Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Steinberger 5 napos méregtelenítő kúra 2012. 01. 07. fórum

Dr. Steinberger 5 napos méregtelenítő kúra 2012. 01. 07. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. jan. 11. 16:02

sziasztok! én is elkezdtem ma, de a neten most valahol azt találtam, hogy az 5üveget naponta kell váltogatni, vagyis reggel búzafű, utána a zöldség stb és mindegyikből naponta kell a 1,5dl-t meginni...

Akkor most mi van? én úgy értelmeztem először(vagy több oldalon), hogy egyik nap csak búza, csak ananász stb

Félreérettem?

2012. jan. 11. 13:55

Jajj,nekem csak éppen meg lehet inni.Nem ízlik!!!:-/

Éééés,most tuti hatása van a kúrának,megy a hasam...

2012. jan. 11. 11:47

Hmmmmm ez a répalé már megint a "meg lehet inni" kategória:( de sebaj, ez már az utolsó nap!!!

Szép napot mindenkinek!

25. pethoevi (válaszként erre: 23. - Mandulafa)
2012. jan. 10. 22:56
Hát annak kell utánajárni,h van-e valamilyen tudományos oka a gyümilevek összetételében?Mert a zöldbúzafűben is van almalé,alga.A zöldséglében meg paradicsom,hagyma,zeller,stb.Szóval nem sima paradicsomlé.Ha ennek utána tudsz járni,kiderül.Amúgy van más fajta ilyen lékúra is,és szerintem az is hatásos lehet.Mondjuk az ananászlét én szeretem,sokfélét ittam már,de ilyet még nem.Ez tényleg olyan,mintha harapnád az ananászt.:-)
24. tumon
2012. jan. 10. 21:58
Szerintem tökéletesek a máshol kaphatók is...a lényeg bio legyen!!!Én akciósan vettem most a steinbergereket ismerős által 4990-ért de azért még az is húzós, egyszer megérte, de legközelebb tuti valami olcsóbbat választok:)
2012. jan. 10. 21:53
szerintetek nem lehet kiváltani ezeket a löttyöket spar-ban (vagy máshol) kapható bio levekkel? találtam zöldséget, céklát, répát, ananászt(cukor nélkülit) csak a zöldbúzafű hiányzik...és ezek 500-550 körül vannak, érdekes módon szintén 7,5dl-es kiszerelésben. Nem lehet, hogy a steinberger csak marketing, mert nem tudom miért kerül egy üvegbe ilyen sokba...(nálunk a búzafű 1700.-, a többi 1300-1400...)
2012. jan. 10. 21:01

Jajj,már nagyon szeretném,ha csütörtök lenne.

Te mit fogzs enni?

Én halat és friss salátát!Nyammí.Imádom,meg nem is akarom leterhelni hirtelen a gyomromat.:-)

21. Macilány (válaszként erre: 20. - Pethoevi)
2012. jan. 10. 11:35
Nekem ez is finom... olyan mintha anyukám cékláját enném, csak kicsit vizesebb kiadásban. Szóval a céklával nekem nincs gondom... csak már úgy hiányoznak az ízek, azaz különféle ételek...
2012. jan. 10. 08:55
Oh,God!Ez a céklalé...Nem ízlik.Pedig ilyet ittam már,de most nem jön be.Lehet,h azért is,mert tudom,h csak ezt ihatom (ehetem).Ez a nap nem lesz egyszerű,de holnap az utolsó nap.Kitartást nekünk!:-)
19. pethoevi (válaszként erre: 18. - Macilány)
2012. jan. 9. 19:38
Igen,teljesen olyan,mintha igazi ananász lenne,tényleg nagyon finom.Holnap céklalé,az is finom.Remélem,nem hajt meg.Ja,és ma reggel,azaz 2 nap utn másfél kilóval voltam kevesebb!:-)))
18. Macilány (válaszként erre: 17. - Pethoevi)
2012. jan. 9. 11:45
Ez az ananászlé nekem mennyei :) Remélem neked is ízlik! Szép napot!
17. pethoevi (válaszként erre: 16. - Macilány)
2012. jan. 9. 09:37

Hát akkor már ügyes vagy! gyomrunk tuti,h szűkül,ezt jól kitaláltad,hátha segít!Sőt,biztos!Mert ha ezt kibírjuk,akkor azt is,h rendes kajából kevesebbet.De majd meglátjuk.:-)

Én kíváncsi vagyok,h hogy fogom bírni a mai napot.Ha jól,akkor este zumba!:-)))

Szép hetet mindenkinek!Macilány,már csak 3 nap!:-)

16. Macilány (válaszként erre: 11. - Pethoevi)
2012. jan. 8. 23:18

Néztem én is este a Naplót... a véleményem azonos a tieddel... a nő nagyon ügyesen lefogyott, de már kicsit a paci túlsó felén van... Én nem szeretnék ennyit fogyni, megelégszem a felével is, sőt legyen "csak" 30 kg :)


A cukrot én is mellőzöm, abszolút nem használom. Lisztnek pedig Kilófaló és Update lisztet használok. Az Update lisztet csak azóta, mióta kapható az új 1 kg-os kiszerelésú 900 Ft-ért. Egyébként sütéshez ezeken kívül még gyakran zabpelyhet használok... a régi kódok szerint ez is U1 kódú, remélem még mindig.


Azért kezdtem a méregtelenítéssel az évet és az életmódváltást, hogy megszokjam a sokszor keveset evést... bízom benne, hogy sikerül elérnem a célom. Sok sikert nekünk a holnapi naphoz! :)

15. Macilány (válaszként erre: 12. - Mandulafa)
2012. jan. 8. 23:13

Látom az előbb 2 kérdésre kihagytam a választ..


Javasolt napi 2,5-3 liter víz elfogyasztása, ami nekem nagyon könnyen megy.... a mozgást én nem kockáztattam meg, mert nem érzem magam fizikailag a toppon az alacsony kalóriabevitel miatt... kiszámoltam 750-850 kcal/nap az elmúlt 2 nap egyenlege.

14. Macilány (válaszként erre: 13. - Mandulafa)
2012. jan. 8. 23:11

Patikában még nem láttam, bár biztos beszerzik ha kéred, én herbáriában vettem, ill. bármely bio-, reformboltban megkapod.


Reggeli:

1,5 dl Dr.Steinberger lé + 2 szelet rozsos kenyér

Tízórai:

1,5 dl Dr.Steinberger lé + 1 szelet rozsos kenyér

Ebéd:

1,5 dl Dr.Steinberger lé + 2 szelet rozsos kenyér

Uzsonna:

1,5 dl Dr.Steinberger lé + 1 szelet rozsos kenyér

Vacsora:

1,5 dl Dr.Steinberger lé + 1 szelet rozsos kenyér


Az 5 üveget tartalmazó csomag ára 6.700-7200 Ft körül mozog, legalábbis itt nálunk... neten láttam 5.700 körül is, de postával együtt ugyanitt tartanék.

2012. jan. 8. 22:14
lényege, hogy 5x iszol 1,5dl-t belőle+ hozzá 2 szelet rozskenyér? (mondjuk én utálom a rozskenyeret:( és mellé vizet is kell inni? ha igen, mennyit?
2012. jan. 8. 22:10

sziasztok! már én is sokszor gondoltam arra, hogy méregteleníteni kellene, hol lehet ezt a félét kapni? sima patikában is?

illetve lehet mellette mozogni(szobabiciklizni szoktam ill rubint réka torna), vagy inkább addig hanyagoljuk? (nehogy rosszul legyek az éhségtől..:)

11. pethoevi (válaszként erre: 10. - Macilány)
2012. jan. 8. 21:48

oh,ne is mondd,én is vágyom mindenfélére,már azon agyalok,h mikor mit kéne enni.Ízekre vágyom,nem is az éhség...Nálunk sajnos nagyon rossz rozsost sütnek a pékségben és ezzel csak most szembesültem.Tele van köménymaggal,amivel eddig semmi bajom nem volt,de annyira sok van benne,h már keserű a kenyér és undorodom tőle.Pedig holnapra már megrendeltük az újat és hát nem hagyjuk ott.Nyilván nem fogom kidobni,megeszem.Majd kiszedegetem belőle amennyit tudok.:-(


Nem láttad véletlenül a mai Naplót a tv2-n?Abban volt egy nőci,aki kalória számolással 11 hónap alatt fohyott 80 kilót.Nah,mondjuk ő már túlzásba esett,napi 1000 kalóriát eszik és azóta írja egy füzetbe és számolja.Szerintem ez már a másik véglet,mert az az 1000 kal is kevés.De az biztos,h azzal a módszerrel lehet fogyni.

Nekem inzulinrezisztenciám van sajnos (nagyon magas az inzulin szintem),vigyáznom kell,h ne legyek cukorbeteg.Én nem használok cukrot és nagyon kevés fehérlisztet,a főzések max 10%ban (vagyis ez inkább sütés).De én amúgy hiszek az update sikerében is.De tudod,kinek mi jön be.Az biztos,h ha ezt a kúrát kibírod,akkor könnyebb lesz belekezdeni.:-)

10. Macilány (válaszként erre: 9. - Pethoevi)
2012. jan. 8. 21:20

Jelenleg a Tescoban vett, helyben sütött, szeletelt rozsos kenyeret eszem, ez még hétfőre elég lesz, keddtől pedig az Aldiban vettem rozsos kenyeret...

A neten böngésztem kenyér ügyileg, hogy mégis mennyi 1 szelet kenyér, és az eredmény amire bukkantam: 1 szelet = 3 dkg és láss csodát, a Tescoban vett kenyér pont 3 dkg-os szeletekre van vágva :)


Ma este ettem +1 szelet kenyeret, kiszámoltam mennyi kalória volt az elmúlt két nap... hát nem túl sok... és már azon töröm a fejem, hogy az 5 nap letelte után hogyan tovább? Fogyni szeretnék, sokat fogyni... de nem villám diétákkal, pirulákkal, hanem életmódváltással... hát össze kell szednem magam, de most, hogy nem igazán ehetek, szinte mindent kívánok... nehéz lesz csütörtökön megálljt parancsolni magamnak.

2012. jan. 8. 13:09

Érdekes,mert éhség érzetem nekem is csak a 3 óra elteltével jelentkezett ma.Viszont a fejem kicsit kótsagos.Lehet,h front is van (itt esik a hó),de kiszámoltam és ez az 5 nap nagyon minimális kalória.A mai léről ugyanaz a véleményem nekem is,nem a legfinibb,de iható és talán a sűrűsége miatt jobban laktat.:-)

Te milyen kenyeret eszel mellé?Ceres,vagy pékségből valót?Én pékségből.

A mérlegelés nálam holnapra marad,mert nincs itthon,de kíváncsi leszek.Bár valszeg vissza is fog jönni majd,ha elkezdek normális kaját enni,de próbálom megtartani a közel 3 liter vizet naponta.

2012. jan. 8. 11:26

Sziasztok!

Meglepően jól bírtam az első napot és ma már egyáltalán nem jelentkezik az éhség :) A búzafűlé kifejezetten ízlett.... a mai zöldséglé nem lesz a kedvencem, de iható, nekem kicsit túl domináns a zeller íze benne, de el fog fogyni. A 3 liter vizet simán behörpintettem tegnap... így én is gyakran látogattam a legkisebb helyiséget. A mérlegelés eredménye az első nap után: -2,3 kg gondolom sok-sok víz, de nekem így is jó, ezt már nem kell cipelnem magammal :)

7. pethoevi (válaszként erre: 6. - Tumon)
2012. jan. 7. 21:18

:-O

a célkalé pont hétköznapra fog esni.:-(

Akkor lehet,h az ebédhez iszok én is egy kis levest,de még nem biztos.:-)

2012. jan. 7. 21:05

Sziasztok!

asszem egy dr steinbergeres oldalon találtam, hogy zsíradék nélküli leves fogyasztható a lébőjtkúrában, ezért választottam a leveskockát 250 ml-ben ráadásul csak 15 kalória volt!!!Én borzasztó gyomorrontást kaptam az ünnepek alatt, tök jót tett neki ez a kis méregtelenítés!A céklalé hashajtó hatású, ez nálam is jelentkezett :)

2012. jan. 7. 20:57

Sziasztok!

Én is ma kezdtem!:-)

Hát egy kicsit éhes voltam,de ki lehetett bírni.Azt mondjátok,h az a kis lees még engedett?Hát ha a holnapt kibírom,akkor talán nem fog kelleni.Bár szerintem az sem mindegy,h milyen a rozskenyr.Abból is van a nagyon vékony fajta,nekem párom a pékségben vett,így abból egy nagy szelet a kettő.

Nektek van valami érzékelhető hatása amúgy?Nekem nem megy a hasam (még),nem tudom,fog-e.Viszont megittam az írt vízmennyiséget,így elég sűrűn kell menni.

Hétfőn megyek zumbázni is,arra kíváncsi leszek,h hogy fogom bírni.

Kitartást mindenkinek!

Ja és nekem is ízlik a búzafűlé,egyenlőre erről tudok nyilatkozni.Holnap már a zöldség jön!:-) És alig várom,h csütörtökön halacskát egyek friss salival.:-)))

2012. jan. 7. 20:49

Szia ! Én kedden fogom kezdeni, mivel fogyó holdnál hatásosabb a méregtelenítés meg a fogyizás is (remélem,pár kiló is lemegy rólam):)

Így ráadásul még a vasárnapi fincsi ebédről sem kell lemondanom, persze azért már csökkentett adagban fogok "falatozni". Hétfőn még mindenből eszek, csak kisebb adagokban.

Te elkezdted ma ? Mik a tapasztalataid ? Milyen a búzafűlé ?

2012. jan. 7. 20:34
Szia!Igaz én tegnap fejeztem be a kúrát,de gondoltam azért írok neked...Szóval, én egész jól bírtam, a levek nem voltak szörnyűek, bár én minden evő-ivó vagyok:)A répalé volt számomra a legrosszabb!Rozskenyeret nem ettem, hanem naponta ittam egy zöld teát illetve egy leveskockát feloldva egy bögre vízben, úgy olvastam ezeket még lehet...Szóval 5 napig semmi kaja!Az első 2 napon nagyon éhes voltam, aztán ez elmúlt, egyre több energiám lett!!!Jól éreztem magam végig, de azért elég volt ez az 5 nap:)Ma grillezett illetve nyers zöldségeket ettem, meg gyümilét is ittam ja és végre kávét is!!!Most még elég lightosan eszem, mivel hogy fokozatosan kell visszaszoktatni a szervezetet az evéshez!Mindent összevetve nagyon jó volt!Szuper lett a gyomrom is az ünnepi kajálások után, ja és 3 kg is lement!!!Sok erőt és kitartást neked, gyorsan eltelik az 5 nap!Kibírod!!!
2012. jan. 5. 13:56
Úgy tűnik egyedül kell belevágnom, de sebaj... én így is megcsinálom! :)
2012. jan. 4. 20:18
Elhatároztam, hogy az évet méregtelenítéssel kezdem, majd életmódváltással folytatom. Mielőtt meggondolhatnám magam, meg is vettem a csomagot... szombaton kezdem... valaki csatlakozik hozzám?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook