Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hpgy lehet elüntetni az eltávolított orrpiercing helyét? fórum

Hpgy lehet elüntetni az eltávolított orrpiercing helyét? (tudásbázis kérdés)


5. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - 33ea09dda3)
2012. jan. 4. 16:41
A plasztikai sebész nem azért mond rá drasztikus dolgot, mert el akar riasztani, hanem azért, mert minden bizonnyal az működik. Nem tudom milyen orvosnál voltál, ha nem lézeres kezelésről volt szó, akkor menj el egy olyan orvoshoz, talán ő mond humánusabbat, de csodát ne várj!
2012. jan. 4. 16:01
Azt tudom, hogy a pont ott marad, nem is az zavar...hanem az, hogy körülötte fekete a bőr...
2012. jan. 4. 15:59
Sehogy. Mivel az orr egy porc, azt lyukszatják át, így az nem fog úgy benőni, hogy nyoma ne legyen. Be fog nőni, de a forrás látszani fog a pöttyel együtt. Ha nem porc lenne, akkor elmúlna, de így nem. Hasonlításképp, nekem volt ajakpiercingem is, annak a nyoma teljesen eltűnt, de az orromé nem.
2012. jan. 4. 15:48
(Jah, kozmetikusnál is voltam, azt mondtam majd elmúlik, várjak...ez fél év után kicsit kevés..)
2012. jan. 4. 15:41
A problémám az, hogy sokáig volt orrpiercingem (lőtték, nem szúrták). Sokszor begyulladt, eléggé megszenvedtem vele. Kb. fél éve kiesett, azóta nem tettem vissza, a helye teljesen beforrt, viszont egy fekete folt maradt ott. Eleinte kicsi puklival, ami mára szinte teljesen elmúlt (minimálisan érezhető még), de egy eléggé zavaró fekete folt van a helyén. Próbáltam krémeket, érdeklődtem gyógyszertárban, orvosnál...senki nem tud tanácsolni semmit. (Illetve plasztikai sebészt igen...de azt azért eléggé drasztikusnak tartom..szerintem csak ezt volt a legkönnyebb rámondani...)Az orvos szerint lehet, hogy a piercing vmi ér mentén volt, amit megsértett és ettől lett fekete a bőr, illetve nem is a bőr, hanem inkább az alatta lévő felület. Tudna valaki valamiféle hasznos tanácsot erre??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook