Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Úgy érzem megint visszaesek a bulimiába...Hogy álljak meg? fórum

Úgy érzem megint visszaesek a bulimiába...Hogy álljak meg? (beszélgetős fórum)


11. Ami.
2012. jan. 12. 19:18

Nem csak a fogakat roncsolja,az egész nyelőcsövet kimarja a gyomorsav.Én nem vagyok hányós típus,hiába dugom le az ujjam,semmi..pedig néha jól jönne.

Szerintem is jó megoldás h napról napra vásárolj,annyi kaját,amit egy átlagos ember eszik,és sok zöldséget,gyümölcsöt.Teljesen tönkreteszed magad,ha így folytatod.Pedig olyan fiatal vagy még.

10. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 2a121f40c1)
2012. jan. 11. 09:41

Egy barátnőm járt has.cipőben :o(

Elképzelni sem tudom, milyen lehet, én sajnálnám szegény kaját kihányni.

Vmi önértékelési zavar szokott lenni a háttérben, nem? Mi az igazi problémád?

Barátod/k, barátnő nem tud segíteni?

2012. jan. 11. 07:58

menj el a körzeti orvoshoz,biztos tud ajánlani valami közvetlen segítséget.

Egyél popcornt,háztartási kekszet,meg főtt krzmplit,főtt rizst,az talán kíméli kicsit a gyomrodat..meg nem lesz oylan érzésed,hyog telezabáltad magad,és el kell távolítani.

menj ki a házból,kirándulj el valahová messzire..a gyalogláshoz kell az energia,tán nem lesz akkora késztetésed,h kihányd,amit megettél.

2012. jan. 10. 22:13
a hányás roncsolja a fogakat....bocsi, hirtelen jobb nem jut az eszembe
7. 1560f47887 (válaszként erre: 1. - 2a121f40c1)
2012. jan. 10. 22:10
Dobj ki minden kaját!
2012. jan. 10. 22:05

Ok, nincs orvos. Nehéz ilyenkor bármit is tanácsolni. Esetleg annyit tudok mondani, hogy igyekezd magad valamivel lefoglalni. Mehetsz sportolni, futni, esetleg valami babrálós hobbi, mint gyönygfűzés. Ezekkel próbáld elterelni a gondolatodat a kajáról. Ha mégis kényszert érzel, akkor inkább próbálj meg vizet inni. Vagy akkor, ha mégis eszel, igyekezz kontrollt tartani. Egyedül élsz? Ne vegyél annyi kaját, vagy csak olyat tarts otthon, amit nem szívesen eszel. Hátha ez blokkol.

Hú, remélem írtam valami hasznos tanácsot is, bár fogalmam sincs, hogy mit élhetsz át és mi visz el odáig, hogy bekajálj és hányj. De megpróbáltam. :)

2012. jan. 10. 22:03

Sajnos szerintem is csak a pszichológus segíthet. Vagy el kellene gondolkodnod,hogy mi vezetett arra,hogy megint zabálj.... ha már 1 hónapig nem csináltad és jól érezted magad. Gondlom lelki eredető a dolog.

Ha segít akkor írd le vagy vezess naplót és így hátha sikerül leküzdened!!!

Sok szerencsét és próbálj meg magadon erőt venni!!!!!!

2012. jan. 10. 22:01
Szerintem is csak orvos! Pszihológusod nem ajánlott valakit akihez fordúlhatsz, ha baj van amíg ő tàvol van?
2012. jan. 10. 22:00

Mi az oka, hogy ezt csinálod? Nem szereted magad? Szerelmi bánat?

Előbb az okot kellene magadban tisztázni.

2012. jan. 10. 21:59
Pedig szerintem csak orvos segíthet. Mi itt mit mondhatnánk okosat? Bár lehet, hogy van, aki hasonló cipőben járt, és tud jó tanácsot adni.
2012. jan. 10. 21:55
Fél éve vagyok bulimiás,közel 1 hónapot sikerült letudnom hányás nélkül,boldog voltam,gördülèkenyen ment az élet,de 3 napja újra csak falok és hányok.Nem tudom hogy vessek véget ennek nagyon gyorsan...a pszichologusom 1 hónapig nem elérhető,a családot se akarom bele vonni,mert már elegük van belőlem..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook