Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok Pesten fogorvost? fórum

Tudtok Pesten fogorvost? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 9. 15:44
hát én nagyon félek tőle, tömni kellene vagy hármat és már voltam itt helyben de nem tudom rászánni magam mert félek tőle.
2012. jan. 9. 15:40
SZTK alapon nincs altatás. Azt a TB nem fedezi fogászati ellátásokkor. Magánrendelők 90%-ában elérhető már az altatásos ellátás, de borsos ára van, csak az altatás 80-120ezer között mozog, és akkor még a beavatkozásokat nem is számolták hozzá. Általában bölcsességfog kivésésekor altatnak, sima gyökérkezelés és egyéb dolgok végett nem. Nekem legalábbis ezt mondta a dokim.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2012. jan. 9. 15:37

Mit szeretnél altatással csináltatni? Manapság már nagyon jó fogorvosok vannak, szuper érzéstelenítő szerekkel, tényleg nem érzel semmit az injekció beadásán kívül. Én is altatásban csináltattam régen a koronáimat, ma már azt mondom, teljesen feleslegesen.

Amúgy az sem igazi altatás, csak egy erős bódítás.

2012. jan. 9. 15:30
Pesten olyan fogorvost keresek aki altatással végzi a fog munkákat, nem baj ha magánrendelés. Esetleg címet ha tudtok, privátba elküldhetitek. Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook