Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit gondoltok a remescar hegkezelő valóban jó régi sebekre is? fórum

Mit gondoltok a remescar hegkezelő valóban jó régi sebekre is? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. máj. 23. 14:24
én is hónapokig reméltem a hatását, hátha... de nem... nem ér semmit... Anyukám meg nem kent rá semmit,de neki magától elmúlt a heg... bőrfüggő...
2014. máj. 20. 22:17
Frissen leszedett dermatofibróma (bőrkinövés), után közvetlenül kezdtem használni a remescart, a bőrgyogyi javaslatára,kb 2 hónapja, tőle vehettem meg 7 ezerért, a nagy tubust. Eléggé átverve érzem magam, mert szerintem semmit nem segít, nem lett szebb a heg, sima testápolóval is elérhettem volna ezt a hatást, a lényeg a hidratáció. Csodák nincsenek, nem érdemes erre költeni. Sokat számít, hogy hol van a varrat, mert a háton és olyan helyeket ahol feszül a bőr, ott szétcsúszik a seb, csúnyább lesz, ahol lazább a bőr, ott szebben gyógyul.
2012. okt. 25. 13:55
gyógszertárban,de végül is nem javitott a lányom sebén semmit
56. c9cf517bc6 (válaszként erre: 55. - C9cf517bc6)
2012. okt. 25. 12:00
Nem friss kb.1 éves a sebhely
2012. okt. 25. 12:00
sziasztok, engem is érdekelne ez a stift hol lehet ilyet kapni?Nekem csonttörés miatt bőrelváltozés v.heg lett az orromon arra is jó ez a szer?
2012. ápr. 14. 08:59
most készülök venni a másodikat
53. zsike03 (válaszként erre: 52. - Amacska)
2012. ápr. 13. 14:42
Legközelebb a remescart is kipróbálom. Nekem is mulasztotta a cicaplast a császár helyét, a két végén halványodott. Most meg édesanyám vett nekem egy krémet. Ha elhasználtam ez lesz soron.
2012. ápr. 11. 08:36
nekem pozitiv tapasztalatom van ,11 éves hegnél nem lehet csodát várni,de látom a javulást
2012. ápr. 8. 21:43
ahol nem használtam a csíkjaimra azok a csíkok is úgy néznek ki, mint ahol használtam... A hegeket eddig nem múlasztotta el, és nemsokára letelik a 2 hónap, szerintem csak pénzkidobás volt... Ez is csak tanulópénz...
2012. ápr. 8. 21:28

nekem lassan letelik a 2. hónap.

a véleményem az, hogy csodák nincsenek. a terhességi csíkjaim színén halványított, tényleg jobb lett, látványosan, de szerintem csak a szilikon miatti fénytörés az oka. Kíváncsi leszek, ha nem fogom használni, mi lesz. tényleg, ha valaki megteheti, egy próbát megér, mert nem rossz cucc. még egyet biztos nem veszek, inkább majd tornázok, mert egy izmos has jobban néz ki, még ha csíkos is..:)

2012. márc. 13. 11:34
már 1 hónapja kenem reggel és este, talán a heg csökkent, de a terhességi csíkokat még nem hatotta meg... Az első "tégely" végén járok, vettem egy másikat is, a februári akciósból így árban már csak 3875,-re jön ki darabra... Ha letelik a 2. hónap, akkor is írok, remélem jókat...
2012. márc. 13. 08:07

Na hellóka!


Megvettem, kenem. Már az első kenés után elhalványította a csíkjaimat (5 hónapja szültem), de ha abbahagynám, szerintem újra látszana. Szerintem a benne lévő szilikon optikailag halványít. Nem tudom a kezelés vége felé 2 hónap múlva tartós lesz-e az eredmény. Már azért ez is valami. Szerintem a színt halványítja, a kidudorodást kicsit csökkenti, de a csíkokat nem hiszem, hogy ki fogja tölteni. 2 hónap múlva írok, hogy mi történt:)azért én optimista vagyok...:)

47. 2100 (válaszként erre: 10. - Zsike03)
2012. márc. 5. 13:25
Mi a krem neve, amit kaptal a hegedre? Nekem is az anyajegy helye eleg voros szinu. (pedig mar 2 es fel honapos).
2012. márc. 2. 11:36
én is ma vettem meg
2012. márc. 2. 07:04

Jó reggelt!


Van valami új fejlemény? Én ma akarom már tényleg megveni ......


Szép napot! :)

44. amacska (válaszként erre: 43. - Kugloaf)
2012. febr. 27. 07:59
nekem a lányom égési sebhelyére kellene
2012. febr. 26. 17:13

Tyű, itt mindenki terhességi csíkra akarja használni? :)

Akkor én a térdműtétemmel nem vagyok idevaló :)

Nekem tökre használt, és van összehasolításai alapom is, mert másik lábamon is van és azt contratubex-szel kentem, akkoriban csak az volt, de a remescárral szebb lett.

Eltűnni nem fog a heg, ezt tudom, sztem ti se várjátok, hogy végleg eltűnik minden csík!

Megnéztem a honlapját is, to hogyhogy nem találtatok róla semmit?

2012. febr. 26. 11:53

De hüle vagyok. :) Most látom, hogy pont ebbe a topikvba írtam már meg, hogy akciós áron lehet most hozzájutnui. Akkor az előző hsz. érvénytelen!!

Ott akciós, ahol Bazsalikom31 írta a 33.hsz-ban. Én másfél hete használom kisfiamak egy friss hegre. Elesett a jégen és a jég ejtett egy vágást az orra és a szája közötti területen. Nem volt csúnya a seb, nem is gondoltam rá, hogy esetleg majd hegesedésnek indul, de elkezdett bekeményedett a seb területe és kiemelkedő keloid szerű hegesedés indult meg. Azonnal mentem a patikába...

Szinte pár nap múlva azt láttuk, hogy már húzott összébb a hegen és a körülötte lévő "pirosság" is sokat enyhült. Reggel, este kenjük. Nagyon remélem, hogy további javulás várható még! A tájékoztató 2-3 hónapon át tartó kezelést ír. Szerintem az is számít, hogy a heg mennyire friss/régi. Nyilván minél régebbi a heg, annál kitartóbbnak kell lenni.

2012. febr. 26. 11:35

Sziasztok!

Ide is beírom, hátha segítség valakinek. Februári akció keretében 3099 Ft-ért vettem az 5,4 g-os stiftet. Szerintem ez egyrészt elég baráti ár, másrészt rendkívül gazdaságos a használta, mert nagyon pici kell belőle. Olyasmi, mint egy szőlőzsír. Ha nem óriási területre kell, akkort nagyon sokáig elég.

40. Tücke
2012. febr. 25. 18:53
na remélem csak pozitív dolgot írtok majd róla :)
2012. febr. 24. 11:05
én olyanra is kenek, ha már megvettem, kíváncsi leszek a hatására...
2012. febr. 24. 07:29
jó lenne ha több éves hegnél is müködne
37. Csibebaby80 (válaszként erre: 34. - Dittike)
2012. febr. 23. 22:13
az mindegy, mi okozza a heget, elméletileg jó bármi is okozta a heget
36. fda026287f (válaszként erre: 35. - JUL17)
2012. febr. 23. 21:39
Ez komoly?? :) De jó sőt nagyon jó :))
35. JUL17
2012. febr. 23. 20:42

Sziasztok,vettem.

Kb.egy hónapja használom a stiftet.Egy nagyon kevesett halványodott a heg.

2012. febr. 23. 18:20
Sziasztok!!! én arra lennék, kíváncsi, hogy nekem lézerrel távolítottak el egy anyajegyet, de még látszik a helye. Arra is jó a Remescar?? elhalványítja a foltot?? Írjatok!!! Köszi előre is!!!
2012. febr. 23. 11:01

Kicsit utána jártam. A Magyar Gyógyszerész Tulajdonú Patikákban van februárban akciós Remescar.

A WWW.MGYTP.HU-n rajta van a térkép, ahol ilyen patikák vannak. :)


Találtam is a környéken, meg is veszem, 3099-et épp már adok érte...:). Ez olyan lélektani határ. Ha van a patikában, pár nap és beszerzem, aztán írok.:)

2012. febr. 22. 20:28
Én nem vettem meg még :))) de tényleg írjatok mert kiváncsi vagyok már én is hogy hat e!! :)
31. Tücke
2012. febr. 22. 17:48
Aki megvette mindenki írjon véleményt:)
30. Csibebaby80 (válaszként erre: 29. - Csibebaby80)
2012. febr. 22. 16:47
most néztem meg a blokkot, 4650,-
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook