Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Indigó felnőttek! Kérlek írj, ha tudod magadról, hogy az vagy, de akkor is, ha még csak gyanakszol! fórum

Indigó felnőttek! Kérlek írj, ha tudod magadról, hogy az vagy, de akkor is, ha még csak gyanakszol! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
251. cd7bc2426f (válaszként erre: 249. - D7ba7bf7ff)
2017. márc. 5. 11:26
Lehet mégis van bennünk közös, fényképről valóban meg lehet mondani emberekről dolgokat ;)
250. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 249. - D7ba7bf7ff)
2017. márc. 5. 07:23
igen pontosan ezt a zsigeri erőt érzem rajta ez a legmegfelelőbb kifejezés amit írtál. valamint azt is látom, hogy lehetetlen hogy ilyen mély tudással rendelkezzen olyan dolgokról amikről nem tanult, nem állt közelebbi kapcsolatban mert jó mostanában sokat olvasgatja a bibliát de azért az hogy kapásból szám szerint mondja hogy melyik élethelyzetre melyik szakasz vonatkozik pontosan és az mit jelent azért az tulzás lenne egy laikustól. azon kívül olyan hihetetlen megnyugtató légkör árad körülötte hogy az azért szintén feltűnő. szerintem egyébként nem tudja magáról (egyébként az unokaöcsém és csak 20 éves) és az is furcsa, hogy ugyanolyan kis bulizós csajozós kölök volt mint általában a korosztálya és szinte egyik hónapról a másikra változott meg tökéletesen "ilyenre".
249. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 248. - 35d45e2ed1)
2017. márc. 5. 04:49

Nagyon sokan vannak, akik nem tudják még, vagy tudják de tagadják, vagy tudják és felvállalják hogy valamilyen módon kapcsolatban állnak a Forrással (vagy más néven Istennel). Ezek lehetnek indigók, kristályok, csillagok, szivárványok, angyalok... bármi, ami valami magasabb rendű intelligenciát (spirituális intelligencia: SQ) képvisel. Mindegyik más módon kapcsolódik a Forráshoz, valaki csak lát, valaki csak hall, valaki érez, valaki tud, valaki meg az összeset. A képességek változók és a küldetés is változó. Többnyire arra törekszenek hogy megváltoztassák az emberek gondolkodásmódját, hozzáállását az élethez és ezáltal befolyásolják a kollektív tudatot vagy oldják az egyéni karmán keresztül a kollektív karmát. Vannak akik nagyon szupi családba születnek bele, valaki pedig nehéz sorsot vállal és beleszületik egy pocsék családba. Ez neki lehetőség és áldozat. Szóval a vállalt feladat is más. Lehet hogy valaki le szeretne jönni, de kompromisszumot köt, hogy inkább leszületik egy hányinger helyre, csak LENT legyen és segítsen!


Szóval sokféle eset van!


Ha érzed a zsigeri őserőt és nagyon bölcs az olvasatlansága ellenére, akkor tuti hogy azt valahonnan meríti. Akkor képessége van a tudásra. Kérdés hogy honnan a tudás? Honnan a képesség? Vagy tudja hogy miért tudja, vagy nem tudja hogy miért tudja, de tudja! Sokféle eset van.


Ez nem ilyen egyszerű hogy eldöntöm. Sokan még maguk sem biztosak benne hogy kicsodák. Lehet hogy életük fordulópontján derül ki. De olyan is van, aki már születésétől tudja. Sokféle eset van.


Egy közeli fényképről azért sok mindent meg lehet állapítani.


Ha biztonságban érzed magad mellette és úgy érzed hogy hallgatnod kell rá, akkor valószínűleg jó helyen jársz!

248. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 245. - D7ba7bf7ff)
2017. márc. 4. 19:23
kérdezni szeretnék tőled, nekem konkrétan van egy ilyen ismerősöm, hogy angyal vagy kristály azt nem tudom (indigó nem mert bár megoldja a konfliktusait a jókedvet és barátságot szereti a harcot nem), de egyértelműen érezni rajta, hogy valahonnan nagy tudással rendelkezik. ha beszél szinte karizmája van,mandinerből idézi a az éppen a kérdésedre odaillő bibliai példázatokat stb. pedig nincs ilyen jellegű előképzettsége és csak 20 éves. ha beszélek vele olyan hihetetlen nyugalom és biztonságérzés fog el mint a paradicsomban, illetve mindenre tudja a választ és a megoldást(most itt azért nem matematika vagy fizikaképletekre gondolok hanem általános dolgokra)szokott javasolni dolgokat, tanácsokat adni és valahogy mélyről mindig úgy érzem hogy nagyon rá kéne hallgatni ha tanácsol valamit, mintha valami "ősereje" lenne és mindig bölcs dolgokat mond. Szerinted angyal vagy Kristály?
247. cd7bc2426f (válaszként erre: 241. - Eian)
2017. márc. 4. 13:12
Ezzel nem értek egyet, szerintem mindenki az aminek megszületett (nem a földön, fent) és azt igenis tudja érzékelni, hogy mi ő, sok földre inkarnálódott testet öltött angyal is tudja magáról hogy valódi angyal.
2017. márc. 4. 07:49
A "Törvény" nem ismerete, nem ad felmentést a "Törvény" alól! Ha hibáztál, le kell aratnod a gyümölcsét, akár tudtál róla, akár nem!
245. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 241. - Eian)
2017. márc. 4. 07:46

Semmi sincs hiába. Minden "valamiért" van! Ha egy pillangó meglebbenti a szárnyát, az is hatással van mindenre. Mi mindnyájan egymás tanítói vagyunk. De vannak "kiválasztott" tanítók is, akik eredendő bölcsességgel, spirituális intelligenciával, képességekkel születnek. Ők kimagaslanak a társadalomból. Tanításuk egy más megvilágításból vetül a Földre és jó ha ezeket befogadjuk! Ezek például az "indigók", "kristályok" stb. Ha valaki találkozik velük, az saját élete értelmével találkozik. Nagy ajándék. Ajándékuk a helyes önismeret! Mintha egy tükörrel beszélnél. Aurájuk mindenről árulkodik. Az indigó annyiban különbözik a többitől, hogy vállalja a harcot, a konfliktust, az új dolgok bevezetését, még ha ebbe bele is pusztul, akkor is! Csakis az eredendőben hisz. Lénye teljesen spirituális. Őrzi a kapcsolatát a Forrással.


Még valami! Aki ezek ellen a lelkek ellen vét, annak felgyorsul a karmája és pillanatok alatt a földön találja magát. Még akár egy szép fejfát is kaphat hozzá.

2017. febr. 27. 18:36
de sok minden lett itt :)
243. SonaR (válaszként erre: 241. - Eian)
2017. febr. 8. 15:48

Üdv!

Érdekes meglátás, viszont tapasztalatból tudom, hogy a cselekedetet még megelőzi valami és az honnan ered vagy jön szerinted? Volt egy írónk, aki azt mondta, önmagad beutazása a mindenség beutazása. Minden ott van benned, erre már sok bizonyságot találtak, de mivel létezik materialista és idealista, addig a kettő el fog különülni.

Tisztában vagy néhány szabállyal, ezért tudom nem fogjuk félreérteni egymást, azt viszont tudni kell, hogy ha belátással cselekszel, kvantumfizika ismeretei nélkül is megjósolhatod a jövődet, ez volt Buddha vagy Jézus tanításinak is az alapja.

Legjobbakat^^

242. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 241. - Eian)
2017. febr. 8. 01:08
Ez komoly válasz.
241. eian
2017. febr. 6. 23:28

Tudjátok nem az számit honnan jöttünk vagy hogy hová megyünk, csak az számit miket cselekszünk az út alatt.

Arról hogy mik vagyunk nem tudhatunk biztosat, hiába az aurafotó, a tesztek, a tisztán érzékelők "meglátásai", a kártyák, ingák, kávézaccok faggatása, hiába a meditációkkal elvesztegetett idő is.

Valami vagy van, vagy nincs, vagy lesz, ha annyira hiszünk benne, hogy elég sokat dolgozzunk érte. A múltunk, jelenünk és a jövőnk is eléggé képlékeny... De ez már kvantum fizika.

Ez a válaszom a kérdésre, persze ez csak az én, az egy-én válasza, ami ugye önmagában nem hiteles, igy mindegy, mert MIND EGYEK VAGYUNK, igy mindenkinek igazai is van, még ha ez pusztán részigazság is  .

240. SonaR
2017. jan. 10. 19:46

Ez így nem biztos, hogy teljesen egyértelmű kérdés, egy ideig Én sem tudtam pontosan, hogy mit is csinálok olyankor. Ezt úgy kell elképzelni, mint egy érzést, ami a véreddel együtt befolyik minden porcikádba, kutattam kicsit az interneten és egy idézetet találtam, ami egy tanítás, de pontosan erről szól íme:


"Mint egy nagy folyó szakadatlan árama,

Bármit teszel, értelme van. -

Ez az örök felébredt állapot,

A nagy gyönyör, a szenvedésnek helyet nem hagyó."


Anno azt olvastam valahol, hogy egy lélegzetvétellel is lehetséges meditációba merülni és nem értettem sajnos, de a meditáció sem az amire sokáig gondoltam, a légzés az érzésre segít rá, hogy saját magunkat érezhessük.

239. SonaR
2017. jan. 10. 19:17

Üdv!

Szeretném megkérdezni, hogy van-e itt olyan, aki a saját rezgésében tud gyönyörködni?

237. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 236. - D7ba7bf7ff)
2016. dec. 11. 00:09
És van önbizalmuk! :))
2016. dec. 11. 00:05
235. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 230. - SonaR)
2016. dec. 11. 00:01
Ehhe!!! :))
234. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 228. - SonaR)
2016. dec. 11. 00:01

Az autista "ugyanez", sokat tud, csak nem tudja a buta eszközeink által megfogalmazni. Mégis ő a "buta", a többiek pedig az "OKOSAK"! Nem tud 100%-ig részt venni az emberi közösségekben, mert érzi, hogy ez a közösség, nem AZ a közösség! De bármikor megfogja a kezedet, ha érzi hogy a bizalmasa vagy! (Tapasztaltam!) És kiveri a patáliát, ha nem olyat tapasztal, ami az ő értékrendjének megfelelő! Úgyis mondják, hogy nem ebben a dimenzióban él! Nincs teljesen "bekötve" a fizikai létbe, ezért nem is nagyon értik, megbélyegzik, stb.


Most már hallani olyanról, hogy autista ki tudja fejezni magát! Segítenek neki, és át tud adni információkat, de nagy türelemre, szakértelemre és empatikusságra van szükség!


Ennél is nagyobb szerelmeim a Down-osok! Ők tényleg a fizikai lét emberi csodái! Sokan még mindig nem látják! Nagyon erőszakosak tudnak lenni, de ugyanekkora szeretet is van bennük. Azonban ha érzik hogy JÓ ember vagy, akkor nem fognak benned kárt tenni! A legjobb barátok lesznek, csak más eszközökkel!


Viszont ha valaki GONOSZ, annak a szemébe fogja mondani hogy "GONOSZ"! Egy Down-os nem tudja megjátszani magát, akármilyen "fogyinak" is tűnik! Látja + ÉRZI hogy milyen vagy! Egy rossz gondolat és már bizalmatlanul néz rád! :)


Haláli figurák! Imádnak játszani és viccesek! De ha begurulnak! Hatalmas erejük van!

233. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 228. - SonaR)
2016. dec. 10. 23:48
Mégis neki osztják az észt! A sok "OKOS"! "Mileszbelőled???!!!!"
2016. dec. 10. 23:46

"...A SZERETET SEMMI ESETRE SEM JELENTI AZT, HOGY PASSZÍV, BALGÁN CSELEKVŐ VESZTESEKKÉ DEGENERÁLÓDJUNK, AKIK MINDENT ELTŰRNEK, ANÉLKÜL, HOGY MEGVÉDENÉK MAGUKAT, VAGY HARCOLNÁNAK. ÁM HARCMODORUK MÁSMILYENNÉ VÁLIK."


/WERNER ABLASS/

231. cd7bc2426f (válaszként erre: 230. - SonaR)
2016. dec. 10. 13:16
Nekem is vannak képességeim, értek is ehhez a témához ezért rögtön ezt kérdeztem.
230. SonaR (válaszként erre: 229. - Cd7bc2426f)
2016. dec. 9. 20:41

Üdv!

Engem az lepett meg, hogy nem arra vagy kíváncsi, vajon mi az amit kitanul, hanem az iskola? Amikor egy ilyen ember rájön a saját képességére, elég a közelében lenni és tudod, mennyire különleges és többet tanulnak maguktól, mint iskolában.

229. cd7bc2426f (válaszként erre: 228. - SonaR)
2016. dec. 9. 12:39
Milyen iskolába?
228. SonaR (válaszként erre: 209. - D7ba7bf7ff)
2016. dec. 8. 12:03

Üdv! Az első bekezdést én sem tudtam volna pontosabban megfogalmazni, emiatt szinte mérhetetlen düh képes keletkezni, amit az emberek többsége félreértelmez és közben saját maguk okoztak, de sokaknak ha száz élete lenne, sem fogná fel egy galád emberi jellemző miatt, amit az indigó azonnal tud, mert szédítő sebességgel lát bele bármibe magas intelligenciája és értelmi képességei révén.

Az indigók többsége szvsz feszültségtől teljes családokba reinkarnálódik, mert már "minden kötél szakadt" és csak ő hozhat nem csak békét, hanem olyan megoldásokkal állhat elő váratlan helyzetekben, főleg ott, amire neki van képessége, ami nála ösztön.

És ha dicsérik, olyasvalamit fog kitanulni, amit iskolákban nem oktatnak. Szép Napot! ^^

227. cd7bc2426f (válaszként erre: 226. - D7ba7bf7ff)
2016. nov. 3. 11:32
OK így már jó nekem nem adta ki teljesen ezért nem értettem.
226. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 225. - Cd7bc2426f)
2016. nov. 3. 00:28
IGAZ
225. cd7bc2426f (válaszként erre: 224. - D7ba7bf7ff)
2016. nov. 2. 10:47

ez mi?

nem értem

224. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 223. - Cd7bc2426f)
2016. nov. 2. 00:30
223. cd7bc2426f (válaszként erre: 222. - D7ba7bf7ff)
2016. okt. 31. 17:04
Ez jó
222. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 219. - Cd7bc2426f)
2016. okt. 31. 16:51

Erről ez jutott eszembe:


"Ameddig te kint bulizol és hülyéskedsz, valaki odakint keményen dolgozik. Valaki egyre okosabb lesz, és nyer. Erre emlékezz!"


[link]

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook