Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » III. Magyar Tolerancia Díjátadó Gála és Jótékonysági Koncert fórum

III. Magyar Tolerancia Díjátadó Gála és Jótékonysági Koncert (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: III. Magyar Tolerancia Díjátadó Gála és Jótékonysági Koncert

2015. dec. 21. 14:32
Szokatlan keresem van; Valaki meg tudna nekem nagyjabol mondani, hogy a gyakorlatban mennyi egy 1 fös haztartas havi vizfogyasztasa m3-ben? Borzalmas berbeadom van, s nem tudom megallapitani, hogy ö lett-e meg követelödzöbb a töle megszokott csalasi alapon vagy az ora csal. Nekem tavaly nov. 1-je ota ma 226,493 m3-t mutat. Mar nem tudom, mennyire realis. Nagyon sporolok, de ez az ember megörjit.Nagyon szepen köszönöm, ha segit valaki.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Pgiz)
2012. jan. 15. 11:35

Mindannyian mások vagyunk, más környezetből más neveltetéssel, tehát más véleményekkel. Ezt el kell fogadnunk.

Én is elfogadom a Te véleményed.

Nem is akarlak se Téged, se másokat meggyőzni, hogy más legyen a véleményed, véleményetek.


Számomra olyan mesterkélt az egész. Ahogy olvastam a cikkíró többi cikkét, szinte ugyanazon emberekre építi fel a rendezvényeit. (vagy csupán tudósít róla)

Nekem ezekről a rendezvényekről az a hasonlat jut az eszembe, mintha egy egész évben veszekedő család karácsonykor erőn felül ajándékozna egymásnak, megmutatván mennyire is szeretik egymást.

Ezt már az óvodában el kell, el kellene kezdeni, ahogy teszik is nálunk:)

Nemzetiségi napokat tartva, megismerve egymás országait,kultúráit. (hazait, és külföldit egyformán)

Nekem olyan rongyrázásnak tűnik az ilyen gála, de ez egy vélemény a sok közül, de lehet szűk látókörű vagyok. :)

Biztos szükség van rá, ha megrendezik.

Igazából én arra lettem volna kíváncsi, aki kapta mit tett érte? A nevük mellett egy mondatban megemlítve legalább.

Szép napot! :)

4. pgiz
2012. jan. 15. 11:12

Nekem tetszenek ezek a felhajtások.

Tetszenek, hogy példát adnak a szűklátókörűségen nevelkedett és még szocializálható rétegnek. A sok százezer kirekesztő, a másságot és a kisebbséget nemhogy nem tűrő, de elítélő és alkalomadtán az ezekbe a csoportokba tartozók magalázását, bántalmazását célzó, habzó szájjal ordító csoportoknak. Vagy csak a csendes magánbeszélgetések során elhangzó "agyon kéne ütni" és "takarodjanak az országból" véleményeket veszem számba.

Bizony, könnyebb lenne megszámolni a toleranciát gyakorló és elvállaló embereket, mint a másságot nem elviselőket.

3. 91c956613e (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2012. jan. 14. 19:51
Egyetértek
2012. jan. 14. 14:28
Tudom semmi sem lehet tökéletes, de nekem ezek a felhajtások nem tetszenek. Igazságosnak nem lehet lenni, hiszen ezrek a szürkeségben, névtelenségben gyakorolják a toleranciát nap mint, nap, elismerést ezért nem várva, csupán teszik emberségből, mert úgy érzik így helyes.
2012. jan. 14. 13:08
A sikerre való tekintettel, ami az idei Tolerancia Díjátadót övezte máris megkezdődtek a tervek a következőt illetően.
A III. Magyar Tolerancia Díjátadó Gála műsorvezetői Sárközi Anita, Peller Anna énekesnők, valamint Terry Black és Schmuck Andor lesznek, a háziasszony szerepét Amanda Elstak - az Összefogás a Toleranciáért Alapitvány elnöke - látja el.
A 2012-es jótékonysági esemény egy exkluziv belvárosi szálloda különtermében lesz megrendezve.

Ugrás a teljes írásra: III. Magyar Tolerancia Díjátadó Gála és Jótékonysági Koncert

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook