Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sziasztok!Volt valakinek olyan problémája hogy szüléskor elmozdult a szeméremcsont ill.a farokcsont?Gyógykezelés? fórum

Sziasztok!Volt valakinek olyan problémája hogy szüléskor elmozdult a szeméremcsont ill.a farokcsont?Gyógykezelés? (tudásbázis kérdés)


7. ca39633091 (válaszként erre: 4. - Ylush)
2012. jan. 5. 11:34
most 7 hós a fiam.Azóta van fájdalmam igen csak nem hittem hogy ez miatt.Neurológusnál jártam és a tüneteim alapján mondta szüléskor megsérülhetett ott valami,eltolódhatott a csont,lágyrészek megsérültek,stbtermészetesen megyek további vizsgálatokra és ott pontosabb lesz a szakvélemény és a további kezelés is.Gyógytornát emlitett még a doki,eddig itt tartok.Sajnos nálam súlyosbodnak a fájdalmak bár biztam pár hónapig én is a javulásban.
2012. jan. 5. 11:15
Ja, azt még elfelejtettem írni, hogy én itthon svédkeserű krémmel kentem...
2012. jan. 5. 11:15
Csak hallottam ilyenről de ha elmozdúlt akkor tudtommal helyére kell tenni mert ez olyan mint egy csont törés! Ha a helyén van akkor is fájdalmas egy ismerősömnek esés következtében tört el de magától helyre jött (nem mozdúlt el) természeesen orvos látta figyelte a gyógyulást! Szerintem mindenképpen keres egy orvost !
2012. jan. 5. 11:14

Szia!


Konkrétan elmozdult, vagy csak fáj?

Nekem is ilyen problémám volt, leülni egyáltalán nem tudtam és az állás sem mindig volt kellemes. Én voltam röngtenen, nem tört el, de ha eltört volna, akkor sem tudtak volna igazán mit csinálni vele. Azt mondták, van, akinél a tágulás hatására fájdalom, érzékenység jelentkezik.

Baromi sokáig tartott, a kisfiam legalább 3 hónapos volt, mire javulni kezdett a dolog.

2012. jan. 5. 11:12
Azt mondta hogy az MR után látjuk jobban mekkora az elmozdulás és attol függ hogyan teszik a helyére...Na ettöl vagyok beparázva.Azt hogy csinálják??
2012. jan. 5. 11:10
Orvos mit mondott?
2012. jan. 5. 11:03
Sziasztok!Volt valakinek olyan problémája hogy szüléskor elmozdult a szeméremcsont ill.a farokcsont?Gyógykezelés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook