Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miskolcon hol kapható Reduce Weight? fórum

Miskolcon hol kapható Reduce Weight? (tudásbázis kérdés)


6. 6b006fc769 (válaszként erre: 3. - Csillagszóró88)
2012. jan. 10. 15:08

pedig a valódi gyógyszer úgy működik: beszeded és várod, hogy hasson. ha nem így működik, akkor nem gyógyszer, hanem placebo, azaz pénzkidobás.

bocsánat, hogy én sem segítettem.

2012. jan. 10. 15:01

annak is bárki utána tud nézni ahogy te is megtetted...


a kérdésemet valószínűleg nem úgy tettem fel h előtte nem próbáltam meg rá választ találni :)


az előbbit, hogy: "... annak is utána nézhettél volna amit kérdeztem és akkor máris 1 okosabb válasszal tudtál volna kisegíteni ;)"

pedig azért írtam hogy ha már annyira beleakarsz szólni ebbe a fórumba akkor legyen értelme is.(csak ha eddig nem lett volna érthető)

4. 1560f47887 (válaszként erre: 3. - Csillagszóró88)
2012. jan. 10. 14:08

Annak bárki utána tud nézni a neten. :)

Engem a hatóanyaga jobban érdekelne...

2012. jan. 10. 13:43

látom jól utána néztél ahhoz képest h hülyeségnek tartod...

nem "csodát" kell várni ezektől a gyógyszerektől hanem segítséget. amit nem úgy kell értelmezni h beveszed és várod h hasson. mellette ugyanúgy kell diétát tartani és mozogni is, legalábbis akkor ha azt akarod h valóban hasson és ahogy abba hagyod a szedését ne jöjjön 1ből vissza.


azt nemtudom meg cáfolni h hatástalan-e v. sem mert most szeretném kipróbálni, de eléggé utánanéztem és ahogy itt a fórumokon olvastam 100ból 99 csak dicséri.


Ha ennyire utána néztél olyan dolognak ami nem érdekel és még hülyeségnek is tartod, akkor annak is utána nézhettél volna amit kérdeztem és akkor máris 1 okosabb válasszal tudtál volna kisegíteni ;)

2012. jan. 10. 13:20

Összetevők: papain: 70mg, retek por 60mg, spirulina alga por: 50mg, balzsam körte kivonat: 50mg, citrom kivonat: 40mg, alma pektin: 40mg, zselatin, E141.


Csupa "természetes" anyag. De mi égeti a zsírt?


Ez is csak egy értelmetlen, hatástalan "csodaszer".

2012. jan. 10. 13:11

Miskolcon hol kapható reduce weight? vagy honnan lehetne rendelni? Az apotékában is néztem de nem láttam h lehetne ott rendelni.

Tudna valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook