Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vodafone szerződésbontás, módítás. Aki tud segítsen! fórum

Vodafone szerződésbontás, módítás. Aki tud segítsen! (beszélgetős fórum)

10. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 9. - Maryann21)
2012. jan. 4. 11:47
Akkor próbáld meg,bár erős kétségeim vannak.De mit veszíthetsz? :))
2012. jan. 4. 11:46
az egyik ismim anyukájának elromlott a telója és bevitte a vodába, ültek rajta jó sokáig,aztán az "anyuka" fogyasztóvédelemmel "fenyegetőzött" és 40 ezer ft-ig választhatott magának telefont. :)
8. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 7. - Maryann21)
2012. jan. 4. 11:44
Hogyne,én egy okostelót kérnék inkább :DDD De jogos,vmi járna,de a Voda-t ismerve,max egy "elnézést" sajtolsz ki belőlük :((
2012. jan. 4. 11:42
szerintetek kérhetek valami "kártérítést"? pl. 10 ingyen percet? :)
2012. jan. 4. 11:36
Zaklasd őket!Bár attól gyorsabbak nem lesznek,de hátha.. :))
2012. jan. 4. 11:35
Elég gáz,mert az ember azért tart telefont,hogy használja,nem porfogónak.Az eljárásuk furcsa.Nekünk mondom,szerencsénk volt.A nettel ugyan így.
2012. jan. 4. 11:30
és ha délután sem kapcsolják vissza? :( bosszantó ez az egész. Ránk tukmálják,hogy maradjunk a vodafone-nál és inkább törlik a hűségidőt! És ekkora hibát,hogy utána pedig az egyik számot kikapcsolják....ááááááááá :(
2012. jan. 4. 11:30
Ha a hűségidő még nem járt le, akkor nem érdemes felmondani, mert elég sokat kellene azután fizetni. Ha lejárt, akkor az más. El kell azt is dönteni h kell vagy sem az ott lévő előfizetés. Telefonon nem lehet így mindent elintézni, papírforma is kell. Bizonyító erejű, mig a beszéd az nem.
2. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 1. - Maryann21)
2012. jan. 4. 11:27
Mi is így voltunk nemrég,de visszakapcsolták még aznap délután.Sztem nálatok is meglesz nemsokára,nyugi :))
2012. jan. 4. 11:25
dec.27-én megjött a számlán a vodafone számlánk(2 előfizetésem van)aminek az alján az szerepelt,hogy 15napos szerződésbontással élhetek,mert emelkednek januártól az előfizetői árak. ráakartam beszélni a vodafone üzletben,hogy maradjunk nálunk...stb. A végén a bontási csoporttal telefonon kellett beszélni és abban maradtunk,hogy törlik a hűségidőt mindkét előfizetésről...erre tegnap este fél 8 küröl kikapcsolték a számom. már 3x hívtak őket és azt mondták,hogy majd visszakapcsolják. 8 nap alatt kikapcsolták....mondtam nekik,hogy remélem nem kell 8 nap,hogy visszakapcsolják. Erre nem tudott mit mondani a gyerek... :S számlánk fizetve és mégsem tudok telefonálni. :( Ha bemegyek egy vodafone üzletbe,akkor fogyasztóvédelemmel jöhetek nekik vagy felesleges?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook