Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Étrend megtervezése = takarékosabb étkezések? fórum

Étrend megtervezése = takarékosabb étkezések? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 9. 19:58
Na de én válaszolok is a kérdésre szerintem igen az. Meg egyszerűbb is. Én pl most 2hónapra összeírtam mit fözök.persze ez egy terv hogy miket.mi húst nagy tételbe vesszük és fagyasztom adagotba ezért is kell ennyire előre hogy mit rendeljék. De pl nem vettem meg olyat ami nem szükséges egyik kajához sem csak mert akciós volt.nekem ez a mumus.és több ezer ftval kevesebbet fizettem.
11. bnedora (válaszként erre: 8. - Mmacus)
2012. jan. 9. 17:15
Nem ülök itt egész nap, bár megtehetem, csak én mindig megnézem a legújabb fórumokat, hogy ha tudok, akkor segítsek. De amikor tudom, hogy van már olyan fórum, akkor miért ne szóljak? Hiszen a kiíráskor felteszi a kérdést a gép, csak sokan nem néznek utána. Persze egyszerűbb, ha valaki azonnal válaszol rá.
10. smudlaagi54 (válaszként erre: 1. - Pici Mami)
2012. jan. 9. 16:24

Hogy neked is válaszoljak,én havonta egyszer csinálok egy "nagy" bevásárlást,pedig oda-vissza kb 40 km-re van,de még így is megéri,mert olcsóbb mintha itthon vásárolnék.Tudom miből mennyit szoktunk elhasználni 1 hónap alatt,értve ezen:

liszt,cukor,olaj,mosószer,öblítő,fűszerek, konzervek,kávé,szárazbab,lencse,sárgaborsó,wc papír,kéztörlő,fűszerfélék,virsli 1kg-os,párizsi 1-kg-os,zöldségfélék,stb.mikor mi kell.Itthon csak a tejföl,kenyér,és ha elfogy akkor zöldség féle,amit veszek.Krumplim,hagymám mindig van itthon,így variálhatok,mikor mit főzők.

9. smudlaagi54 (válaszként erre: 4. - 16e2bc9435)
2012. jan. 9. 16:16
Hát nem tudom ezt honnan veszed,hogy nem fogadunk be újakat!Ahogy elnéztem 4 napja vagy a hoxán,és máris ilyeneket írsz?Hozzánk pl egyetlen egyszer sem írtál a kb 20-25 hozzászólásodból,és mégis fikázol!
2012. jan. 9. 13:01

Dóri, sajnálom, ha ez a tapasztalatod, nem így van.


Dora, elképzellek, ülsz a gép előtt, s ha indul egy új fórum, azonnal beírsz: van már ilyen fórum!:) Jó sok időd van.

7. Jasmine24 (válaszként erre: 6. - 888efd6baf)
2012. jan. 9. 13:00
:))
6. 888efd6baf (válaszként erre: 4. - 16e2bc9435)
2012. jan. 9. 12:57

Ez egyáltalán nem igaz, amikor én elkezdtem odaírni, örömmel fogadtak, sőt, pont az elmúlt 3 napban írt két ember is, aki addig soha és olvasd vissza: örömmel fogadták.


De az ujjaidat tényleg ne tukmáld senkire :-))

5. 6b006fc769 (válaszként erre: 4. - 16e2bc9435)
2012. jan. 9. 12:27

nekem ez nem probléma, én nem akarom senkire rátukmálni az ujjaimat


egyébiránt valóban könnyebb kijönni a pénzből, ha az ember a megtervezett étrend hozzávalóit veszi csak meg, és semmi egyébre nem költ. viszont szerintem nem hülyeség a mindennapos alapanyagok tartalékolása, azaz "akciós" liszt, olaj, stb. beszerzése, mert azok nem romlanak meg, hogy ki kelljen dobni, ill. nem "kell" megenni, csak hogy ne legyen kidobva.

4. 16e2bc9435 (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2012. jan. 9. 12:22
Csak ezzel a fórummal az a gáz,hogy össze szokott csapat van és nem nagyon fogadják be az ujjakat!!!
2012. jan. 9. 12:11
Itt pl. ez: Hónap végi spórolás: nagyanyáink és saját ötleteink:
2012. jan. 9. 12:07
Hasonló fórum van már, esetleg keress rá.
2012. jan. 9. 12:06
Szeretném kérni,az olyan ügyes háziasszonyok segítségét,akik heti étrendet állítanak össze (bevásárló listát készítenek),és ennek alapján jobban kijönnek a szűkösre szabott kosztpénzből!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook