Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet elérni, hogy befeküdhessek a kórházba kivizsgálásra? fórum

Hogyan lehet elérni, hogy befeküdhessek a kórházba kivizsgálásra? (tudásbázis kérdés)


14. youlcsi (válaszként erre: 13. - Noorah)
2012. jan. 9. 21:13

hasmenéssel, vagy székrekedéssel... vagy ezek váltakozásával tetszőleges módon.

tipikus tünete a puffadás is, illetve a hasi diszkomfort.


de gugli jobban tudja :)

13. Noorah
2012. jan. 9. 21:03
Nincs nagy fogyás, epe kizárva, de én úgy tudom, hogy az IBS hasmenéssel és görcsökkel jár, vagy nem?
12. youlcsi (válaszként erre: 11. - Noorah)
2012. jan. 9. 20:49

ha nincs más gond (pl fogyás) akkor jó eséllyel ibs... azt valóban a stressz is okozhatja.

viszont erre a háziorvos is tud gyógyszert adni. érdemes kipróbálni, hátha beválik (dicetel, spasmomen, probiotikumok)

11. Noorah (válaszként erre: 10. - Youlcsi)
2012. jan. 9. 14:14
Egy ideig nekem is csak ennyi volt, szerintem ezeket a stressz okozza.
10. youlcsi (válaszként erre: 9. - Noorah)
2012. jan. 9. 12:56

hasmenés, ritkán hasi fájdalom, néha sav, émelygés.

kb ennyi...

9. Noorah (válaszként erre: 7. - Youlcsi)
2012. jan. 8. 21:47
de neked is ilyen panaszaid voltak?
2012. jan. 8. 21:46
Köszönöm a válaszokat!
7. youlcsi (válaszként erre: 2. - Noorah)
2012. jan. 8. 21:42
engem anno befektettek... igaz, akkor már 3 éve beteg voltam... és így sem derült ki, hogy mi bajom van.
6. kisj
2012. jan. 8. 21:00

Keress a kórházban egy dokit aki bevállal és befektet.

Persze akkor is kell a háziorvos beutalója, de ebben az esetben egyszerűen elsétálsz hozzá és megíratod vele.

2012. jan. 8. 20:49
Akkor magán rendelésen keress fel egy belgyógyászt és beszéld meg vele, hogy írjon beutalót, mert szeretnéd magad kivizsgáltatni. Ennél jobbat nem tudok:)
2012. jan. 8. 20:22
A körzeti orvost jó lenne az egészből kihagyni, ő beutalt anno a gasztróra, azóta tőlük kapok időpontokat és így van ez jól.
2012. jan. 8. 20:19
Gondolom beutal a körzeti orvosod.
2012. jan. 8. 20:18
Két hónapja nagyon szenvedek, főleg puffadás, székelési gondok és gyengeség miatt: Odáig jutottam, hogy ez már nem élet, mert minden egyes napom ezzel telik és erről szól. A doki már a 2. vérvizsgálatot csináltatja, de 25-én kellene visszamennem, ameddig én már nem bírom…Van olyan lehetőség, hogy kérni lehet, hogy befeküdhessek egy időre, amíg minden vizsgálatot elvégeznek, mint. tükrözés és a többi soron következő? Ha igen, akkor az díjtalan? Vagy hogy megy ez, tud erről valamit valamit?
2012. jan. 8. 20:17
Hogyan lehet elérni, hogy befeküdhessek a kórházba kivizsgálásra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook