Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyek a jó sport eszközök? fórum

Melyek a jó sport eszközök? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 11. 19:18

Sziasztok!

Van valakinek easy shapere?

Mert én ma vettem egyet de nem volt hozzá használati útmutató. Nagyon örülnék ha valaki tudna nekem egyet emailben küldeni vagy megengedné hogy lefénymásoljam az övét.

Ti használtatok már easy shapert? Mik a tapasztalataitok?

13. bcsilla2226 (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2012. febr. 11. 19:15

Szia!

Nekem egy elliptikus trénerem van. Január 5-e óta szinte minden másnap használom kb 40-72 percet és azóta 4 kg-ot fogytam, a derekamból 3-4 cm-t és a combomból is 3 cm-t, vádliról még sajnos semmit.

2012. jan. 31. 12:39
nekem a súlyzók jöttek be! semminek nem volt eredménye nálam, csak a súlyzós edzésnek.
2012. jan. 8. 09:55
köszi igaz nagyon jókat írtál köszi.
10. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2012. jan. 8. 09:48

futópad -én ezt nem vennék, de jó lehet

szobakerékpár - van, használom, szeretem tévézés közben nem (annyira) unalmas

súlyzószett - van, szeretem, kell hozzá egy jó edzésprogram

elliptikus tréner - volt, keményebb, mint a bringa de lazább, mint a futás, ha van futópad és szobabringa szerintem nem szükséges

evezőgép - na ilyent szívesen vennék, nagyon jó a hát+váll régiónak + zsírt is éget (ez is unalmas:D)

súlyzópad - az a fekvenyomópad lenne? súlyzós edzésekhez szerintem szükséges

felülőpad - na ez szerintem totál felesleges, ha felüléseket akarok csinálni elég egy szőnyeg

sztepp pad,- passz

sztepper komputerrel- passz

gimnasztika labda - nyolcadik kiegészítőnek talán

jógamatrac - hasznos lehet a talajon végzendő gyakorlatokhoz, de nem égetően szükséges

9. a0c1361e44 (válaszként erre: 8. - F1e23b97ee)
2012. jan. 8. 09:33

Ezt tettem:)

De sajnos én sok dologra tudok egyszerre figyelni, így hiába néztem a TV-t vagy olvastam, akkor is tudtam figyelni a kilóméterórá:)

8. f1e23b97ee (válaszként erre: 7. - A0c1361e44)
2012. jan. 8. 09:31
Szobabicajozás közben az embernek el kell magát valamivel foglalni. Vagy tv nézés, vagy zene hallgatás, hogy ne csak arra koncentráljon, hogy még mennyit kell letekernie.
2012. jan. 8. 09:22

A szoba kerékpár dög unalmas. Néhány éve dobtam ki, mert az első lelkesedés után csak ruhákat tartottam rajta. Pedig TV-t néztem közben vagy olvastam, de így is untam.

A rendes bicajt szeretem:) Remélem hamar jön a jó idő és ismét mehetünk. A Nép szigeten szoktunk bicajozni és nagyon szépen formál. A legjobb zs*ír égető sport. Még a futásnál is jobb.

Van legtrainerem, azt szeretem, de halál unalmas ez is.

A súlyzókat szeretem, mert szépen formálják a vállalak és melleket.

Azt hiszem a futópadot sem szeretném. Ha jó idő van, akkor inkább lemegyek futni. Nem unalmas.

Szerintem egy torna bérlettel jobban járnál, mert ha eljársz otthonról mozogni, akkor csinálod, de otthon tartott gépeket egy idő után mindenre használod csak nem mozgásra.

2012. jan. 8. 08:45
igen én is azért néztem max. egy 11000-ből megvan ez a három cucc
2012. jan. 8. 08:44

nem is tudom, mit vennék, bocs.

Annyi minden volt aránylag jó áron.

4. 04be84614c (válaszként erre: 3. - F799cac10e)
2012. jan. 8. 08:43

Én is voltam tesc ban láttam az akciókat, és csorgott is a nyálam...

Én nem is tudnék mit vennék...

2012. jan. 8. 08:28
én nem szeretek futni itthon van már egy futópadom amit szeretek,majdnem mindennap használom, de szeretnék még egy olyat ami a combot, és feneket is erősíti. nem baj, ne szégyelld magad miatta. én mondjuk a sztepp padra gondoltam először és a sztepper komputerre. ami hasznos lehet.
2012. jan. 8. 08:24

Legolcsóbb, és tán a leghatásosabb, és kevés befektetéssel jár a FUTÁS. Csak egy jó cipő kell:)

Nem tudom én melyiket venném, nekem elliptikusom van-de csak fogasnak használom:( Szégyellem is a pofámat...

2012. jan. 8. 08:21
Melyik a jó ezek közül szerintetek? futópad, szobakerékpár, súlyzószett, elliptikus tréner, evezőgép, súlyzópad, felülőpad, sztepp pad, sztepper komputerrel,gimnasztika labda, jógamatrac. Szeretnék ezek közül venni. köszi a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook