Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a leghatékonyabb edzés, vagy gyakorlat amivel gyors eredménnyel formásabb, kerekebb lesz a fenekem? fórum

Mi a leghatékonyabb edzés, vagy gyakorlat amivel gyors eredménnyel formásabb, kerekebb lesz a fenekem? (tudásbázis kérdés)


19. gribedli*** (válaszként erre: 18. - Guruljka)
2013. szept. 12. 10:11

Igen, persze, én is az egész test edzés híve vagyok és leginkább súlyzókkal, szóval az alapelveim nem változtak:)De a topik fenékről szól


Aliciát azért említettem meg, mert nekem nagyon inspiráló volt mindig az ő alakja (egyébként ő is nagy súlyokkal edz és a fitnessben ért el eredményeket, ami Amerikában inkább a body buildingre alapul, szóval vannak versenyek ahol nem is kell nekik gimnasztikai tudást bemutatniuk, hanem csak a kinézet a fontos, ezért van ilyen tipikus body builderes alakja, ő erre van specializálódva:D).


A gyakorlatok így ahogy vannak azokon az edzéseken, a 30 napos programban, egyáltalán nem megerőltetőek, sem fárasztóak, mert 10 perces blokkokba vannak szedve, szóval ha van egy kis súlyzós múltad akkor nyugodtan használj hozzá nagy súlyokat, és lehet edzeni saját ismétlésszámokkal, és persze, mellette kell a test többi részét is edzeni, de a farizom a legnagyobb izmunk, és az összes többi izom erőssége attól is függ, hogy az alsótested milyen állapotban van. Ezek a gyakorlatok minden oldalról megmozgatják a lábat, combot, popsit, a hát alsó részét is, némelyik a váll hátsó részét is. Szóval mindenképpen lesz változás 30 nap után, akkor is, ha már valaki nagyon sportos (én nagyon az vagyok), már csak abból adódóan is, hogy változtatsz a gyakorlatokon, olyan szögből edzel, amiből előtte nem közelítetted meg az edzést, ezzel is sokkolod az izmokat.


Igazából csak ilyen útmutató, hogy hogy dobd fel a gyakorlatokat, a guggolásokat amiket eddig csináltál. Végülis akárhogy csűrjük csavarjuk, guggolás, kitörés nélkül senkinek sem lesz jó feneke. Úgy értem, lehet fenékre dolgozni így is, de akkor lesz egy nagy fenék két pipaszár lábon, a guggolástól meg lesz egy pár csodálatos lábacska a kerek popsi alátámasztásaként:D


Őszintén szólva nekem nem irányadó pl. Gillian Michaels alakja, sem az edzése, mert egyrészt nem voltam soha duci, másrészt én már eleve izmosabb vagyok mint Gillian, szóval nekem így egy az egyben nem kihívás sem az alakja sem az edzése. Ezzel nem akarom kritizálni, mert végülis, ha valakinek van leadni való 10-20-30 kilója, vagy soha nem sportolt, megfelel az övé is.

2013. szept. 12. 09:48

Nemcsak fenékre kell gyúrni ahhoz, hogy a hájacska eltűnjön, de erősíteni lehet.


Kicsit furán néz ki Alicia, de kétségkívül jól összeszedett gyíakorlatai vannak. :-D Köszönöm!

2013. szept. 12. 08:13

Alicia Marie 30 days butt lift


Nagyon jo es latvanyos eredmenyt ad rubint rekara is tornazni, de aki unja, vagy pici szunetet akar tartani es varialni a gyakorlatokat, ezt a sorozatot megtalalja youtubeon, egyebkent Alicia-nak ha lehet igy mondani, egy icipicit kerekebb, formasabb, magasabb feneke van, mint Rekanak. Persze, neger, ugyhogy lehet genetika is:)


Vannak benne kulonbozo tipusu guggolasok (nemelyiket nala lattam eloszor), es javasolja a labsulyt, meg egyebkent a sulyzot. Van egy jo kis konyve is: The Butt Bible, ahol 4 csoportba osztja a fenekformakat, es mindegyikre mas tipusu gyaksit, dietat ajanl

2013. szept. 11. 17:35

Az az igazán hatékony, amit éppen csak meg bírsz csinálni, és már aznap érzed, hogy ott húzódik, ahol kell. Másnap alig bírsz járni, de bejáratás után már egész jó.

Ban, aki ilyenkor rádolgozik, és van, aki nem, ebben megoszlanak a vélemények és tapasztalatok.


(Csak kiegészítve a tavalyiakat...)

2012. jan. 9. 16:22
igen rékáé tenyleg nagyon jo.1x volt tole dvdem de mar nincs meg:( a lenyeg az h en nemakarok sehonnan fogyni.szeretem ha kicsit husi.:) de az akkor mar nagy legyen kerek es feszes
14. Jasmine24 (válaszként erre: 2. - Cb4d6e9d49)
2012. jan. 9. 16:21
A leghatekonyabb a guggolas, kitores sulyokkal.
2012. jan. 9. 16:19
én Réka 20perces popsi programokat is írnám az is tuti.
12. moncsicsi83 (válaszként erre: 2. - Cb4d6e9d49)
2012. jan. 9. 16:13
Én is a 200%-ot csináltam, meg bringáztam mellette minden nap. Amilyen lapos fenekem volt, olyan kis kerek lett belőle :)
11. keszani (válaszként erre: 10. - Enéh1)
2012. jan. 9. 16:06
támogatom, ez nagyon jo rá és elég gyors eredményt is hoz
10. Enéh1
2012. jan. 9. 15:41

[link]


nagyon kemény és hatásos

9. porzellanpuppe (válaszként erre: 6. - Enéh1)
2012. jan. 9. 15:37
ez pontosan mi.?:)
2012. jan. 9. 15:36
koszi mindenkinek:)
2012. jan. 9. 15:13
Ahogy írtáka többiek is, jó megoldás ha térdelő pozícióba vagy, és onnan emelgeted felfelé a lábad, vagy behajlítod a lábad és úgy emeled fölfelé, ha e mellé párosul még, hogy felveszel kb 1kg-os lábsúlyt, nagyon jó eredményt érhetsz el.
2012. jan. 9. 15:07
Brasil Butt Lift
2012. jan. 9. 15:04

Állj négykézláb és a lábad emelgesd a földtől addig, míg a testeddel egy síkba nem kerül. Lényeg, hogy lassan csináld és egyszerre 20-30-at. Lahat nyújtott és hajlított lábbal is csinálni.


A másik: feküdj oldalra és könyökölj fel. Láb nyújtva, emeld fel egy picit (le legyen az alul lévő lábon) és pici mozdulatokkal vidd hátra a lábad.


Ha ezekből sokat csinálsz, akkor garantált az izomláz és fejlődni is fogsz tőle az biztos!!!

2012. jan. 9. 15:01
esetleg ha meg valaki tud valamit.akk irhat:)
3. porzellanpuppe (válaszként erre: 2. - Cb4d6e9d49)
2012. jan. 9. 15:01
köszi:) de emellet még gugolás is jo?vagy?
2012. jan. 9. 14:59

Térdelő pozíció,négykézláb.Térd felhúzásból lábemelés hátra,magasan,erőteljesen.kezdésnek 4x8,lábanként.

Le akartam írni az egészet,de tudod miből idéznék?Béres Alexandra 200 % alakformálás dvd-ről.Az szuper fenékre.

Illetve a Bíró Ica: Intenzív 20 perc fenékre...Hajrá!

2012. jan. 9. 14:53
Mi a leghatekonyabb edzés, vagy gyakorlatok amivel gyors eredménnyel formasabb kerekebb lesz a fenekem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook