Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A szuka kutyusunk, miért "szexel" a családtagjaim lábával úgy mint egy kan kutya? fórum

A szuka kutyusunk, miért "szexel" a családtagjaim lábával úgy mint egy kan kutya? (tudásbázis kérdés)


23. andi6020 (válaszként erre: 22. - Csillag.virág)
2012. jan. 9. 21:03
Pincsi-tenyészet :P
22. csillag.virág (válaszként erre: 14. - 3f5c7e70e6)
2012. jan. 9. 21:00

Ez most komoly?

Nem kellene tennetek valamit a helyzet ellen? Konkrétan tönkreteszitek a kutyákat! :(


Az elzárás most jutott eszetekbe? Az ivartalanítás még nem merült fel? És hogy gazdát keressetek a kutyáknak?

21. Kriwy (válaszként erre: 1. - Mese)
2012. jan. 9. 10:13
Erre csak azt lehet mondani,hogy nincs nevelve!Nekünk is a magyar pulinak ez volt a szokása pedig ivartalanítva van.Ismerösöm kutya oktató és mondta,hogy nevelés kérdése,de egy hét alatt megtanulta,hogy NEM SZABAD.Kutyával úgy kell bánni,mint egy gyerekkel,mert ha mindíg ütöd-vered abból úgy sem tanul!!!Járasd kutya oktató iskolába,ott tuti megtanulja!!!!!:-D:-D
20. andi6020 (válaszként erre: 19. - 3f5c7e70e6)
2012. jan. 9. 09:57

1. Nem írtad, hogy kié a kutya, de szerintem ez ebben az esetben teljesen mindegy.

2. Nincs semmi csúnya abban, ha leírod, hogy tüzel.

3. Tenyésztő? Maximum szaporító, de abból is a tudatlanabb fajta.

19. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2012. jan. 9. 08:30

Szerintem az az analfabéta, aki ítélkezik a másikon, vagy pálcát tör anélkül, hogy ismerné a másikat.


1. nem az én kutyáim, de a családban vannak. Éppen ezért köszönöm a minősítést! Kedves vagy így ismeretlenül.

2. az szebb lett volna, ha azt írom, hogy amikor tüzel a kutya? Csupán próbáltam szebben fogalmazni, mintahogy a köznyelvben élnek ezek a dolgok.

3. honnan tudod, hogy akié a kutya nem esetleg tenyésztő és azért nincsenek ivartalanítva?


Köszönöm a hozzászólást!!

18. andi6020 (válaszként erre: 14. - 3f5c7e70e6)
2012. jan. 8. 22:27

Amúgy még olvasni is rossz, hogy milyen analfabéta módon tartod a kutyáidat.

Mi az, hogy "ott az ideje", meg "akit a kan mindig megejt", "fogai már nincsenek is"??

Van neked fogalmad a felelős állattartásról?

Kétlem....

17. 25d4b44717 (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2012. jan. 8. 22:18
Igen, ha már a kant sajnálja tőle :-)
16. andi6020 (válaszként erre: 14. - 3f5c7e70e6)
2012. jan. 8. 20:53

Talán nem ártana, ha ivartalaníttatnád a kutyákat.

Ez több szempontból is előnyös lenne.

15. mese
2012. jan. 8. 20:22

igazatok van, a kutyának nálunk mindent szabad.. még sokszor annyira el van engedve, hogy megengedett a kutyának, ha este amegvetet ágyból lelök minket, csak hogy ő kényelmesen feküdjön... mondjuk bátyámé akutya, én nem sokat fogalkozom vele, csak egy család vagyunk, és azért engem is zavar...


egyébként harci kutya, de nagyon "cica" lelkű, és a kis nőcis cicás viselkedésével belopja magát az ember szívébe, sokszor nem tudunk ellenálni neki, és mindent megkap...

:(


ezt mi rontottuk el...

2012. jan. 8. 20:20

úúú de jó, hogy idetévedtem!

Nálunk is hasonló a helyzet, csak már durvább ezeknél.

Egy szuka idős kutya, egy fiatalabb kan és egy fiatalabb szuka. A fiatal szuka kutyus amikor ott az ideje, nyomja az idős szukát , de a kannak nem hagyja magát sosem. Sok éves, de még sosem volt hasas, ellenben az idősebb szukával akit a kan mindig megejt.

A dolog ott tart, hogy a fiatal szukát el kellett zárni a másik kettőtől, mert verekednek állandóan. Véresre marják, harapják egymást, nemlehet őket szétszedni. Szóval elég ocsmány a végkimenet.

Sajnáljuk a fiatal szukát, de nincs más megoldás. Volt, hogy a füle leszakadt. Fogai már nincsenek is.


Na ez az állapot mitől van és hogy lehet orvosolni? JA! Pekingi pincsi mindhárom.

2012. jan. 8. 20:17
szerintem nem fog terrort vegrehajtani :) amint irtam az en kutyuskam is ezt csinalta regen de egy artatlan barany es szofogado is
12. Nala63
2012. jan. 8. 20:16
Domináns.Azért csinálja,Ő a főnök ezzel adja mindenki tudtára:))
11. andi6020 (válaszként erre: 7. - Mese)
2012. jan. 8. 20:15
Inkább nincs nevelve. Ő a falkavezér. Törjétek be.
2012. jan. 8. 20:15

Ez dominancia kérdés. Így dominálja le a családtagokat. Magyarul ő a főnök a bandavezér. Ha nem töritek le az egóját akkor terrorban tart titeket is és mindenkit a környezetében.

Gondolom ha esztek akkor ő is kap belőle.

Felmehet a díványra.

Stb. Stb.

Persze lehetsz falkavezér de azért keményen meg kell dolgozni, és nincs több kényeztetés.

2012. jan. 8. 20:14

A választ ugyanúgy nem tudom, mint a kérdező. De hadd említsem meg, hogy két IVARTALANÍTOTT szukánk van és láttam már, hogy az egyik "nyomja" a másikat úgy, ahogy az elő van írva.


Ez már kevésbé érdekes, hogy egy ismerősömnél a kani akarta a lábamat mmegszexelni mindenáron. Kellemetlen volt mert sem a gazda nem szabadított meg a kutyától, sem én nem akartam bántani. Valószínű, hogy a mi kutyánk szagát érezhette meg a nadrágomon.

2012. jan. 8. 20:11
nálunk nem csinálják, pedig van egy fiú és egy lány is a lány ivartalanított a fiú még nem
7. mese
2012. jan. 8. 20:10

ha rászólunk, morog és vicsorít.. és egyre erőszakosabb...:S

mondjuk, nagyon el van kényezteve a kutyus...

2012. jan. 8. 20:07
Azért mert ő a falkavezér, és így mutatja ki a dominanciát. Talán meg kéne mutatni neki, hogy nem ő az úr a háznál, ha segítség nélkül nem megy, akkor kutyaiskola.
5. mese (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2012. jan. 8. 20:06
ok. köszi!:)
2012. jan. 8. 20:06
erre en is kivancsi lenek mert regen az en kutyuskam is ezt csinalta es o is kislany
3. mese
2012. jan. 8. 20:06

Tudom, vicces kérdés, de komolyan érdekel... Apukámhoz nagyon ragaszkodik a kutya, és amikor csak tudja, azt a bizonyos pózt felveszi, és a mozdulatsorokat is csinálja, apukámon. Hol a lábát, hol a kezét, és ha apa elhúzódik, és rászól a kutyára, akkor a kutyusunk egyre erőszakosabban akaraja...


Pedig szuka..:S

2012. jan. 8. 20:06

Ösztön. Dominancia.

Szóljatok rá.

1. mese
2012. jan. 8. 20:03
A szuka kutyusunk, miért "szexel" a családtagjaim lábával úgy mint egy kan kutya?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook