Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tehetnénk a közösségromboló egyénekkel? fórum

Mit tehetnénk a közösségromboló egyénekkel? (tudásbázis kérdés)

20. Pici Manócska (válaszként erre: 19. - C1e9612cd3)
2012. jan. 4. 17:05
nagyon köszönöm a tanácsot!!!!!!!
19. c1e9612cd3 (válaszként erre: 18. - Pici Manócska)
2012. jan. 4. 16:53

aki ennyire primitív, az szót sem érdemel, nemhogy azt, h felhúzd magad rajta, és ők ezt lássák...... Mindig lesznek ennyire buta emberek, akik felbukkannak az életedben. Tanuld meg kizárni őket! Lássák azt rajtad, h boldog vagy, és erős! Hidd el, 1részt abbahagyják a gúnyolódást, másrészt meg jobban fogod őket idegesíteni a higgdtságoddal, + azzal, ha azt látják rajtad, h lepereg rólad a bunkóságuk, mint téged amennyire irritál a mostani viselkedésük! Ne hagyd magad lehúzni! Ha gúnyolódnak rajtad, mosolyogd szemközt őket, enyhe gúnyt tükrözve nekik! X idő után látni fogod rajtuk, h a hajuk is égnek áll az idegtől, ha meglátják ezt az arckifejezésed :) Nem tudsz mást tenni, mint visszafordítani a saját fegyverüket :)

Ha a tanárok meg ennire töketlenek.... hát csak gratulálni tudok nekik hozzá.....

18. Pici Manócska (válaszként erre: 16. - Ee1dc9ba06)
2012. jan. 4. 15:56
a betegségem miatt piszkálnak....az egyik lábamra sántítok, és a jobb kezem van mikor be van kötve és ez bántja a szemüket...
17. Pici Manócska (válaszként erre: 15. - Ee1dc9ba06)
2012. jan. 4. 15:55

ofönek próbáltam szólni, de azt mondta, hogy nem tud mit tenni.....

majd ha a 30igazolatlan össze jön nekik repülnek...de attól messze állnak...

sok mindenkit terrorizálnak, főleg minket jobb tanulókat..

2012. jan. 4. 15:52

Hát hülyék ezek, tök szép csaj vagy, megnéztelek a képeiden!

Lehet, hogy irigykednek rád!

15. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 14. - Pici Manócska)
2012. jan. 4. 15:51

:=(

Akkor tényleg szólj valakinek. Tanárnak, igazgatónak.

14. Pici Manócska (válaszként erre: 13. - Ee1dc9ba06)
2012. jan. 4. 15:50

mi sose leszünk jóbba....

ezeket a szavakat használják rám...

" nyomorég, dagadt liba"....

13. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Pici Manócska)
2012. jan. 4. 15:41
Én amikor egyetemre jártam (levelezőn), szintén ezekkel a problémával szembesültem. Volt egy pár fiatal lány, egész órán vihogtak, félhangosan beszélgettek, hiába ültem legelöl, alig hallottam a tanárt. Aztán egyszer szünetben összehívtam őket, és elmondtam, hogy én nem azért fizetem a drága tandíjat, hogy az ő pofájukat hallgassam. Minek járnak be? Nem kötelező. Ha kell a jegyzet, inkább odaadom, csak ne jöjjenek be órára. Ha nem fejezik be, szólni fogok a tanszékvezetőnek. Meg is tettem volna, de abbahagyták, legalábbis takarékra vették magukat. Amúgy negyedév végére egész jóban lettünk:)
12. Pici Manócska (válaszként erre: 10. - E16fe97baf)
2012. jan. 4. 15:35

még eddig nem akadt olyan tanár...

most reménykedünk, mert jött egy 50körüli férfi tanár, ő hátha....

11. Pici Manócska (válaszként erre: 9. - 9c8432d068)
2012. jan. 4. 15:34

sajna nem lehet...

nekünk túlkorosaknak csak ezt az egy osztályt indították...és a környéken meg nappali tagozaton nincs ilyen...

csak estin :(

már néha be se akarok menni :(

2012. jan. 4. 15:32
tanárok hogyan reagálnak? egy sincs aki helyre tenné őket?
9. 9c8432d068 (válaszként erre: 8. - Pici Manócska)
2012. jan. 4. 15:32
Kérjétek át magatokat másik osztályba,ha lehetséges.
2012. jan. 4. 15:31
az a baj, hogy csak mi ketten lennénk olyan bátrak, a többiek félnek tőlük, a fiúkkal meg jóba vannak...
7. e16fe97baf (válaszként erre: 5. - Pici Manócska)
2012. jan. 4. 15:30
gondolom nem egyedül vagytok akiket zavar...ajtót bezárjátok és elmagyarázzátok határozottan hogy mire is számítsanak ha titeket zavarnak...
2012. jan. 4. 15:28
Az igazgatóhoz nem lehet fordulni??? Ha mindenki panasszal él,talán eltanácsolják a 4 leányzót..
2012. jan. 4. 15:24

és a tanár minket is ugyan úgy büntet....

tanuljuk meg a leckét ahogy tudjuk...

és én már idegileg is kivagyok :(

4. 00a194caf9 (válaszként erre: 2. - Nokia85)
2012. jan. 4. 15:21

Nem esnek át, idd el...

Ilyen osztályba jártam. Tanulni képtelenség volt! A tanár sírva menekült az osztály teremből.

3. 00a194caf9 (válaszként erre: 1. - Pici Manócska)
2012. jan. 4. 15:20

Nem tudsz mit tenni.

Ilyen a mai világ, és ezt teszi a nagy demokrácia, meg a testi fenyítés teljes hiánya... Igenis jó volt régen, amikor ezt a viselkedést testi fenyítéssel torolták az iskolákban....

Akkor még talán léteztek pedagógusok is.

2012. jan. 4. 15:20

hangtompítós szájkosár..

ha nem adja le a tanár a leckét, menjetek oda a tanárhoz és kérjétek el a jegyzetét..

az ilyenek pont átesnek majd a szitán és nem maradnak sokáig, vagy csak melegedni járnak

2012. jan. 4. 15:17

sziasztok!

szakma utáni érettségire járok, ami azt jelenti, hogy az osztályba 18-21évesek járnak...

A képzés 3év, ez az első....

elég gyors a tempó, ami nem is lenne rossz csak van némi akadály...

pontosan 4személy!! AKIKNEK ZAVARÓ A JELENLÉTE, négy leányzó...

kiabálnak, visítanak, kigúnyolnak mindenkit aki nem olyan mint ők...

van olyan mikor órán a tanár már le se adja a leckét...

mi barátnőmmel tennék ellene de kevesek vagyunk :(

a tanárok meg nem foglalkoznak velük...

mit lehetne tenni???

várom a tanácsokat..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook