Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » ZALAI kismamákat keresek! fórum

ZALAI kismamákat keresek! (beszélgetős fórum)


2013. jan. 30. 16:10
Tényleg egy zalai kismami sincs??? :))))
2013. jan. 19. 12:06
Nem tudom jár e még valaki erre???Zalai kismamik?Vagytok?
21. Delete
2012. okt. 9. 16:03
ez elakadt, vagy nincs Zalában kismama?
20. Vica26
2008. jan. 2. 14:45

Sziasztok!


NAGYON BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT MINDENKINEK!!!!!!

19. *Gyöngy* (válaszként erre: 18. - Vica26)
2007. dec. 12. 20:44

20-25 ezret??? Te jó ég! Az én dokimnak 40 körül volt a szülés utáni tarifája. Amikor mondtam a csajoknak, mennyit fogok adni neki, elképedtek. Na szóval, szeretnék egy olcsóbb dokit keresni, mert már rendesen meg kell néznem, mire költök.

Még a Németh Gáborról hallottam jókat, meg ő is császározott engem. Te róla hallottál esetleg?

18. Vica26 (válaszként erre: 17. - *Gyöngy*)
2007. dec. 12. 14:47

Én is szakrendelésre járok... a saját dokimhoz. Ugyanis neki nincs is rendelője, ezért az Sztk-ba szoktam menni hozzá, amikor épp dolgozik. Vagy ha nem a rendelőbe van beosztva, akkor telefonálok neki, és lejön az osztályról.

A tarifa? Így ő nem kér semmit, de persze mindig odacsúsztatok egy borítékot 2-3000Ft-tal.

Egy ismerősöm hozzá járt terhesgondozásra, és nem fizetett neki közben semmit, hanem utolólag a szülés után. De hogy akkor mennyit, azt nem tudom, mert nem találkoztam vele. Szerintem max. 30-at.

Van egy másik nagyon szimpi doki, ő is így csinálta egyik kollégámnak, terhesgondozás közben nem fogadott el egy fillért sem, hanem szülés után, de akkor sem mondott összeget, így adtak neki 20 v. 25-t.

Szerintem itt azért nincsenek annyira elszállva a dokik.

Legalábbis akikről bővebbet hallottam.

17. *Gyöngy* (válaszként erre: 16. - Vica26)
2007. dec. 12. 14:27
Igen, de én ha Egerszegre megyek is, mindenképpen szakrendelésre fogok járni, nem magánrendelésre. Ez a bizonyos doki meg attól félek nem örülne ennek a változásnak. Egyszerűen nem vagyok hajlandó ennyit fizetni. Tényleg, most mennyi a tarifa?
16. Vica26 (válaszként erre: 15. - *Gyöngy*)
2007. dec. 11. 23:42

Aranyos vagy, hogy megnézted a naplómat.

Ezen a kérdésen már szerencsére túl vagyok, mostanában sokkal jobban foglalkoztat az a kérdés, hogy mi a megoldás?

Remélem, hamarosan megkapom rá a választ.


Igen, még mindig ugyanaz az orvosom, mint tavaly. (V.Z.) Nem cseréltem le, mert nem ő tehet az egészről. Amit tudott megtett, a többi a természeten múlott.

De úgy emlékszem, hogy neked volt Egerszegen orvosod, nem? (H.T.)?

15. *Gyöngy* (válaszként erre: 13. - *Gyöngy*)
2007. dec. 11. 22:47
Végigfutottam a naplódat, és azt érzem, hogy te a bajok ellenére nagyon pozitív maradtál és őszintén örülsz mások babájának! Ez baromi nehéz lehet! Biztosan ezerszer feltetted már magadban a kérdést, hogy miért pont én....:(
14. *Gyöngy* (válaszként erre: 12. - Verka)
2007. dec. 11. 22:30
Tudom, kire gondolsz, de nekem ő nem jön be.... Igazából egy dokiban bíznék Kanizsán, de már nincs választhatóság, úgyhogy asszem Egerszeg lesz a végállomás...
13. *Gyöngy* (válaszként erre: 11. - Vica26)
2007. dec. 11. 22:29

Szia Vica!


De sajnálom!!! Borzasztó érzés lehetett. Akkor most nagy tortúra vár rátok? Ugyanannál a dokinál vagy, mint akiről eddig beszéltünk, vagy mást választottál? Kiről hallottál még jókat?

12. Verka
2007. dec. 11. 10:55

Szia Gyöngy!


Én július 20-án szültem a kislányom, Nagykanizsára jártam terhesgondozásra, viszont végül Budapesten szültem. Én nagyon meg voltam elégedve a doktornőmmel Kanizsán. Terhesgondozásnál választható orvos, szülésnél csak akkor ha épp dolgozik, egyébként nem jöhet be. :(

11. Vica26
2007. dec. 10. 17:21

Na, azt még hozzáteszem, hogy nekem van saját orvosom, és a nyári méhkaparásomat is ő csinálta, ez teljesen egyértelmű volt, fel sem merült, hogy más csinálná.

Gondolom a szülésnél is így mehet.

10. Vica26 (válaszként erre: 8. - *Gyöngy*)
2007. dec. 10. 17:19

Orvosválasztásról annyit, hogy szerintem van, de biztos nem hivatalosan.

A látogatási rend nem tudom milyen a szülészeten, mert ott még nem feküdtem sajnos. A nőgyógyászati osztályon viszont nem veszik szigorúan tapasztalatom szerint.

Egyébként milyen szigorra gondolsz?


Mi jelenleg stagnáló állapotban vagyunk. Ugyanis a nyáron átéltem életem második missed ab-ját, és most kivizsgálnak bennünket. Fél évig nincs éles próbálkozás, azaz március elején vághatunk bele a dologba, ha minden jól megy.

9. *Gyöngy* (válaszként erre: 3. - Vanet)
2007. dec. 10. 17:13

Szia Vanet!

Képzled, én is Bp-ről "menekültem" Zalába. Zalaegeszegen kezdtem, most Nagykanizsán lakom. Te hogyhogy lejönnél Zalába?

8. *Gyöngy* (válaszként erre: 7. - Vica26)
2007. dec. 10. 17:12

Szia Vica!


De jó, hogy felbukkantál! Még nincs kistesó, de én már lélekben készülök:))

Ami érdekel:

- van-e orvosválasztás?

- látogatási rend: tényleg a szülészeten is ennyire szigorú?

Nálatok mi újság? Próbálkoztok?

2007. dec. 10. 16:57
Mire vagy kíváncsi pontosan?
2007. dec. 10. 16:57
Jön a második baba???:)
5. Vica26 (válaszként erre: 1. - *Gyöngy*)
2007. dec. 10. 16:56

Szia Gyöngy!

Emlékszel rám?

4. Vanet (válaszként erre: 1. - *Gyöngy*)
2007. dec. 7. 13:24
ja, sajnos a kórházi ellátásról semmit sem tudok :(
3. Vanet (válaszként erre: 2. - *Gyöngy*)
2007. dec. 7. 13:24
szia! most Budapesten élünk, de tervezzük, hogy a Zalába költözünk. Szólj ha tudsz eladó házat Keszthely környékén :)
2. *Gyöngy* (válaszként erre: 1. - *Gyöngy*)
2007. dec. 7. 12:23
Hahó! Esetleg valaki?
2007. dec. 6. 21:46

Sziasztok!

Nagyon érdekelne a mostani kórházi ellátási helyzet a megyénkben.

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook