Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Óvodásoknak fejlesztők, foglalkozások, szakkörök fórum

Óvodásoknak fejlesztők, foglalkozások, szakkörök (beszélgetős fórum)


10. Szuzan (válaszként erre: 9. - B81fcd1219)
2012. jan. 4. 15:27
nézem köszike.
9. b81fcd1219 (válaszként erre: 5. - Szuzan)
2012. jan. 4. 15:17
2012. jan. 4. 15:16
Én is ilyen foglalkozásokra szeretném járatni a fiamat, de én Debrecenben. Ha valaki tud ilyet Debrecenben írja már meg.
7. Szuzan (válaszként erre: 6. - Fdóri)
2012. jan. 4. 15:13

Igen Dabasi ,de sokat járok be Pestre és ha találnék ilyet akkor behordanám.

a zene az nagyon jó ezen is gondolkodtam és a kézműves foglalkozásokon ,mert elég kreatív:)))))

ügyes keze van!

szeret énekelni is ,de valami hangszeres kellene ,csak kisebbre gondolok ,amit a kezébe fog és közben a ritmus érzékét is fejleszti .

A Táncsics műv házban sajna még nem indúltak el ezek ,de ott látom kiírva:((((((((((

2012. jan. 4. 15:09
Ha nagycsoportos, akkor beírathatod óvodai-előképzőre a zeneiskolába. Ez van minden kerületben!!! Erzsébeten, kispesten is, látom hogy Dabasi vagy....
5. Szuzan (válaszként erre: 4. - C42aaaac41)
2012. jan. 4. 15:05
Nem rossz:))))))))))végül is ,megnézhetem ,de ha van még ötlet szivesen meghallgatom.Ezt hol találtad?tudsz honlap címet adni?
2012. jan. 4. 14:59
ovis tánc?most olvastam,hogy a Wesselényi utcában van,ovis zumba.:D
2012. jan. 4. 14:51
szia.de ez rendszeresen?van valami hon lap ahol utána nézhetek?megköszönném ha segítenél.
2012. jan. 4. 14:50
Zuglóban a cserepesházban mindig vannak jó programok.
2012. jan. 4. 14:46

Tudtok nekem segíteni ,hogy hol találok Budapesten olyan helyet ,ahová elvihetném az ovodás fiamat ,ahol ügyeskedhetne?Pl:zenét tanulhatna,agyagozhatna,bábozhatna?vagy bármi ami fejlesztheti a gyereket?

több mindent meg hallgatnék ,még konkrét elképzelésem nincs de valamit szeretnék neki.ötleteket várok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook