Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítsetek, fog probléma, mit tudok tenni most? fórum

Segítsetek, fog probléma, mit tudok tenni most? (beszélgetős fórum)


19. 91d4989ab9 (válaszként erre: 17. - Kálbá)
2012. jan. 7. 07:34
majd ird meg milyen volt létszi
18. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Kálbá)
2012. jan. 7. 07:34
ismerőseid körében kérdezz körbe ki tud egy jó dokit aki magán de nem túl drága, tuti hogy lesz valakinek egy normális orvosa
2012. jan. 7. 07:31

Kihuzatni nem akarom a gyökérkezelt fogamat, mert megomdta a doki, hogy azért gyulladt be a gyökere, mert a bölcsességfog nyomja.


Végül elmegyek jövöhéten egy magán dokihoz, ahol egészségkártyával tudok fizetni. Remélem hamar túl leszek rajta.


Köszi a válaszokat mindenkinek, aki komolyan vette, aki nem, annak nem kivánom azt a fájdalmat amit november óta csinálok végig, amióta ehhez a dokihoz járok.

16. elszabadult hold (válaszként erre: 15. - A0c1361e44)
2012. jan. 6. 20:39
Ott sem csak egy orvos dolgozik szerencsére. Az sztk-s fogorvosok közt is akad lelkiismeretes, alapos, de mire kitapasztalja az ember, elfogynak a fogai.
15. a0c1361e44 (válaszként erre: 14. - Elszabadult hold)
2012. jan. 6. 20:24
Én szeretem a Szentkirályit:) Én odajárok és szuperek a fogaim:)
14. elszabadult hold (válaszként erre: 1. - Kálbá)
2012. jan. 6. 20:22
Én a helyedben (ha még ki nem húzták) megmutatnám egy maszek fogorvosnak is. Ha megvizsgálja, felméri, az még nem 35 eFt. A Szentkrályiról sok jót még nem hallottam: reccs, egyik fog a másik után. Nekem pár éve az sztk-ban ki akarták húzni az egyik hátsó rágófogam (úgy, hogy elküldtek volna kórházba mert vastag gyökerű a fog) de én elmentem egy maszek fogorvoshoz aki rendbehozta és tádám! - azóta is vígan rágcsálok. Annyi hatékony és újfajta kezelés, eljárás létezik - szerintem még ne mondj áment erre a két problémás fogadra - egy misét megér kedves Kálbá :)
2012. jan. 6. 17:17
Szólj be egy nagydarabb fickónak az utcán és ingyen bérmentve kiszedi! :-D
12. a0c1361e44 (válaszként erre: 11. - A0c1361e44)
2012. jan. 6. 12:42
Nem hiszem, hogy azért vannak fájdalmaid, mert rosszul áll a bölcsesség fogad, inkább a gyulladt fogtól.
11. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Kálbá)
2012. jan. 6. 12:24
Lehet, hogy azt a fogadat kellene kihúzni, amit többszőr fúrtak. Ha a bölcsesség fogad jó, akkor inkább maradjon meg, hátha szükség lesz rá valamikor.
2012. jan. 6. 10:50
A szentkirályi utcába a szájsebészetre mentem és az ambulancián küldtek át a fogászatra.
2012. jan. 6. 10:49

Ja, és a szájsebészeti kezelések abszolút ingyenesek!

Nekem tavaly októberben húzták, illetve decemberben műtötték az alsó bölcsességfogaimat.

2012. jan. 6. 10:47

Nekem csak az a furi, hogyha látta a fogorvos, hogy rosszul nőttek ki a bölcsfogaid akkor legelső kőrben miért nem azt távolította el?


Ez amúgy szájsebész?

Mert ha sima fogdoki, akkor kérj beutalót a szájsebészetre és ott okosabbak lesznek.

Ha nem kell kiműteni a bölcsességfogad, akkor fél perc alatt kihúzzák.

2012. jan. 6. 10:47

Mária utcában van a SOTE.

Ott olyan fogászati/szájsebészeti problémákkal is foglalkoznak ami egy fogorvosi rendelőben elvégezhető kezelésen túl mutat.

2012. jan. 6. 10:46
Esetleg háziorvos nem tud beutalót adni szájsebészetre,vagy valami értelmesebb dokihoz?
2012. jan. 6. 10:45

Nem igazán lepődök meg ilyeneken,vagyunk egy páran sajnos,akiket így hónapokon keresztül "tologatnak" mindenféle kifogással.

Másik dokit javasolnék-de írod,hogy az nem járható út.

Akkor passzolok,és nagyon együttérzek veled :-(

4. pillangó86pillangó (válaszként erre: 1. - Kálbá)
2012. jan. 6. 10:44
Mond meg kerek perec h húzzák ki a bölcsességfogadat, de én úgy tudom h bölcsességfoggal, csak szájsebészeten foglalkoznak! Nálunk legalábbis így van !
2012. jan. 6. 10:44
állítólag kiműtik, de ez csak honlapról szedett infó.
2012. jan. 6. 10:43
Mit csinálnak 35000-ért?
2012. jan. 6. 10:41

Sziasztok


Szeretném a segítségeteket kérni, mert már teljesen tehetetlennek érzem magam.

Elmentem a Szentkirályi utcában, hogy fáj a fogam és hogy (röngent is vittem) rosszul áll a bölcsességfogam és állítólag ki kell szedni.


Az ottani doki azt mondta, hogy be van gyulladva az előtte lévő fogam, és hogy előbb azt kell rendberakni, mert be van gyulladva a gyökere. Ezzel a foggal szenvedek mostmár november óta (eddig 4 szer furta ki és tömte be ideiglenesen). A fog azért gyulladt be, mert a bölcsesség nyomja. Nem értem miért nem szedik ki a bölcsességet és akkor elmúlik a gyulladás. De a doki most ki akarja húzni azt a fogam, ami azért van begyulladva, mert a bölcsesség nyomja.


Szerintetek mit csináljak, hogy végre a bölcsességel foglalkozzon és ne a másikkal?? Magándokihoz nem igazán tudok elmenni mert 35000 Ft alatt nem nagyon csinálják meg, az meg nagyon drága.


Teljesen kétségbe vagyok seve, mert állandóan fáj a fülem az állkapcsom és mindenem a környéken, és csak nem akar a bölcsességhez nyulni.


Segítsetek hogy mit tudok tenni most?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook