Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tragédia után Édenkert fórum

Tragédia után Édenkert (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tragédia után Édenkert

1 2
2012. márc. 24. 21:18
Gratulálok a picikéhez és sok egészséget kívánok nektek. S ez a dr Lukács egy álomdoki, én is ilyet szeretnék magamnak.
47. Mayke
2012. jan. 18. 20:08
Gratulálok a kislányodhoz!!! Sok boldogságot és jó egészséget az egész családnak!R!!!
2012. jan. 8. 13:12
Gyönyörű kisbaba!!!! Sok boldogságot Nektek. Van,akinek nagyon meg kell szenvedni egy gyermekért, de gondolj arra, hogy van, akinek soha nem adatik meg. Így a cikkedben írt hosszú kálvária mire eljutottál egy ilyen szépséges kisbabáig, mégiscsak eredményes volt! Gratulálok!
2012. jan. 8. 12:49
Gratulálok a lánykádhoz! Szerencsés vagy, hogy ilyen jó dokit választottál! Sok boldogságot a családodnak!
2012. jan. 8. 09:33
Együtt érzek veled az első babának az elvesztésénél. Én is egy "hozzáértő" nőgyógyásznál kezdtem (szintén anyámé volt). Úgy kezdődött, hogy észre sem vette a gyermeket, hanem egyből adta a vérzést segítő gyógyszert, mikor úgy sem jött meg akkor mondta, hogy már a 7. hétben járok. 12. héten elvetéltem. Gyalog mentem be a klinikára. 3 órát vártam közben folyamatosan véreztem. Mire rám került a vizsgálat, ott még közölte velem, hogy meg van a baba. Délután az UH-n már nem volt sehol a gyermekem. Befektettek 3 terhes nőhöz, akik már arról beszélgettek, hogy milyen jó lesz, ha megszületik stb...én meg véreztem tovább. A e.ü. kaparás elött annyit mondott az egyik orvos (még csak nem is a dokim) vigasztalón, hogy jobb, hogy most vetéltem el és, hogy lehet még gyerekem. Az én akkori orvosom nem vette észre, hogy bicornis alaku a méhem, hogy hátra hajlik, hogy hashártya összenövésem van, hogy az egyik petevezetőmet elzárta egy ciszta, és hogy tele vagyok miómákkal. 10 év elteltével ezekre mind fény derült és műtéti beavatkozások kellettek. Az új dokim egy tünemény volt. Azt mondta, hogy hála az égnek minden rendben ment és, hogy lehetek még állapotos, de ha úgy maradt volna minden esélyem se lett volna kihordani egy babát. A lányom már 8,5 hónapos. Imádom. És nem győzök hálás lenni annak a drága doktornak aki vissza adta az életemet. :)))) Gratulálok a lánykádhoz! :)
2012. jan. 7. 14:41
Kemény lehetett ez az út. De örülök, hogy egészséges kislányotok született, és boldogok vagytok! Gratulálok nektek!!!
42. 4d1491da6a (válaszként erre: 41. - Kislány0207)
2012. jan. 7. 14:37
Nincs mit! Szívesen
41. kislány0207 (válaszként erre: 40. - 4d1491da6a)
2012. jan. 7. 14:33
Köszönöm:) aranyos vagy. Néha úgy érzem nem vagyok elég jó anya(mint most is).Köszönöm még egyszer
40. 4d1491da6a (válaszként erre: 39. - Kislány0207)
2012. jan. 7. 14:10

Előtte soha ne sírjál!!! A Te lelki állapotod igenis kihat a babókára. Ha azt látja, hogy szomorú vagy ideges vagy, akkor ő is az lesz.

Nyugodj meg, tedd le őt magad mellé, s mintha bölcsőt ringatnál úgy ringasd el, s dúdolj neki. Nálunk a fogzásnál bevállt. Egyébként nekem is első gyerek Liliána.

39. kislány0207 (válaszként erre: 38. - 4d1491da6a)
2012. jan. 7. 14:05
Szia nagyon kedves vagy hogy írtál most éppen sírok :( mert egy folytába sírt mértem az időt 12 40-től sírt 13-00-ig de úgy hogy tiszta víz volt a feje de nem vettem fel.Elfáradt és aludt egy fél órát 13-30-kor evett most meg a járókába elvan. 10 percig, csütörtökön voltunk tanácsadáson és azt mondta a doktornéni, meg meg is néztük fehér az inye alul és meg is van duzzadva. Neki is nagyon folyik a nyála már egy pár hete de azt mondta a doki hogy lehet hogy pár nap vagy hét de lehet hónapok múlva jön a foga. de akkor miért alussza olyan szépen végig az éjszakát? nappal meg miért sír végig ? elvan kapatva?Akkor mi a megoldás SEGÍTSÉG!!!!!!!! MERT NAGYON SAJNÁLOM
38. 4d1491da6a (válaszként erre: 37. - Kislány0207)
2012. jan. 7. 13:46

Véletlenül nem a foga jön? Ezt nem hülyeségből kérdezem. Amikor mi hazajöttünk egy hetesen nagyon nyáladzott, sokszor a földig nyúlt neki, majd háromhónaposan már éreztem az ínyén, hogy duzzadt. 4 hónaposan kibújt két foga. Az én lányom jan. 2-án töltötte az 5 hónapot.

A nyáladzásra azt mondták nekem, hogy ő már a születésekor érzi a fognövekedést.

2012. jan. 7. 13:26

Kedves Édesanyák! Nagyon elvagyok keseredve:(. Legyetek szívesek aki tud az segítsen nekem előre is köszönöm.

Van egy 3 hónapos gyönyörű kislányunk, és rengeteget sír anyatejes baba nem tud szopni de lefejem neki a tejet. 5-ször étkezik naponta este 7-től reggel hétig alszik ez mind szép és jó, de napközben egyáltalán nem alszik és EGÉSZ NAP SÍR ha ölben van akkor nem de nem tudok semmit csinálni mert ha leteszem annyira sír hogy tiszta víz a feje és az arca.gyakorlatilag ha nincs ölbe egész nap sír.más anyukákkal beszéltem leteszik a járókába a babájukat és elnézeget de az én kislányom nem. Kérlek segítsetek nagyon sajnálom :( mit tegyek! Első gyerekes anyuka.

36. Ami.
2012. jan. 7. 12:34
Nagyon szép név a Lili,gratula hozzá,meg a kitartásodhoz.Mi ősszel szeretnénk babát,de már most félek,annyi rossz történetet olvastam,meg amilyen orvosok vannak.Azt sem tudom érdemes e fogadni orvost vagy nem,erről is megoszlanak a vélemények.Miért nem lehet minden orvos,lelkiismeretes törődő figyelmes teljes szakértelemmel?Nem ezért lettek orvosok?Nem ezért kapják a fizetésüket és a hálapénzt?Egy nőgyógyászt sem ismerek Pesten,fogalmam sincs melyik kórházban vagy kinél fogok szülni.
35. turoscsusza (válaszként erre: 30. - 4d1491da6a)
2012. jan. 6. 22:08
Koszonom. xxx
34. banita32 (válaszként erre: 32. - Ági05)
2012. jan. 6. 15:00
A megyeiben is volt egy jó orvos (őt a Kaáli Intézetből ismerem de volt a megyeiben is) csak ő már Debrecenben van. Persze minden kórházban van jó meg rossz doki is. A Semelweisbe se mennék pár orvos keze alá azt tuti!
33. Besszi
2012. jan. 6. 12:44
Ritkák az ilyen belsőséges orvos-páciens kapcsolatok! Azért a pofám leszakad, hogy az előző dokid havi 10e-ért semmiért behívogatott! Szegény magyar orvosok!...
32. Ági05 (válaszként erre: 31. - Banita32)
2012. jan. 6. 12:32
Nekem volt egy felesleges nőgyógyászati kisműtétem a Semmelweisben.A megyeiben hoztak helyre.így ott szültem (de másnál,mivel nyugdíjas,aki rendbe hozott),nagy csalódás volt a felelőtlenség,de a lényeg,hogy jól vagyunk.Egyik kórházzal sem volt szerencsém :(
31. banita32 (válaszként erre: 27. - 4d1491da6a)
2012. jan. 6. 08:24
Oda én se mennék de én a Semelweisben szültem. Két nagyon jó orvosom volt, sajnos az egyiknek el kellett mennie a terhességem közben. Ő ajánlotta a másik dokit akinél végül szültem.
30. 4d1491da6a (válaszként erre: 28. - Turoscsusza)
2012. jan. 6. 07:55

Szia!

Azt tudom, hogy van magánrendelője, de a címét nem tudom. Én mindig a Klinikára mentem hozzá, ott is nagyon sok időt szán a betegeire, őt nem zavarja a rendelés vége.

29. Vancsa1977 (válaszként erre: 27. - 4d1491da6a)
2012. jan. 6. 07:05
Hát elhiszem,hogy így érzel ezek után!!!!Nekem is fájó az az 1 hét amit a Megyein töltöttem 2010-ben.Főleg 2 orvos(az 1ik nő) nagyon flegmán,szemét módon viselkeett!!!A férfi doki meg még odavalósi ahova én,a szülei még mindig itt laknak.Van itt fórum a Miskolci orvosokról,és ez a férfi orvos elég kemény pénzeket elkér a szülésekért,én tátott szájjal olvastam a fórumot!!!!!!
28. turoscsusza (válaszként erre: 1. - 4d1491da6a)
2012. jan. 5. 23:19

Nagyon sajnalom amin keresztul mentel. Jo egeszseget kivanok nektek.

Van ennek a doktornak magan rendeloje? Ugyanis en Debrecen kornyekerol valo vagyok de kulfoldon elek. Mar ket terhessegem futott kudarcba de itt nem vizsgalnak ki csak ha 3 vetelesem volt.

Majsuban megyek haza es gondoltam megvizsgaltatom magam de nem tudtam kihez kellene forduljak.

27. 4d1491da6a (válaszként erre: 26. - Banita32)
2012. jan. 5. 10:11
Meglehet, hogy vannak. De én nem megyek oda többé.
26. banita32 (válaszként erre: 24. - 4d1491da6a)
2012. jan. 4. 22:41
Örülök hogy jól alakultak a dolgok de azért Miskolcon is vannak kiváló orvosok. Nekem is sok problémám volt de sikerült itt megfelelő dokit találnom.
2012. jan. 4. 22:12

Gratulálok a babádhoz,nagyon küzdöttetek érte,megérdemlitek:)


Én is augusztus 2án szültem 7után,csak 2009ben:)


Sok-sok egészséget kívánok!!

24. 4d1491da6a (válaszként erre: 2. - Vancsa1977)
2012. jan. 4. 19:44

Szia!


Igen a szentpéteri kapui vagyis a Megyei kórházról írtam.

2012. jan. 4. 19:01
Gratulálok a babócához, tényleg az a legfontosabb hogy megbízz a dokiban aki kezel,legyn az nőgyógyász vagy bármmilyen más orvos
2012. jan. 4. 18:32
Neked pedig gratula a babához! Erőt, egészséget!
2012. jan. 4. 18:29
Én is nála szültem. Egy nagyon problémás terhesség utolsó hetében hagyott cserben a fogadott orvosom, aki szintén debreceni illetőségű volt (Sápi T.). Már bent feküdtem akkor a Klinikán és a legmegalázóbb telefon után úgy döntöttem, hogy kimegyek a folyosóra sétálni és akárki jön szembe, az első fehérköpenyest megkérem, h vegye át a terhességem-szülésem. Hát Lukács jött szembe (ő volt az egyetlen, aki mindennap fel-alá portyázott a kismamákra ügyelve)... A legjobb véletlen volt. :)
20. Nóri anyu (válaszként erre: 19. - 4d1491da6a)
2012. jan. 4. 16:52

Akkor egy emberre gondoltunk :)

Milyen fura,hogy évek teltek el és még mindig ugyan olyan rendes-figyelmes ember maradt :)

Nektek pedig még egyszer gratula!!!

19. 4d1491da6a (válaszként erre: 16. - Nóri anyu)
2012. jan. 4. 16:33

Szia!

Igen, ő róla írtam.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook