Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Polip és méhszájseb lefagyasztással való kérdésem van. fórum

Polip és méhszájseb lefagyasztással való kérdésem van. (tudásbázis kérdés)


13. zzsuga (válaszként erre: 11. - Bogibebe)
2014. nov. 11. 09:14

Nekem nem lézer volt, hanem csak úgy ambulánsan lecsippentették, előtte adott bele egy kis fájdalomcsillapítot, és igazából alig éreztem valamit. Mikor kiment az érzéstelenítő utána görcsölt egy kicsit csak, de kibírható volt, vérzés pedig enyhe.

Na most ezt lézernél nem tudom, de szerintem a vérzés minimális kell hogy legyen. Nem altatnak? Mit mondott a doki?

12. zzsuga
2014. nov. 11. 09:12

Én előbb a polipot szedtem volna le és csak utána fagyasztottam volna. Vagy a polipod így eltűnt amúgy?

A fagyasztás után nekem talán még egy hét múlva is volt vizes folyásom, aztán szépen elmúlt az is.

2014. nov. 11. 08:26
Sziasztok! Pénteken kell mennem méhszáj polip lézeres eltávolításra.Akinek volt mostanában,írjon légy szí'Milyen volt maga a beavatkozás és utána görcsök,vérzés? Köszi nagyon!!!
2009. okt. 5. 10:34
Nekem is volt ilyenem és a dokim azt mondta, hogy ezteljesen normális, a sebváladék folyik.
9. krokics (válaszként erre: 6. - Manon)
2007. dec. 8. 21:55
Szia Manon!Most már megnyugodtam de majd azért rátelefonálok még a dokimra.De azért köszönöm!!!
8. krokics (válaszként erre: 7. - Kolibri)
2007. dec. 8. 21:51
Szia!Már azt hittem senki nem volt ilyen helyzetben de most már megnyugodtam.Köszi!Ezek szerint szépen elmúlik magától.
2007. dec. 7. 16:30

Szia, nekem is lefagyasztottak es utana eleg erosen folyt az a valami. Nem emlekszem, mennyi betetet kellett egy nap elhasznalnom, de nem kettot, ezert aggodtam es felhivtam a dokit. El sem jutottam hozza, csak az asszisztens vagta hozzam, hogy ezzel nem zavarhatom az orvost, meg hogy mire szamitottam? Ez ilyen es kesz. Errol ennyit, hogy ha panasz van, hivjam batran.

Aztan fokozatosan csokkent ez a folyas, majd elmult.

6. Manon (válaszként erre: 2. - Krokics)
2007. dec. 7. 14:14

Szia!

Nekem is volt sebem, szerencsére polipom nem!

Nekem csak az első napon volt folyásom! Lehet a polip miatt van több ideig. Esetleg másik orvostól nem tudod megkérdezni? Bár tudom, az ember nem szívesen megy ismeretlenhez!De néhány esetben muszály!

Mindenesetre jobbulást!

Manon

2007. dec. 7. 14:12
Nekem volt, de nagyon régen. Amíg csak ecsetelgették, addig mindig kiújult, aztán lefagyasztották, és nagyon szépen begyógyult. Utána nem is volt vele probléma. Ezt csak orvos tudja megállapítani szerintem.
4. Manon (válaszként erre: 3. - Vojvodina)
2007. dec. 7. 14:12

Szia!

Szerintem csak a doki!

2007. dec. 7. 13:18
Ha valakinek méhszájsebe van azt észre veszi egyedül is vagy csak a doki?
2007. dec. 7. 12:59
Méhszájsebem volt és a közepén pedig egy polip.Hétfőn lefagyasztotta a doki és azóta napi 4 betétet használok mert valami folyadék jön belőlem nem folyás nem vér.Szerintetek ez normális?Volt már valaki ilyen helyzetben?A dokimat nem tudom elérni csak hétfőn.
2007. dec. 7. 12:56
Polip és méhszájseb lefagyasztással való kérdésem van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook