Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tápszeres a baba fórum

Tápszeres a baba (beszélgetős fórum)


11. nadri7
2012. jan. 18. 15:35
végre, megszületett, BEBA tápot kaptunk..... csak azt nem értem miért kellett megvárni mig a gyereknek ténylegesen beleáll a gyomrába a humána és mogyorókat kakilni már ha ki tudja nyomni magából
10. nadri7
2012. jan. 15. 13:35

Sajnos a doki nem váltott tápot inkább írt ki valami kutyulós kanalas görcsoldós nyugtatós lötyit.

cserélet c.üveget aventről mam-osra, hátha.... meg vettem csersznyemag párnát, nemtom beválik-e.

2012. jan. 10. 15:52

Érdekes dolog a tápszer-váltás, az én fiaimnak az elején a Milumil HA-tól fájt a hasuk, a simától pedig nem...

A védőoltásokról annyit, hogy szívem szerint azt is soknak tartom, ami kötelező, nem hogy még feleslegesen szurkálják a gyerekeket.

Annó a rota vírus elleni oltóanyagról mondta azt a védőnő, hogy "x" típusa ellen véd, aztán lehet, hogy a gyerek pont az "y"-t kapja meg.

2012. jan. 10. 15:42

Köszi a hozzászólásokat.

a hétfői doki látogatáson a dr nő glicerines kúpot ajánlott székletlazításnak ha úgy látom.

Azt én is tudom ha csak tiszta anyatejesek lennénk h nem baj ha nincs széklete a gyereknek de mivel táposak vagyunk abba viszont azért vannak olyan anyagok amik nehezebben szívódnak fel és mint a felnőtt embereknél székrekedést okoz.

hozzátáplálásnál hallottam már olyat is hogy 1hónapos korukban elkezdik 3féle gyümölcs bevonásával.

A hasfájásra viszont csak annyit mondott előfordul az ilyen.tápszert cseréltetek csak még nem tudom mit írt ki.remélem az beválik.


Nem kötelező védőoltásokról kinek mi a véleménye?

7. Lencsy (válaszként erre: 6. - Lencsy)
2012. jan. 8. 20:12
Hozzáteszem sima Beba ..nem a H-s
2012. jan. 8. 20:11
3 gyermekem van és egyiknél sem volt tejem, mert egy korábbi beavatkozás során átszúrták a tejcsatornákat és hegesedett ! Illetve az egyik mellemből volt , de kevés ..így mind három tápszeres baba volt ! Mi a Beba-t ettük és az nagyon bevált ! Sem bukás sem hasfájás . Nem tudom van e még Beba forgalomba , mert az én gyerekeim már nagyobbak , de talán érdemes lenne elgondolkodni a váltáson . Nem minden babának jön be ugyanaz . Nekünk pl a Humana nem volt jó !
5. mkriszti81 (válaszként erre: 4. - Mkriszti81)
2012. jan. 8. 19:50

ja nem írtam, nekünk az elején a beba HA1-től nem volt sok napig kaki, váltottunk Hipp-re, azt nem szerette a pici, végül a Milumil HA Start Optima vált be


és érdekes módon 6 hós kor után a milupa 2-ese nem lett jó, most épp Bebát eszünk :)

2012. jan. 8. 19:48

mindenkinél más válik be, babája válogatja, próbáljatok ki mást is

nekünk is a harmadik fajta lett végül jó


szorulásra a kamilla tea vált be, illetve a tápszer mellett már adhatsz neki vizet inni az étkezések között, a több folyadék is segít

2012. jan. 8. 19:44
szia! Nekem a kicsi tápszeres volt. Ha csak az van elvben nincs is olyan sok kaki.nálunk napi 1 volt. Mi 2hónaposan váltottunk és nem Ha-ra, a Lactogent itta .most milupa van. Mondjuk ő nem is volt hasfájós tápszertől. A nagy fiammal cserélgettünk sokat szinte mindent végigevett és neki is a milupa volt a legjobb.
2. 5221355151 (válaszként erre: 1. - Nadri7)
2012. jan. 8. 19:41

Szia!

Sajnos az én kisfiam is tápszeres volt. Három hétig tudtam szoptatni csak. Mi is sokfélét kipróbáltunk, de fájt a hasa tőlük. Nekünk a Beba ha start vált be (persze utána az életkorának megfelelőt kapta mindig). Azzal semmiféle gondunk nem volt.

2012. jan. 8. 19:34

Sziasztok!

Remélem vannak olyanok az oldalon akiknek nem volt anyatej a gyermekük számára és tápszerezniük kellett.

Sajnos én így jártam nagyon minimális tejem van és elég sokat kell pótolni a tápszerből.humana ha1 kezdtünk de én úgy érzem nem nagyon jön be, fáj a has ,szinte minden etetés után, nem nagyon van széklet....

1hónaposak leszünk jan11.-én.

kinek mi vált be, tapasztalatokat várok.ki mit használt székletlazítónak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook