Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki vagy esetleg van tapasztalata Dr.Drozgyik István szülész-nőgyógyász doktor úrról? fórum

Ismeri valaki vagy esetleg van tapasztalata Dr.Drozgyik István szülész-nőgyógyász doktor úrról? (beszélgetős fórum)


2015. jún. 29. 08:31

Sziasztok,

Valakinek tapasztalata még? Elsősorban endometriozis miatt érdekelne

4. d31bb0c43f (válaszként erre: 2. - Juli1982)
2013. ápr. 9. 16:58

Szia gratulálok a babához.Én is hozzá járok ,remélem hamarosan nekem is lehet babám,kaptam most egy gyógyszert azt kell szednem ,és azt mondta utána minden rendben lesz.Bízom benne.Egy biztos én is normál rendelésre járok és mindig nagyon kedves.

Ha megkérdezhetem mennyit adtál neki,ne haragudj ,de nagyon tanácstalan vagyok.De érdekes ,pont arra gondoltam,amit te tettél,ha végre pozitiv lesz a tesztem viszek neki egy különleges bor,mert ő is különleges. :)

3. dadianya (válaszként erre: 2. - Juli1982)
2012. febr. 18. 20:54

Szia!Elöször is gratulálok a pici babához!:-)

Hasonló cipöben járok,mindenféle gyogyszert kaptam már,egyik orvostol a másikig,persze magánrendelésekre,aztán meguntam,hogy mindegyiknek csak a pénz kell,de nemigazán tesznek érte semmit.

Megkérdezhetem milyen mütéted volt?És milyen gyogyszert kaptál?

Én kicsit messze lakom Pécstöl,de az egyik ismerösöm ajánlotta a doktor urat és ö is 3-szor elment hozzá és terhes lett,itt meg azt mondták neki nemlehet több gyereke.De ha tényleg ilyen jó orvos akkor lehet,hogy elmegyek hozzá.Mert énis azt hallottam róla,hogy nem kell hozzá magánra menni.Azért ez sem utolsó szempont.

Légyszi irj majd ha lesz idöd,privit is irhatsz,ha itt nem akarod leirni.Köszi

2012. febr. 17. 09:11
Szia! Pécsen a szülészeti klinikára jártam Drozgyik István doktorhoz, nagyon jó orvos és igazán rendes. Mindig mindent elmondott, elmagyarázott, türelmes volt velem. A kórházba jártam hozzá, mert endometriózisom, PCO és egyéb betegségeim miatt nem lehetett gyerekem. Valaki javasolta, hogy keressem fel őt a klinikán, nem kell magánrendelésre menni, így is történt. Kértem időpontot hozzá az asszisztenstől, 3 hétre rá kaptam, elmentem hozzá, kikérdezett, mindjárt elrendelt néhány vizsgálatot, vérvétel, ultrahang, és egy műtét. A műtét után felírt egy gyógyszert, újra vérvétel és azt mondta, na most kell próbálkozni hátha természetes úton sikerül a baba, kicsit kételkedtem benne hogy lehetséges mert előtte majdnem 3 évig más orvosoknál jártam és semmi, sőt azt mondták nagyon kevés az esély, hogy bármilyen módon gyerekem legyen. De az orvos azt mondta mindent bele, s így tettünk 3 hónapra rá megfogant babának, aki most békésen alszik a szobában éppen 10 hetes:) A szülésig nem adtam neki pénzt, egyszer vittem egy drága bort, amikor kiderült a terhességem, a terhesgondozás során végig hozzá jártam, minden rendben volt, soha nem utalt rá, hogy pénzt adja, vagy bármi mást, s mindig készséges volt, elmondott mindent, megvizsgált, stb. A szülésnél komplikációk adódtak, ezért azonnali császár metszésre volt szükség, ami a komplikációk ellenére sikeres volt. A műtét után amikor felébredtem altatásból bejött elmondani mi történt, ez péntek délután volt, s ezután még szombat - vasárnap és hétfőn is bejött hozzám. A végén amikor hazaengedtek a kórházból adtam pénzt neki, addig egy forintot sem, mégis a legjobb ellátásban részesültem. Csak ajánlani tudom!!!!
2012. jan. 9. 20:57
Járt már valaki a doktor úrnál,milyen tapasztalatok van vele kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook