Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hosszú repülőút kisgyermekkel? fórum

Hosszú repülőút kisgyermekkel? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 13. 21:14
Az átállástól ne félj 1nap volt nekünk.6óra volt az időeltolódás.Oda fele nem volt gond mert itteni idő szerint itt hajnal 4volt ott meg este 10,igy már olyan fáradt volt,h gond nélkül, végig aludta az éjszakát,miután a repülön csak 2órát aludt.Itthon volt a gáz az első éjszaka mert itteni idő szerint este 7kor leraktam aludni ami ugyebár kinti idő szerint 12óra még csak,igy szegény felébredt 2óra múlva és hajnal 6ig ordított annyira nem értette miért van sötét..aztán elaludt 6kor és aludt délig majd felkeltünk és elaludt délután 2-től 4ig..és innen már vissza is állt a rend..szóval jó utat..nem lesz gond..mit meg nem adnék ha az enyém is szófogadó lenne..ő igazi amazon tök mindegy mit csinál a lényeg h pont az ellenkezőjét amit mondok..na elköszönök..vigyázzatok magatokra..ne izgulj minden rendben lesz..
3. cooltim (válaszként erre: 2. - Clau26)
2012. jan. 13. 08:15

Szia!


Igen, emlekszem ra, hogy ate is inditottal akkor egy forumot...

Akkor ezek szerint sikeres volt az utatok! Bator vagy, hogy egyedul igy belevagtal. :-)

Igazabol mar megvan a repjegyunk. Delutan 16:15- kor indul, ugyhogy ejjel repulunk, ill. ejjel fogunk atszallni Dohaban. Nah, az lesz izgi majd... :-)

A hosszu autoutakat is ugy szoktuk megoldani, hogy viszek neki "uj" jatekokat es az lefoglalja.

A kezipoggyaszan is torom a fejem, ugye minden beleferjen. Kedvenc takaro, allatka stb.


Szerencsere a kislanyommal szerencsem van, mert szofogado, ebbol azt hiszem nem gond. Az atallas is remelem hamar menni fog majd neki!

2012. jan. 12. 23:01

Szia!


Én Floridában voltam a kislányommal,aki akkor 1,5éves volt,most 2éves.13óra volt az út,1átszállással.Ő nagyon imádta.Akkor még belefért a mózesbe amit felszereltek,így aludt valamennyit.Oda fele délelőtt indultunk innen,kb 2órát aludt mert ott volt 1 vele egyidős kisfiú,leraktam a földre játékokat és azokkal játszottak,meg lépcsőztek.Az időátállás 1 nap volt.1 este na az kemény volt de utána minden visszaállt.Haza fele éjszaka jöttünk,az volt a legjobb végig aludta az utat.Az este volt csak a szar mert szegény nemtudta miért van este amikor kint még csak délután volt.Én bármikor bevállalnám újra vele ezt az utat.Azóta imádja a repülőket.Most voltunk vele Tunéziában is.Van h meglát 1 újságban 1 repülőt és elkezd hisztizni,h menni akar:-)Ja a fel meg a leszállás a kedvence..Ha megfogatsz 1 tanácsot:Lehetőleg éjszaka menjetek és vigyél neki olyan játékokat amit nem látott még.Én a 100ft-osba vettem neki csomó apróságot..nagyon hasznos volt..A másik:Lehetőleg olyan helyre kérd a jegyet ahol nem ül előtted senki,mert ott tényleg akkora hely van,hogy letudod őt rakni a földre és tud játszani.Kellemes utazást és kitartást a 24óra azért fárasztóbb lesz mint a 13.Viszont én egyedül tettem meg vele,úgyhogy még sose repültem..szóval tele volt a gatyám rendesen,de nagyon nagyon élveztük mind ketten...

2012. jan. 12. 12:01

Ausztráliában élő rokonaink meghívtak minket Melbourne- be. Március elején utazunk. Olyan Szülők véleményét és tanácsait szeretném kérni, akiknek ebben van tapasztalatuk. Mire érdemes figyelni? Hogyan viselnek kisgyerekek ilyen hosszút repülőutat? Kislányom 2 és fél éves, kétszer már repültünk Vele, rövidebb úton.

A tanácsokat előre is köszönöm! Üdv!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook