Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik mostanában szeretnének babát fórum

Akik mostanában szeretnének babát (beszélgetős fórum)


2012. jan. 15. 17:32
Mi is mostanában szeretnénk kisbabát, pontosabban márciustól kezdünk neki. :)
18. n.beja
2012. jan. 15. 17:31
Akik mostanában szeretnének teherbe esni a fórum címe! :D
17. n.beja
2012. jan. 15. 17:29
Igen úgy kezdődik mind ez de a Akik mostanában szeretnének csak a vége az h teherbe esni.
16. Ami.
2012. jan. 15. 13:25
Mivan?:D Az ennek a fórumnak a címe.Írtad h menjünk át a másikba,kérdeztem mi a neve?
15. n.beja
2012. jan. 15. 10:04

Akik mostanában szeretnének teherbe esni

Mondjuk ez már a következő lépés! :D

14. Ami.
2012. jan. 14. 14:54
Mi a másik fórum címe?
13. n.beja (válaszként erre: 11. - Ami.)
2012. jan. 14. 11:17

Elvileg közgazdász leszek ha elvégzem.

Persze nagyon sok mindentől amit nem tudunk befolyásolni. Igen vki kihagy egy gyógyszert terhes lesz valaki meg utána éveket próbálkozik. Meg ugye ez is 2 embertől függ.

Fórum indító eltűnt. Ha nem jelentkezik gyertek át a másikba.

12. Ami.
2012. jan. 13. 20:16
Egyébként a fórumindító hova lett?
11. Ami.
2012. jan. 13. 20:15

Hát jó lenne,ha mindenki álmai melóját dolgozhatná.Akkor én delfinekkel lennék naphosszat:)

Minek tanulsz?

Persze teherbe eshet,megvan a kockázat,de ha leállsz a gyógyszerrel idő kell mg kiürül.Vedd azt a példát,h vki disco után lefekszik vkivel és egyből teherbe esik,valakik meg hónapokon át próbálkoznak.Sok mindentől függ.

10. n.beja (válaszként erre: 9. - Ami.)
2012. jan. 13. 18:56

Ezt szeretném majd megkérdezni a nőgyógyásztól, de azt olvastam hogy ilyenkor már nem mivel az is teherbe eshet aki véletlenül 1et kihagy.

Én is dolgozom suli mellett eladóként de nem ez a munka álmaim melója úgyhogy ezért tanulok.

9. Ami.
2012. jan. 13. 14:49

Mi nyáron elmegyünk kivizsgáltatni magunkat,elvégzünk pár méregtelenítő,tisztító kúrát.

Így remélem hamar össze fog jönni.

Én nem járok suliba,párom se.Szeptemberig gyűjtünk,főleg én,addig folyamatosan dolgozok,hogy utána 1,5-2 évig legyen mihez hozzányúlni.

Gyógyszer után várni kell pár hónapot mire kiürül a szervezetedből nem?Lehet ezért nem sikerül.

8. n.beja (válaszként erre: 7. - Ami.)
2012. jan. 13. 14:14

3 hónapja döntöttük el hogy jó most akkor jöhet a baba. Amúgy én is 24éves vagyok és augusztusba töltöm a 25.et. Fősulis vagyok még 2évig ugyh azért lenne jó most a baba mert addig mire végnék 2éves lenne. Párom dolgozik és együtt élünk.

Abba hagytam a gyógyszert 6év szedése után. Azóta már elment egy két hónap de még semmi.

Most megyek 26.án nőgyógyászhoz csak sima vizsgálatra majd meg kérdezem h mit tehetek még az ügy érdekébe.

7. Ami.
2012. jan. 13. 13:45
Én is ilyen vagyok:) Életem minden lépését próbálom megtervezni,ahogy ezt is,de ezt nem tudom irányítani:) Nem szedek gyógyszert,sose szedtem,még védekezünk.Még nem lenne jó az időzítés.13 a szerencseszámom,és mindenképp nyáron szeretnék szülni,vagy ősszel.Jobban bírom a hőséget,mint a hideget,ugyh akkor lennék nagy pocis.Ugyh 2013 nyarára tervezzük,(pont 25 leszek,akkor akartam szülni)az azt jelenti h szeptemberbe kell utoljára megjönnie.Azért gondoltam,h augusztusba kezdjük,2-3hónap alatt remélem összejön.Jövő tavasszal veszünk lakást,nyáron szülnék,minden tökéletes lenne.Dirigálni h mi hogy legyen pocakosan is tudok:) Neked mi a terved,vagy mikorra szeretnéd?
6. n.beja (válaszként erre: 5. - Ami.)
2012. jan. 13. 12:09

Nekem is ez a bajom. Alapba nem szeretem a kiszámíthatatlan helyzeteket és az olyan dolgokat amiket én magam nem tudok irányítani az életemben. De hát ez van. Mindent a cél érdekébe.

Hogy hogy csak augusztusba kezditek? Gyógyszert szedsz?

5. Ami.
2012. jan. 12. 19:44
Akkor szurkolunk:) Mi csak augusztusba állunk neki,szeretnénk ha októberbe jönne össze.Csak ugye sose tudni,lehet az első sikeres lesz,de lehet hónapokat kell rá várni,nehéz kiszámítani.pedig de jó lenne,ha szabályozhatnánk,h nah akkor most gyere:)
2012. jan. 12. 19:15

Sziasztok!

Sok ilyen fórum létezik már. Az egyik neve pont így kezdődik mint ennek.

Ott szép kis csapat verődött már össze. Van akinek már sikerült van akinek még nem de már rajta van mint mi kb. 3hónapja. Ez azért is jó mert sok olyan sorstárs lehet aki veled egy időben esik teherbe.Tapasztalat csere, vélemények stb.

Gyógyszert szedtem 6évig. Már abba hagytam most megy a próbálkozás. 2hét múlva megyek nőgyógyászhoz.Jöv7en kell megjönnie remélem nem fog :D

3. Ami.
2012. jan. 12. 18:09
Ti mikorra tervezitek?
2. 76ea67e69d (válaszként erre: 1. - M.prancli)
2012. jan. 12. 12:43

szia, annyit tudok a dologról, hogy a teherbe esést követően nem szabad emelni nehezet, dohányzást abba kell hagyni, alkohol kizárva, drogról nem is beszélve.mert árt a picinek, és nagyobb au esélye hogy betegen születhet meg. sok sok vitamint szedni, megfelelő táplálkozást betartani.rendszeres orvosi vizsgálat.

üdv

ati

2012. jan. 12. 12:35
mindíg gondban vagyunk azzal hogy mennyit kell dolgoznunk szülés elött.ha valakinek van tanácsa leendő anyáknak írjon.többek közöt nekem is sötét ez a dolog.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook