Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fészbukon megoldható hogy bizonyos embereknek ismerősei legyek ugyan, de a chaten ne találkozzunk? fórum

Fészbukon megoldható hogy bizonyos embereknek ismerősei legyek ugyan, de a chaten ne találkozzunk? (tudásbázis kérdés)


8. diegóóó (válaszként erre: 7. - Molyka)
2012. jan. 4. 19:40
szívesen. :) Sikerült?
2012. jan. 4. 19:29
Köszi!
2012. jan. 4. 19:25
bocsi...bal oldalon van olyan, hogy listák...
2012. jan. 4. 19:20

Jobb oldalt van olyan hogy listák...létrehozol egyet. Oda bepakolod azokat akikkel nem akarsz beszélni. Aztán a chat résznél van olyan, hogy limit

availability. Itt amelyik "listát" kipipálod azok látnak chaten, amelyiknél kiveszed a pipát azok nem. Remélem valamennyire érthető amit írtam. :)

4. bige
2012. jan. 4. 19:14
vagyis pontosabban kijelentkezhetsz a chatből. viszont akkor azt sem látod, hogy ki van fent. valahogy lehet korlátozni is, de azt én még nem próbáltam
2012. jan. 4. 19:12
A jobb alsó sarokban a chat melleti ikonra kattintva vedd ki a pipát az available to chat elől.
2. bige
2012. jan. 4. 19:12
persze. láthatatlanná teheted Magad
2012. jan. 4. 19:09
Fészbukon megoldható hogy bizonyos embereknek ismerősei legyek ugyan, de a chaten ne találkozzunk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook