Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mézeskalács készítő és pralinékészítő tanfolyamot keresek! fórum

Mézeskalács készítő és pralinékészítő tanfolyamot keresek! (beszélgetős fórum)

6. Tündérbogár77 (válaszként erre: 2. - Gourmilla)
2012. jan. 5. 21:09
Nagyon nagyon köszönöm! Megnézem első körben a könyvtárban. Szép estét!
2012. jan. 5. 14:49

Megvan, akiket kerestem. Én a Budai Gourmet-n találkoztam velük, az üzletbe sajnos még nem jutottam el. Magyon sok féle szakácskönyvük van mindenféle nyelven, amiket magyarra le sem fordítottak plusz minden, ami csili, ezen kívül főzőiskola.


És nézd a programjukat, van bonbon is :)

[link]

2012. jan. 5. 14:45

[link]


Még az ő programjukat érdemes követni.

2012. jan. 5. 14:41

szerintem ez a cukrászat témakörben van benne..hátha oylat könnyebben találsz


a you..-on is van sok minden,hátha találsz ott is.

egy barátom 8 szálból fonott kalács készítését tanulta onnan :D

2. Gourmilla (válaszként erre: 1. - Tündérbogár77)
2012. jan. 5. 14:41
Sajnos tanfolyamot nem tudok ajánlani, viszont ha olvasni szeretnél róla, akkor ötletet meríteni a klasszikus Dobosból tudsz, Csáky Sándor A XX. század szakácsművészete nagyon jól használható gyakorlati tanácsokat ad (praliné és mézeskalács területén is), ha pedig a mézeskalácsos készítés, méhészkedés története is érdekel, akkor Rudnay János és Beliczay László Mézkönyvét keresd meg (a végén receptek is vannak).
2012. jan. 5. 14:11

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni:

Amatőr, pontosabban hobbiból nagy sütős vagyok. De rengeteg kérdésem, észrevételem van, illetve szeretnék tanulni profiktól. Érdeklődnék, hogy van-e valami jó tanfolyam Budapesten (vagy pest megyében)a fent említett két témában.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv:

Kata

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook