Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vodafon 550 telefonra hogy lehet számítógépről zenét rátölteni? fórum

Vodafon 550 telefonra hogy lehet számítógépről zenét rátölteni? (tudásbázis kérdés)

2012. jan. 9. 10:24

köszi mindenkinek!

sikerült:)

7. Lencsy (válaszként erre: 4. - Evici85)
2012. jan. 9. 08:41
Hát ha van benne memó kártya akkor szerintem a fel töltés is lehetséges ..de mivel én sem igazán értek hozzá ennyit tudtam csak segíteni amit már írtam :)
2012. jan. 8. 18:41
ha felismerte a PC a telefont, akkor ad neki egy betű jelet, mint Pl G vagy H ez függ attól is h mennyi meghajtó volt addig rajta, CD vagy DVD mellé a vinyó is. Ha meg van, akkor megkeresed a PC-n a küldeni kívánt zenét és jobb klikk, majd a megjelenő listában a küldést kiválasztani, ott egy nyíl is van, azon belül megkeresni a telefont és katt. Vagy a másik lehetséges megoldás. megnyitni külön a telefont, meg a zenét tartalmazó mappát és másolás.
2012. jan. 8. 18:02
Nekem vodafon 858 van, csak én a képeket nem tudom a gépre tölteni, ugyan úgy zenét sem a telefonra.
2012. jan. 8. 17:25

felismeri a gép a telót, de csak olyat ír ki hogy a telóról lehet leszedni a dolgokat!

ilyenkor hogyan tovább?

köszike!

3. Lencsy (válaszként erre: 1. - Evici85)
2012. jan. 8. 15:56
A kábelt bedugod a telefonba , másik felét a sz.gépbe .A géped felismeri jo esetben a telefont ..már csak az a dolgod, hogy kiválasztod a gépről a zenét és átküldöd a telefon memória kártyájára ! Ha a géped nem ismeri fel a telefont alapból ..akkor telepíteni kell előbb .
2012. jan. 8. 15:40
senki nem tud segíteni? nem már...:(
2012. jan. 8. 15:33

hogy lehet a telóra zenét tölteni?

kábel van hozzá, de sajnos nem értek hozzá!

köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook