Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A mi karácsonyi csodánk fórum

A mi karácsonyi csodánk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A mi karácsonyi csodánk

12. Miramira77 (válaszként erre: 11. - 37403e3af4)
2012. febr. 9. 23:01
Házi lesz, szóval egy fokkal több örömünk lesz benne!
2012. jan. 25. 02:37
Gratulálok Lacikához, biztos mire vágóra kerül is szép bagy lesz... szomorú
2012. jan. 17. 23:19
Gratulálok a "kis bébihez"!Örül a szívem,mikor olyan történeteket olvasok,hallok,ahol ennyire szeretik az állatokat!Sajnálom a kis Lacika anyukáját.Biztos sok munka van velük,de szerencsére sok szeretetet is adnak!Én is szerettem volna kérni,ha lesz kép a kis bociről,majd tegyél fel róla fotót!:)
2012. jan. 11. 21:58
Nagyon aranyos lehet a "kis" boci! Tudnál valahova egy képet feltenni róla?
2012. jan. 11. 14:47
Érdekes cikk és tanulságos. Nekem arról is szól, hogy nemcsak munka van az állatokkal, hanem aggódás, szeretet, törődés aminek a vége akár egy ilyen Csoda, mint "Lacika". Sok sikert kívánok a továbbiakban és egyszer egy bocielletés nélküli karácsonyt...
2012. jan. 11. 14:44

Nálunk az állatok mindíg is fontos szerepet töltöttek be.

Munka és hobbi együtt. A tehenekkel gyakran többet voltak a szüleink, mint velünk.

2012. jan. 11. 13:50
Jó ilyeneket olvasni, hogy nem csak én vagyok olyan "abnormális", akinek fontosak az állatok. Szoktak ilyen kedves jelzővel illetni, pedig tudják, hogy az emberek számomra is fontosabbak az állatoknál, de attól még az állatok IS fontosak, és ha kell, áldozatot is kell hozni értük. Szerintem meg ez a normális.
2012. jan. 11. 13:46

Nagyon szép a "kis" Lacika története...

:( szomorú hogy elment az anyja...

2012. jan. 11. 13:46

Olyan kedves, hogy úgy beszélsz az állataitokról mintha családtagok lennének,Gondolom, úgy is tekintetek rájuk hisz a sok gondoskodás közben hozzátok nőnek és megszeretitek őket.Nehéz lehet megválni tőlük.Nekem volt már eddig 3 törpehörim és mikor megbetegedtek /ők nagyon rövid életűek/ elvittem állatorvoshoz.Az ismerősök azt mondták,hogy

3db újat vehetnék a vizit árából és úgy is elpusztulnak.Én nem tudtam nézni a szenvedésüket és ápoltam míg el nem mentek.

Vigyázzatok Lacikára, biztos a kislányod is nagyon

szereti.

2012. jan. 11. 13:13
Gratulálok Lacikához az óriásbébihez:))
2. hcs2
2012. jan. 11. 13:11
Ez nagyon szép kis történet!
2012. jan. 11. 13:08
Az egyéni vállalkozók életében nincs szabadnap, nincs ünnep. Ha munka van, akkor dolgozni kell, egy szarvasmarhának sem lehet megmagyarázni, hogy ma nem kapsz enni, nem fejünk, ne szülj, mert karácsony van.
A szüleim több mint húsz éve ezt csinálják.
De az elmúlt két karácsonyán mindig lett egy kis csoda.

Ugrás a teljes írásra: A mi karácsonyi csodánk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook