Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ciklus zavarra jó lehet a Premens tabletta? fórum

Ciklus zavarra jó lehet a Premens tabletta? (beszélgetős fórum)


14. d'moni (válaszként erre: 13. - C41f96dc30)
2012. jan. 11. 15:00

Nincs mellékhatása és túladagolni sem tudod.

Még egy jó tanács, én próbálkoztam bioboltban kapható barátcserje kapszulával, ez olcsóbbnak tűnt, de nem használt semmit. A premens pedig gyógyszertári minőség és csak a szín tiszta anyagot tartalmazza töményen egy tablettában, szóval megéri az árát, nem érdemes más barátcserje készítménnyel próbálkozni. Én próbáltam és tudom.

Nagyon jó hatással van a gyulladásokra is. Azóta már beköszöntött a gólya is :))

2012. jan. 11. 09:28
Na erre voltam kiváncsi!! Móni köszönöm!! Jaj de jó lenne ha hatna! Mellékhatása van? Jaj tiszta jó :))
12. d'moni (válaszként erre: 1. - C41f96dc30)
2012. jan. 11. 07:22
Nekem az orvos ajánlotta a rendszertelen ciklusomra, több év fogamzásgátló szedése után. Igaz a leírás azt írja, hogy 3 hónap mire hatni kezd, de ez szerintem 2 hónap után már érezhető. Kicsivel több mint fél év után el is hagyhattam és beállt nagyon szépen a ciklusom tőle, szóval csak ajánlani tudom!
11. Bcicus (válaszként erre: 9. - C41f96dc30)
2012. jan. 10. 18:08
az uh semmire nem jó, van akinek sikerül gyereket szülni de attól még mindjuk ires és pcos vagy más hormonbaja van.
2012. jan. 10. 14:50
Nincs mit, remélem segíthettem:)
2012. jan. 10. 14:25

Oké értem a tea ivás lényegét és menetét!! Köszönöm Szerénke :))


Bcicus UH-alapján baj nincsen, szervi elváltozás nincsen!Gyereket szültem még az összevissza ciklus ellenére is időre szültem hogy hogy az még magam se tudom!!Ez 13 éves korom óta így van!!

8. Bcicus (válaszként erre: 1. - C41f96dc30)
2012. jan. 10. 13:54
Kivizsgáltatnám magam egy endo dokival.
2012. jan. 10. 13:41

Nekem szépen beállt tőle a ciklusom, már a 2. ciklus is ugyanolyan hosszú volt, mint az első.


A rendszertelen ciklus, ha 1-2 nap eltérés van, az nem baj.

De ha egyik hónapban 28 napos, a következőben 40, utána 35. az nem normális.

6. Szerénke83 (válaszként erre: 3. - Csicsi25)
2012. jan. 10. 13:40

Te csak a cickafarkfű teát ittad, az a pé-t segíti elő, de nem a rendszeres ciklust.

Ahhoz egyszerre kell inni a cickafark-palástfű teakeveréket-minden nap, az egész ciklus alatt

5. Csicsi25 (válaszként erre: 4. - C41f96dc30)
2012. jan. 10. 12:21

Igen, ebben igazad van, hogy ha nem akartok babát, akkor ideges vagy, hogy most mi van. Ha fogamzásgátlót nem szedhetsz, spirált nem szeretnél, akkor marad az óvszer :(

Bár van még a pesszárium, ami nem túl kényelmes, meg valami gyűrűről is hallottam, de azt nem ismerem.

A megszakított közösülést nem ajánlom jó szívvel, mert olvastam már itt a Hoxán is, hogy hiába vigyáztak, csak becsúszott a baba. Viszont mi elég régóta használjuk ezt a módszert, nálunk bevált.


A teát hosszabb időn keresztül is ihatod, ajánlott éhgyomorra kortyonként. Nem hiszem, hogy 1-2 hónap alatt beállítja a ciklust, a gyógyteáknak hosszabb idő kell, hogy hassanak.

2012. jan. 10. 12:09

Köszönöm a válaszokat!


Szerénke83 mennyi idő a hatása? Első hónapban már azért használnia kellene? Ha nem folytatom az ívását mondjuk fél év után mert pontosra beállt akkor megint borulni fog minden??


Csicsi25 neked is köszi a választ vagy a hozzászólást!!Engem zavar már az ember mindig csak fél hogy baja van így meg ideges még úgy mond védekezés mellett is hogy nincs e baba!! (fogamzásgátlót nem szedhetek :( spirált meg nem szeretnék volt bajom belőle)

3. Csicsi25 (válaszként erre: 2. - Szerénke83)
2012. jan. 10. 12:04

Szerencséd van!

Én is nagyon sokáig ittam a teát, mégsem volt sosem pontos a ciklusom, viszont sokat használt, ezt aláírom.

Egy időben én úgy ittam a teát, hogy a ciklus első felében cickafarktea, második felében málnalevél tea.

Mondjuk nekem szülés után rendeződött a ciklusom, 28-31 naponként jön meg. A szülés előtti 36-40 naphoz képest ez tökéletes :)


Egyébként meg szerintem nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani a rendszertelen ciklusnak, hacsak az ember nem akar babát. Bár én spontán lettem terhes a rendezetlen ciklus ellenére is.

2012. jan. 10. 11:57
Cickafark-palástfű teakeverék azonos arényban óramű pontosságú ciklust produkált nálam.
2012. jan. 10. 11:47

Sziasztok!!


Elég sőt nagyon változóan jön meg a ciklusom! Mióta az eszemet tudom a 28 napos ciklus nálam csak fogalom! Volt egy idő hogy beállt 40 napra!Dokit felkerestem válasza ritka mint a fehér holló de ha így mensturálok akkor jó!

Gondom nincs vele mert a peteérés és baba téma se volt gond de engem már zavar! kb 1 éve megint össze vissza most 31 napost 38 naposak a ciklusaim hol persze 40 napos!!


Fogamzásgátlót nem akarok szedni nem attól várom a megoldást!!! De talán ez segítene?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook