Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sopron melyik részére érdemes - kisgyermekkel - költözni? fórum

Sopron melyik részére érdemes - kisgyermekkel - költözni? (beszélgetős fórum)


10. Ndia
2013. febr. 21. 20:57
Persze az sem mindegy, busszal, kocsival vagy biciklivel jársz e ? Fontos szempont.
9. Ndia
2013. febr. 21. 20:56
Alsó- Lővérek Felsőbüki Nagy Pál utca , Hunyadi u. Egyetem környéke , ha zöldre és családi házra vágysz. Gyalog 15 perc a Csengery vagyis a "FŐ "utca. Vásárlás innen kicsit messzi van,(Interspar) de az egyik legszebb játszótér az Erzsébet kert és legjobb fagyizó itt van. Uszoda is közel.Óvoda -Ált Iskola a Hunyadi Evangelikus jó hírű. jereván ra és Belvárosba én nem mennék.
2012. jan. 13. 18:50
Gondoltam :)
7. aniko.k (válaszként erre: 5. - Szilvamama)
2012. jan. 13. 18:08

Elolvastam,

"Kisboltok akadnak a környéken, de nagyobb bevásárlást kocsival lehet intézni. A város ezen végénél van az Alfa-Park, és egy csomó multi is."

de ebbol en arra kovetkeztetek hogy a varos ezen a vegenel, vagyis azon a vegenel ahol a Deak ter van. Kerdezz meg mast is hogyan ertelmezne a szovegedet. Nem kukacoskodni akartam :)

2012. jan. 12. 21:37
Ha Kópháza felől mész be a városba ott vannak rögtön az elején a multik és az Alfa Park, befelé a Győri úton egy olyan 2km után jobbra el, és ott kezdődik (vagy végződik) a Deák tér. Erre gondoltam, mint ahogy azt is írtam, hogy a másik vége tényleg a belváros. Bocs, ha félreérthető voltam!
5. Szilvamama (válaszként erre: 3. - Aniko.k)
2012. jan. 12. 21:28
Olvasd el még egyszer amit írtam :)
2012. jan. 12. 20:53
Örök hálám :)
2012. jan. 12. 20:45
A Deak ter tenyleg szep hely es praktikus is gyerekkel, de a multik amiket az elottem levo emlitett teljesen mashol vannak. A deak ter a varos sziveben van, a multik pedig a varos szelen az alfa park pedig a legszelen. Ennel ellenere a deak teret ajanlom en is, mert ott van a varos legjobb jatszotere, bolcsi, suli, stb. Amit nem ajanlok az a jerevan lakotelep, ibolya uti lakotelep,
2012. jan. 12. 19:40
Szia! A húgomék a Deák téren aknak, ott van előttük az ovi és a suli. Mivel ez egy elég nagy tér, találhatsz ott új építésű és régebbi lakásokat is. Szerintem jó helyen van, nem messze a Várkerülettől. Kisboltok akadnak a környéken, de nagyobb bevásárlást kocsival lehet intézni. A város ezen végénél van az Alfa-Park, és egy csomó multi is. Szóval szerintem jó hely! Ezelőtt a Töpler Kálmán utcában laktak, ez a város egy teljesen új része, ott igazán nem volt helyben semmi, mindenért kocsiba kellett ülni. Remélem kicsit tudtam segíteni :)
2012. jan. 12. 18:56

Ősszel Sopronba költözünk, de teljesen ismeretlenek vagyunk a környéken.

Egyenlőre csak bérelni szeretnénk, de nem baj, ha felsőbb kategóriás a lakás!!!

Olyan helye keresünk, ahol közel van orvosi rendelő, ovi, bölcsi, bevásárlási lehetőség. Persze tudom, ez így egyszerre nem megy, de ha megosztanátok a tapasztalataitokat, akkor nagyon hálás lennék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook