Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol kezdodnek a szulesi fajdalmak? azt olvastam, hogy a meh felso feletol es igy megy le majd lagyekban vegzodik, igaz ez? fórum

Hol kezdodnek a szulesi fajdalmak? azt olvastam, hogy a meh felso feletol es igy megy le majd lagyekban vegzodik, igaz ez? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 13. 20:45

Nekem asszam ahasam aljától indult mindig. Majd a fájás végén úgy éreztem,hogy szétszakad a derekam.

Milyen különbözően éljük meg a fájásokat! Érdekes!

2008. szept. 13. 20:26
Derekam fájt, meg alhasi görcseim voltak, mint cikluskor, csak erősebbek és periodikusak.
2008. szept. 13. 16:45
Nekem speciel a derekam kezdett nagyon fájni..Meglehetősen különféleképpen éljük át mindannyian.
2008. szept. 13. 16:40
derekam fájt nagyon aztán mintha lefelé huznák a hasam.
10. ibi75
2007. dec. 18. 21:48
Én azt hittem, hogy hasmenésem lesz. Kétszer voltam is a wc-n, de akkor amikor nem jött semmi, akkor már gondoltam, hogy kezdődik valami ...
9. petrikek (válaszként erre: 8. - Vikcsoka)
2007. dec. 18. 21:30

Hát észre fogod venni. Így nehéz mihez viszonyítani, ha nem görcsöltél még soha, amikor menstruáltál, mert tényleg olyan csak 1000x....

De rá fogsz jönni tényleg!!!

2007. dec. 18. 15:31
Én most 38.hétben vagyok..De már két napja fájdogál a hasam picit görcsölget is(mikor wc-re kell menni olyan),a baba állitolag 3kg felett van már.Mikor tudom igazából,hogy eljött a szülés?A magzatviz adott,de nekem nem voltak soha mensis görcseim..igy nem tudom mire kell számitanom.Jó lenne karira már otthon lenni.
2007. dec. 13. 14:16
Nekem két napig volt hasmenésem szülés előtt, és a kórházban tudtam meg, hogy ez már az előjele volt. Aztán arra ébredtem "harmadik" hajnalban, hogy megint mennem kell a wc-re, és amikor lementem, semmi nem jött, csak a görcs. Aztán megint.... Néztem az órát, 7 percenként újabb görcs. Akkor már tudtam, itt baba lesz. Szóval úgy kezdődtek a görcsök, mint hasmenéskor.
2007. dec. 12. 20:14
Nekem jó erős hasmenés (és ilyen jellegű görcs) formájában jelentkezett...
2007. dec. 7. 12:41
nekem a derekam kezdett sajogni.. :)
2007. dec. 7. 12:35
Eleinte még "csak" alhasi görcsöket éreztem, de később már nem tudtam megállapítani, hogy hol fáj, mert mindenhol fájt.
3. edek
2007. dec. 7. 12:33

Szerintem mindenkinek máshogy fáj.Nekem menstruációs alhasi görcsökben jelentkezett,combba végződött a fájdalom.

A lényeg ! az,hogy rendszeres időközönként jelentkezik.

2007. dec. 7. 12:27
Vagyis amig csak alhasi gorcsok vannak addig nincs ok aggodalomra?
2007. dec. 7. 12:26
Hol kezdodnek a szulesi fajdalmak? azt olvastam, hogy a meh felso feletol es igy megy le majd lagyekban vegzodik, igaz ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook