Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pöttyös arc fórum

Pöttyös arc (beszélgetős fórum)


6. skuki (válaszként erre: 5. - 5221355151)
2012. jan. 9. 12:52

Ma elmegyünk bőrgyógyászhoz. Kíváncsi vagyok mit mond.


Más babánál nincsenek kiütések? Senkinek nem volt ilyen problémája?

5. 5221355151 (válaszként erre: 4. - Skuki)
2012. jan. 8. 19:55

Ez csak egy ötlet volt. :-)

A kisfiam arcán is kivehetőek a pöttyök és ott nem száraz a bőre. (a többi részen úgy kezdődik) A régi gyerekorvosunk is ugyan ezt csinálta, aztán váltottunk. A bőrgyógyász mondta meg a tutit.

4. skuki (válaszként erre: 3. - 5221355151)
2012. jan. 8. 19:44

Szia,


Nem ekcéma. Persze ezt csak én mondom nem egy orvos, de nekem is van a kezemen és nem olyan. Nem száraz. A pöttyök kivehetőek. Pont mint egy meleg kiütés. Máshol sehol sincs semmi.

3. 5221355151 (válaszként erre: 1. - Skuki)
2012. jan. 8. 19:26

Szia!

Nem ekcéma véletlenül? A kisfiamnak szokott ilyen lenni az arcocskája, háta, dereka, néha a hajlatoknál is. Máshol nem jön ki rajta? Nem száraz a kis bőre esetleg? A gyermekorvos írhat fel rá krémet. Valami szteroidos (elconom kenőcs a neve talán). Nem a legjobb, de hatásos. Mi is voltunk bőrgyógyásznál, egyértelműen megmondták, hogy az.

2012. jan. 8. 18:22
Tesómnak kisebb korába jöttek ki ilyen piros pöttyök az arcán, akkor a doki írt fel neki valamilyen krémet - ha jól tudom, akkor gyógyszertárba keverték ki-, ami szépen elmulasztotta neki. Ha mostanában is kijön, anyu mindig bekeni azzal a krémmel neki és szépen leviszi a pöttyöket.
2012. jan. 8. 18:19

Sziasztok


A kislányom 16 hónapos és hónapok óta piros pöttyök vannak az arcán, csak ott, amik vagy erősebben látszanak vagy halványodnak de mindig ott vannak. Pici piros pöttyök mint a meleg kiütés. Többször kérdeztem az orvost és a védőnőt de semmi érdemleges választ nem kaptam.


Ételhez nem tudom kötni, mert mindig ott van. Hiába lett diétára fogva. Esetleg másnál is jelentkezett hasonló probléma? És ha igen akkor kaptatok esetleg valami megnyugtató választ? Elviszem bőrgyógyászhoz is, mert hát ugye allergia tesztet nem végeznek ekkora babán.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook