Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet kutyával külföldre költözni? fórum

Hogyan lehet kutyával külföldre költözni? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 10. 11:10
Útlevél, oltások, chip..ezek biztos kellenek. Állítólag Angliába és egyes Skandináv országokba nehéz bejutni, mert mindenféle karantén és papírokat kell beszerezni, de szerintem Ausztria, Németosrszág..stb., tehát Nyugat-Európában szerintem nem lesz vele gond.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Nyuszika1983)
2012. jan. 9. 18:13
Hova mennétek?
2012. jan. 9. 16:43
tapasztalatom az sajnos nincs..
4. nyuszika1983 (válaszként erre: 3. - Zuzóka)
2012. jan. 9. 16:30
igen, köszönöm ezt az oldalt már én is megtaláltam. Chipünk már van, az útlevélről is tudok. Csak gondoltam hátha jár erre valaki aki volt hasonló helyzetben, és tud 1-2 jó ötletet adni. :)
2012. jan. 9. 16:28

www.petpassport.hu


itt vannak jogszabályok és országonkénti sajátosségok

2012. jan. 9. 16:25
Szerintem útlevélre biztosan szükség lesz.
2012. jan. 9. 15:30

Sziasztok, gondolkodóba estünk, hogy föladjuk magyarországi otthonunkat és külföldre költözünk.

Az EU országai felé kacsintgatunk, de mivel még az elején járunk próbáljuk fölmérni a lehetőségeket.

Van egy kiskutyának, aki természetesen velünk maradna költözés után is. Ebben szeretném a segítségeteket kérni. Van bármilyen tapasztalatotok, hogy mire kell figyelni? Mely országokban hátrányos esetleg egy kutyus? Akár a beutazásánál, akár lakás keresésnél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook