Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik bőrgyógyász a legjobb nehezen felismerhető körömbetegségekben Budapesten? fórum

Melyik bőrgyógyász a legjobb nehezen felismerhető körömbetegségekben Budapesten? (tudásbázis kérdés)


8. DorkaMoncsi (válaszként erre: 1. - Salzburg1)
2012. jan. 4. 22:11
Dr. Szabó Éva, Déli pu., Alkotás u.-ban. Én voltam nála 2 alkalommal is. Igaz, mindkétszer anyajegy levétel miatt, de csak ajánlani tudom. Szerintem körömgondokra is jó doki. Bőrgyógyász és kozmetológus.
2012. jan. 4. 20:17
Kék Irisznek:ha van ötleted jó orvosra a Mária u. bőrklinikán,érdekelne,hátha még nem voltam annál az orvosnál,de már voltam többnél ott is,írd meg légyszíves privátban a nevét az illetőnek,hátha még nem voltam nála.Köszönöm
2012. jan. 4. 20:11
Panka21nek: ok,köszönöm,írd meg privátban
2012. jan. 4. 20:06
Kék Irisznek: köszönöm, a Mária utcai bőrklinikán is voltam már+sok helyen, ott sem tudták mi a gond,azok az orvosok akiknél ott voltam.Körmömön születésem óta fájdalmas elváltozás,deformáció van.Eddig kb. 20 orvosnál voltam,eddig egyik sem tudta,mi a körmöm baja,miért fáj ennyire,ezért keresem a legjobbakat!
2012. jan. 4. 19:47

Én is tudok konkrétat is mondani.

Dr. Nagy Katalin a TV-ben is szokott lenni. rákereshetsz a neten. Sajnos ő is magán már.

2012. jan. 4. 19:39

Én tudok Neked egyet mondani, bár Ő csak magánban dolgozik.

Eléggé elismert, és jó szakember.

Ha érdekel, megírom privátban.

2. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Salzburg1)
2012. jan. 4. 19:33

Szerintem menj a Mária utcai bőrklinikára.

Oda ülsz egyik reggel 7-kor, majd bejutsz valamikor. Kitartás kell hozzá, de a dokik szuperek.

2012. jan. 4. 19:21
Melyik bőrgyógyász a legjobb nehezen felismerhető körömbetegségekben Budapesten? A legjobb bőrgyógyászokat keresem körömbetegségekre, a legj

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook