Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Baba projekt fórum

Baba projekt (beszélgetős fórum)


2012. jan. 11. 20:07

igen csak ott az a 14 év

és sajnos nem olyan könnyű új kapcsolatot találni

vagy belemenni egy rosszabb kapcsolatba mert a partner akar gyereket

vagy meglesz álmaim pasija de nyomorgunk mert annyit keresünk hogy abból nehéz gyereket felnevelni

14. Ami.
2012. jan. 9. 20:48

A párja részéről nem a túlsúly a gond..ez kifogás.

Én azért leülnék vele beszélgetni erről,és erősen gondolkoznék a jövőnkről.Neki mi a célja nekem mi,mennyire összeegyeztethető,ha nem,olyat kell keresni akivel azonosak a vágyak.Csak így jutnak előre az emberek.

2012. jan. 9. 19:04
Mi is szeretnénk babát de nem jön össze
12. Bcicus (válaszként erre: 11. - Fuszulka)
2012. jan. 9. 18:09
Első körben fogyj le, így úgy sem szabad teherbe esni és ha úgy sem akar lépj le, de ha meg biztosan tudod, hogy akkor sem fog akarni akkor lépj le, de mindenképpen fogyjál le.
2012. jan. 9. 17:55

mondjuk legalább 30 kg

de sajnos tudom hogy ha lefogyok akkor se kar gyereket ez csak kifogás

valószínűleg hogy z a fogyás csak költözés után lesz az igazi

ahogy elérem a 105 kg körül valami bekattan és abbahagyom

2012. jan. 9. 09:20
mennyi a túlsúlyod?
9. Bcicus (válaszként erre: 8. - Fuszulka)
2012. jan. 9. 08:09
De ne a múlttal foglalkozz. Fogyj le és utána ülj le vele megbeszélni és akkor elmodnhatod, hoyg te megtetted amit kell.
2012. jan. 9. 08:06
de amikor megismerkedtünk 72 kg voltam és egy darabig nem is hiztam
7. Bcicus (válaszként erre: 6. - Fuszulka)
2012. jan. 7. 11:45
Mondjuk ebben igaza van ilyen túlsúllyal nem szabad teherbe esni veszélyes. Én is kövér vagyok, most küzdök ellene, mert addig nem vághatunk bele a babaprojektbe.
2012. jan. 7. 06:14

köszi de 14 éve kérem hogy válaszoljon

pontosabban a kapcsolatunk 3. napján rákérdeztem és akkor igent mondott

de azóta várja hogy lefogyjak de nem megy mert akkor tudom hogy lesz másik indoka akkor meg szemen köphetem magam ha nem lépek

2012. jan. 6. 14:01
megkérném, hogy válaszoljon, mondjuk nálunk ilyen nem volt mind a ketten ugyanakkor szerettünk volna gyereket.
2012. jan. 6. 12:25
attól függ mennyire ketyeg az óra mennyi idősek vagytok.mióta vagytok együtt. Nem akar vagy csak még nem akar. Volt e már szó róla korábban.
3. cicmic87 (válaszként erre: 1. - Fuszulka)
2012. jan. 6. 10:34

Nagyon elgondolkodnék,hogy biztos jól választottam é és, hogy vele akarok maradni. Természetesen,ha most csak azért nem válaszol,mert feszült vagy fél,hogy mi lesz a továbbiakban ,akkor érthető,de ettől függetlenül azért lehetne kommunkikálni.

Én szeretem a páromat,de ha vacilálna és végül megmondaná,hogy nem akar gyererket bizztos,hogy elhagynám. Sokat ismerek aki várt,mert a pasija nem akar... és végül egyedül maradt,gyerek már nem lehet.

Szóval próbálj meg beszélni vele!!!

2. pillangó86pillangó (válaszként erre: 1. - Fuszulka)
2012. jan. 6. 10:23
Szija! Megkérdezném tőle h fél vagy egyáltalán nem akar gyereket!
2012. jan. 6. 10:05

mit tennél ha a párod nem válaszol a gyerek kérdésre

neked meg ketyeg a biólogiai órád ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook