ha még a személye is bejön, valamint szingli (ha nem, az macerásabb), akkor bepróbálkoznék.
22. meggy (válaszként erre: 19. - Doostetdaram)
2012. jan. 15. 13:52
Szerintem ez a féltékenység független a kancsalságtól !! Meg lenne akkor is, ha nem lenne a hölgy kancsal...de így talán hatványozottabban előjön..
21. bff6ca9620 (válaszként erre: 19. - Doostetdaram)
2012. jan. 15. 13:52
Nem csak mereszti, meg is jegyzi nekem , hogy milyen jó csaj...
20. meggy (válaszként erre: 15. - Doostetdaram)
2012. jan. 15. 13:51
és szerinted le tudna nyügözni téged más dolgokban egy kancsal nő és ezáltal tudnál neki udvarolni??
19. Doostetdaram (válaszként erre: 16. - Bff6ca9620)
2012. jan. 15. 13:51

Amíg csak mereszti a szemét, addig nincsen probléma. Én is meresztem a szemem, még ha van is párom, mégsem csalom meg, vagy vágyom kifejezetten másra. Nem hiába maradtam mellette.

Férfiból vagyunk, ez van. Ne mondd, hogy nem akad meg a tekinteted egy jó pasin.

18. bff6ca9620 (válaszként erre: 17. - Doostetdaram)
2012. jan. 15. 13:51
Nem csak emiatt vesztettem el a bizalmam a párommal kapcsolatban... de ezt nem akarom itt részletezi.
17. Doostetdaram (válaszként erre: 13. - Bff6ca9620)
2012. jan. 15. 13:49

Nekem akkor is mókás, hogy ennyi miatt elveszted a bizalmadat a szerelmével kapcsolatban. Mindenkinek szaladnak ki random észrevételek a száján, csak úgy. Nyilván neked is.


Ennyi miatt nem fog lecsökkenni az ember önbizalma. Neked már amúgy is problémáid voltak ezzel, amit nem értek, hiszen van párod. (:

16. bff6ca9620 (válaszként erre: 11. - Ami.)
2012. jan. 15. 13:46
Mióta élek, azóta zavar. A párommal való kapcsolatunk elején még nem zavart, főleg azután se, inkább azóta jött megint ez elő, mióta így elszólta magát, meg látom, hogy hogyan mereszti a szemét a bomba csajokon.
15. Doostetdaram (válaszként erre: 12. - Meggy)
2012. jan. 15. 13:46
Én speciel nem tartom szexinek, de elfogadnám, amennyiben a nő lenyűgözne a fontos dolgokban.
14. meggy (válaszként erre: 10. - Doostetdaram)
2012. jan. 15. 13:46

lehet, hogy neked van igazad...

de szerintem ez akkor is kicsit bántó...

13. bff6ca9620 (válaszként erre: 10. - Doostetdaram)
2012. jan. 15. 13:44
Szerintem meg nem. Kapott egy kancsal lánytól egy levelet a hoxán, és mikor meglátta, hogy nem olyan lány írt neki, mint itt az első hozzászóló, ez jött ki belőle. Nincs ezen semmi felfújva.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook