Metodic (beszélgetős fórum)


4. 4b6a2525df (válaszként erre: 3. - Csuri1949)
2012. ápr. 2. 07:21
Hét én annyit csinálok belőle, hogy tőlük rendelem az ebédem, és igyekszem elkerülni a nem ajánlott ételeket (tej, tejtermék, búzakészítmények, vörös húsok...hát a halfajták nagy része is benne van, de azt nem, mert nagyon halas vagyok). Semmit nem fogytam, de ebben részben én is hibás vagyok, gondolom.
3. csuri1949 (válaszként erre: 2. - 4b6a2525df)
2012. ápr. 1. 10:33
Szia Csóriéva! én is voltam mérésen, csak kiváncsi vagyok, hogy Te csinálod-e még, és mi a tapasztalatod.Ha van egy kis időd légyszives válaszolj.Köszi csuri
2. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - Fuszulka)
2012. jan. 12. 09:32

Igen, én voltam a felmérésen is, Sőt december őta tőlük rendelem az ebédet.

Az, hogy nem fogytam, csak magamnak köszönhető, mert eddig nem nagyon tartottam be a dolgokat.

A felmérés eredményeként eltiltottak a tej, tejtermékek és a BÚZA készítmények evésétől.


kaptam egy ehetes étrendet, azt 2 hétig meg is csináltam, de unalmas lett:) lehet még kérni étrendet, hetente 7.500 ft. azt hiszem 4 hétre valót készítenek.


Hát ez első tanácstalanság után ami a búzatermékektől való eltiltástól keletkezett, azért megtaláltam a megfelelő kenyeret, tésztaféléket, és persze az ebédrendelést.


Az mindenképpen mellettük szól, hogy amig az étrendjük szerinti ételeket ettem (ez pont nobember vége volt) sokkal jobban éreztem magam.

Nekem a túlsúly mellett nagy gond volt az, hogy már 1 pohár viztől is fepuffadtam, pedig éhgyomorra ittam. Ez megszünt.


Bár nem olcsó, de én az utolsó utáni lehetőségként mentem el és nem bántam meg, mert mostmár be tudom tartani a tiltásokat (tiltott ételek, alapanyagok), nem éhezek, sőt...

Szóval bizom benne, hogy fogyni is fogok.:)


Azért azt nagy eredménynek könyvelem el, hogy karácsonyzól szilveszterig (amig nem igen tudtam a tiltásokat betartani) egy grammot sem híztam:), tehát valami változás csak megindult a szervezetemben:)

2012. jan. 12. 07:11

voltam a szántai zsolt előadásán


valaki próbálta már ?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook