Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Indigó felnőttek! Kérlek írj, ha tudod magadról, hogy az vagy, de akkor is, ha még csak gyanakszol!

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Ezotéria

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

389. annainked2017-11-11 20:38
én kőkeményen az vagyok, és nem igazán tudom egyelőre, hogy hogy kezeljem..

388. SonaR2017-11-02 18:38
.
(válasz norika95 383. hozzászólására)

387. SonaR2017-10-06 15:34
Üdv!
Tudom mire gondolsz azzal, hogy nagyon jó érzés. Milyen jó is az, amikor az ember kiérzi, hogy milyen és miből van valójában. Az ilyen emberek szemein is látszik, hogy többet tud a kelleténél.
Legjobbakat :)
(válasz lonelywolf 385. hozzászólására)

386. lonelywolf2017-10-04 14:34
Én ezt úgy tanultam, hogy ha jön egy gondolat, és nem tudjuk eldönteni, hogy a sajátunk-e, vagy csak az elménk játszik velünk, helyezzük bele magunkat az Akashába, tegyük fel a kérdést, és amit ott megtapasztalunk, érzünk, hallunk, az valóban a saját, a jó, helyes gondolatunk
(válasz mazsumazsu 368. hozzászólására)

385. lonelywolf2017-10-04 14:28
Én mindig is ilyen voltam.
De megelégeltem, úgyhogy elhatároztam, hogy mostantól uralni fogom az érzéseimet, úgyhogy meditálok, és elkezdtem nyitni a csakráimat. Nagyon jó érzés, fenomenális, és valamilyen szinten ki tudom kapcsolni az érzéseimet, amikor úgy akarom, de még csak az elején tartok.

384. SonaR2017-10-02 15:04
Szia és üdvözlök Mindenkit!

Elképesztő micsoda érzéseket képes megélni az ember, nem igaz? ;)
Azoktól az érzésektől semmiképpen se félj, csak el akar téríteni, ennyit elég is tudnod egyenlőre.

Létezik egy mondás miszerint semmi és senki nem árthat neked, csak a saját gondolataid. Figyelj nagyon, csak annyit kell tenned, amikor érzed, hogy hatalmába szeretne keríteni egy komolyabb érzés, belül próbáld meg nem kommentálni, csak nyomd el egy mantrával "nincs gondolat", társalgások közben, stresszhelyzetben gyakran használd. Tetszeni fog.

Azokról az érzésekről is később elárulok néhány apróságot, hihetetlen lesz. :)

383. norika952017-09-29 13:25
Sziasztok! egy pár napja lett csak világos nekem ,hogy ki is vagyok én. Egy asztrológus mondta,ill teljesen beleillek a képletbe a saját véleményem szerint is.Ez sok magyarázatot adna a mostani állapotomra is. Nem tudtam miért sírok folyton mostanában(kb fél éve) és vannak olyan szélsőséges és mély érzelmeim amit nem nagyon tudok kordában tartani. Simán elsírom magam bárhol és hajlamos vagyok ha negatív dologról van szó úgy belemélyülni,hogy pár napra "bennragadok" és csak ülök és sírok. Szeretnék erről többet megtudni és ismerkedni hasonló "világú" emberekkel.

382. SonaR2017-08-24 22:08
Haladó volt már, aki kitalálta és elég fájó a tudattal élni, hogy mit utasítunk el azért az "almáért".

381. *Zolcsika*2017-08-24 00:27
Ez leginkább a pszichoszomatika és holisztika területén elterjedt mondás.

380. *Zolcsika*2017-08-24 00:26
Van egy ilyen szűk körben létező mondás hogy:

"AKI BETEG, ANNAK NINCSEN IGAZA!"
(válasz SonaR 379. hozzászólására)

379. SonaR2017-08-23 12:37
Üdv Mindenkinek!

Rájöhet magától bárki bármire és pont ezt írták le már többen is a történelemben, erről szól a kihalás és a születés, de nem tanulunk a hibánkból.
Tény és való, hogy az én igazságom az nem lesz a másiké is, de ami a bibliában is le van írva, az félreérthetetlen, pont azt kapjuk, amit akarunk, csak attól függ merre fordulsz.
Annyi a történet lényege, hogy mindenki visszakövetheti élete eseményeit, mit követett el és hol tart most. Még magunknak is kamuzunk, ez jön ki később betegségben, egyébként nem is létezik olyan. Nem kell tenni semmit, csak másképp kell rá gondolni. További jókat!

378. *Zolcsika*2017-07-01 19:41
Ha nem lennének Fényküldöttek, ez a bolygó már rég lángokban állna. Sokkal, de sokkal gyakoribb vendég lenne a HALÁL. Most csak araszolunk, mégis nagy léptékkel haladunk. Ki tudja hogy ez jó?? Mert a veszteglőknek egy kellemes langyos víz, pancsi-pancsi. De nem tudják, hogy akiket hátráltatnak ezzel a tudatlan szórakozással, azoknak köszönhetik az életüket és a "jó" létüket.

Ki tudja!!?? Még előjöhet a film negatív oldala.

Nagy valószínűséggel elő is fog jönni!

Akkor megszűnik a hátszél. A kellemes támogatottság!

Jó időkben senki sem pakol bele a fejlődésébe.

Rossz időkben mindenki kétségbeesik, mert azt sem tudja mit csinált és hol volt eddig.

Lehet, hogy akkor már késő!

377. SAKK bajnok2017-05-14 20:22
az hogy kapcsolódik ide? :)
(válasz *Zolcsika* 375. hozzászólására)

376. mazsumazsu2017-05-14 06:58
Ó nem szoktam nézni, hétközben csak annyit nézem a TV-t amíg elalszom rajta este, mert napközben munka után alig van már időm valamire (háztartás)
(válasz *Zolcsika* 375. hozzászólására)

375. *Zolcsika*2017-05-13 23:40
Ki nézi az Eurovíziót? Brutális.

374. Jessica322017-05-13 14:48
Nem szoktam, mégis mondja. De nem sokáig lesz már ott.
(válasz sorceress 369. hozzászólására)

373. mazsumazsu2017-05-13 13:21
köszönöm, fejlesztgetem. még nagyon az alapoknál tartok és ezért nagyon örülök ha mások írásait is el tudom olvasni ezekkel kapcsolatban.
(válasz sorceress 370. hozzászólására)

372. SAKK bajnok2017-05-13 11:27
Csak kérni kell...
(válasz Jessica32 367. hozzászólására)

371. sorceress2017-05-13 09:36
Úgy értem, hogy érzelmileg nem vegyél részt a játékban. Hideg fejjel hallgasd, elhatárolódva.
(válasz sorceress 369. hozzászólására)

370. sorceress2017-05-13 09:25
Tetszik a módszered! :D
(válasz mazsumazsu 368. hozzászólására)

369. sorceress2017-05-13 09:23
Elég, ha nem reagálsz a rosszra.

368. mazsumazsu2017-05-13 09:14
az többször előfordul hogy kívánnánk magunknak valamit akár munka akár anyagi stb. más téren és rájövünk mégsem jó. Én ezt egyébként úgy szoktam, hogy elképzelem magamban, hogy ez nekem így nem jó mást szeretnék de nem tudom mi lenne nekem a jobb. és akkor előbb utóbb alakulni fognak a dolgok. Viszont vigyázni kell itt is a paci másik oldalával, mert tennünk is kell sok mindent önmagunk érdekében és ha egy-egy témában megtettünk mindent ami emberileg lehetséges, utána jön a segítség. Hát igen a munkahely mi csak ketten vagyunk egy szobában szerencsére jó hangulatban de azért alapjában véve mindenki mindenkivel kapcsolatban van és nehéz így elszeparálódni a negatívoktól viszont van egy kiváló módszerem próbáld ki: Ahányszor dumálsz vele legyél vidám és mindig dícsérj valamit vagy valakit. Naggyon el fogja ezt unni hamar, és nem keresi a társaságodat.

367. Jessica322017-05-13 08:45
Próbálom, csak itt az volt a baj, hogy a munkahelyen össze vagyunk zárva, nem tudok máshova költözni és nincs saját irodám sajnos.
Viszont volt olyan is, hogy nagyon őszintén kívántam, hol szeretnék dolgozni. Láss csodát, kaptam oda egy állásajánlatot, és amikor elmentem szétnézni, akkor jöttem rá, hogy mégsem biztos, hogy ezt szeretném, mert nem olyan a hely, mint ahol el tudnám képzelni magam.
(válasz mazsumazsu 366. hozzászólására)

366. mazsumazsu2017-05-13 08:41
ez nálam is pontosan így kezd működni, talán 1 éve vettem észre, nem tudatosan csináltam csak egyszerűen arra gondoltam hogy de jó lenne.. Én sem kívánok soha rosszat másoknak csak egyszerűen azt, hogy jó lenne nélküle. Egyébként ha valakin érzed hogy negatív és lehúz próbáld kerülni (már amennyire ezt egy irodában ugye megtehetjük) tartsd vele a normál kötelező köröket és annyi, nagyon nem jók az ilyen energiavámpírok.
(válasz Jessica32 365. hozzászólására)

365. Jessica322017-05-13 07:43
Érdekes dolog történt megint. Van egy kolleganőm, elég közel vagyunk egymáshoz fizikailag. Látszólag jóindulatú, kedves, de közben nekünk mindig szapul másokat, állandóan felemlegeti a múltbeli sérelmeit, olyanokat, amik már vagy 3 éve történtek. Iszonyúan lehúz ez a negatív energia. Múlt héten erősen kívántam, és nem rosszindulatból, hogy ha ennyire rossz neki itt, valahogy menjen már el, mert nem csak magát mérgezi, hanem másokat is. Nem kívántam neki rosszat, csak azt, hogy végre lépjen ki innen egy olyan helyre, ahol neki jobb lesz. Erre két nap múlva beadta a felmondását. Kb. 5 évig volt nálunk. Még a nyáron itt lesz, aztán elmegy. Érdekes :)

364. mazsumazsu2017-05-11 20:58
igen én is rájöttem, hogy a szeretetnek hatalmas ereje van ugyanúgy ahogy a negatív érzelmeknek is. Arra is rájöttem, hogy ha valakinek nagyon szoros szeretetkapcsolata van valakivel és az a kapcsolat meglazul a másik képes megbetegedni és ha nem kapunk észbe időben észbe komoly következményei is lehetnek. Hihetetlen hogy az érzelmeknek milyen engergetikai kisugárzása van pld. az egészségre is.
(válasz *Zolcsika* 356. hozzászólására)

363. SAKK bajnok2017-05-11 13:46
próbálkozzál mások véleményének az elfogadásával... (már mondtam, hogy ne erőltessed másokra a nézeteidet!)
(válasz *Zolcsika* 354. hozzászólására)

362. kutyabenge vakarék2017-05-11 06:40
Sajnos, sehol sem tudtam megszerezni a Smaragdtáblát, csak részleteket olvastam.

361. *Zolcsika*2017-05-10 23:57
Szepes Mária összes műve az igazi, magyar, esszenciális spiritualitást hordozza. Imádom őket. Felüdülés olvasni. Ő valóban sokat tudott. Aki érzékeny, az a mögötte rejlő szellemiséget is érzi. Szinte sugárzik. Olyan mint a zamatos gyümölcs.

360. *Zolcsika*2017-05-10 23:54
Kiegészítés:

"A tömeg feltétel nélkül behódol egy kor vezéreszméjének, de az egyén, aki szabadulni akar -e börtönrácsok közül, mindig saját, nyílegyenes ösvényét követi a világév bármely hónapjában."

/Szepes Mária/

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13