Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Népliget-délutáni tempós sétához keresek valakit fórum

Népliget-délutáni tempós sétához keresek valakit (beszélgetős fórum)


2012. jan. 17. 20:18

én jönnék, kb. 5-re érek oda, melóból! de mostanában rengeteg a túlóra. Ha neked nem gond, akkor 6,20-tól mikulásig jó nekem. A József Attila lakótelepen lakom. Ott szoktam gyalogolni, és jó lenne nem egyedül.

nemvalaki123@gmail.com

2012. jan. 17. 13:37

Én régen sokat sétáltam a Népligetben, és mindenki azon csodálkozott hogy még élek.

Soha nem találkoztam semkivel, nem guggoltak a bokorban bűnözők...

Ennyi erővel a Margitszigeten vagy a a parkokban se sétáljunk... Persze egyedül a sötétben én se mászkálnék... az ördög nem alszik:9

2012. jan. 13. 20:55
Tegnap és ma is kint voltam sétálni 5 körül, a fradis edzés folyt épp, futókkal és kutyasétáltatókkal találkoztam, marha félelmetes volt :) :)
2012. jan. 12. 14:06
Ez már régesrég csak legenda, tele van, főleg a peremrésze kutyasétáltatókkal, babakocsit tologatókkal, futókkal, kerékpározókkal stb. Én szinte minden nap lemegyek, este 8-ig gyakorlatilag sportolási helyszín. Járőrök is vannak arra. Na mindegy, akkor ha nincs jelentkező, folytatom egymagam, bár állati uncsi egy órát sétálni tök egyedül :)
2012. jan. 11. 21:54
Ilyenkor 16óra után, sötétben nem szívesen sétálnék a népligetben, lehet az rohanás lenne belőle mert félnék....! :-)
2012. jan. 11. 16:35
Írtam! :-)
2012. jan. 11. 15:23
Rengeteget híztam, és a Népliget viszonylag közel van, ha 16 óra után lenne valaki, akivel gyors sétával mozoghatnék (kocogás még túl nagy tempó, az nagyon jó lenne.
2012. jan. 11. 15:22
Népliget-délutáni tempós sétához keresek valakit

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook